Creditstar - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Creditstar
0.0
1200
13 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta Creditstar

Creditstar to firma udzielająca pożyczek, a także partner międzynarodowej firmy Creditstar Group specjalizującej się w technologiach finansowych. Creditstar już od 18 lat specjalizuje się w udzielaniu pożyczek konsumenckich. Firma dokłada wszelkich starań, aby jej usługi były proste, zrozumiałe i dostępne dla setek tysięcy osób. Dlatego też Creditstar jasno i otwarcie informuje swoich klientów o kosztach pożyczki. Nie ma tu mowy o żadnych ukrytych opłatach.

Klienci chcący skorzystać z pożyczki ratalnej od Creditstar, mogą ubiegać się o pożyczkę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Cały proces składania wniosków odbywa się w całości przez internet. Dzięki zaawansowanej analizie ryzyka i technologii podejmowania decyzji kredytowych Creditstar szybko i odpowiedzialnie analizuje wnioski o pożyczkę, spełniając przy tym wszystkie wymogi regulacyjne. Co więce, na decyzję kredytową nie trzeba długo czekać, bo przekazywane są natychmiastowo.

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 63,73% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 056,31 zł, oprocentowanie zmienne 18,50%, całkowity koszt kredytu 3 056,31 zł (w tym: prowizja 1 986,36 zł, odsetki 1 069,95 zł), 11 miesięcznych rat równych 1 086,40 zł i ostatnia rata w wysokości 1 105,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2023 r.

 

Creditstar - jak wziąć pożyczkę?

Skoro już odwiedziłeś nasz serwis, możesz wziąć pożyczkę ratalną od Creditstar za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy, że:

 1. Wejdziesz w zakładkę “Pożyczki” znajdującą się w prawym górnym rogu strony,
 2. Wejdziesz w “Pożyczki ratalne”,
 3. Klikniesz w ofertę pożyczki od Creditstar,
 4. Określisz kwotę i czas spłaty na kalkulatorze rat,
 5. Klikniesz “Weź pożyczkę”.

Od otrzymania pieniędzy pożyczki ratalnej od Creditstar będą dzielić Cię już tylko 3 proste kroki. Musisz tylko:

  1. Po przekierowaniu na stronę pożyczkodawcy wybrać kwotę pożyczki,
  2. Wypełnić wniosek - będziesz musiał uzupełnić swoje dane osobowe, potrzebny będzie Ci też dowód osobisty.
  3. Creditstar przeanalizuje Twój wniosek i dostosuje ofertę pożyczki tak, aby spełniała Twoje oczekiwania.

Creditstar umożliwia też zaciągnięcie pożyczki offline. Creditstar i Fines połączyli siły, aby z oferty pożyczki mogli ubiegać się klienci preferujący tradycyjną metodą pożyczania. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej metody od wniosku po spłatę pożyczki, będą obsługiwani przez agenta Fines. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują bezpośredni kontakt z pożyczkodawcą.

Aby wziąć pożyczkę offline, wystarczy:

   1. Udać się ze swoim dowodem osobistym do najbliższego centrum Fines.
   2. Wypełnić wniosek na miejscu z pomocą agenta.

Po wypełnieniu wniosku agent przedstawi Ci spersonalizowaną ofertę pożyczki w Creditstar. Do wzięcia pożyczki offline nie będziesz potrzebować dostęp do Internetu i poczty e-mail. Nie musisz też posiadać konta bankowego.

 

Rodzaje pożyczek w Creditstar

Creditstar specjalizuje się w udzielaniu głównie pożyczek ratalnych. Najniższa kwota pożyczki w Creditstar to 5000 zł, a maksymalna sięga aż do 25 000 zł. Okres spłaty z kolei wynosi od 6 do 20 miesięcy. Creditstar podczas analizowania wniosku pożyczkowego dokładnie analizuje wyciągi bankowe swoich klientów, aby zaoferowany przez firmę produkt był dostosowany do sytuacji finansowej wnioskującego.

Creditstar w szczególności zachęca do kontaktu klientów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, aby mogli skorzystać z oferty i zmiany terminu wymagalności spłaty pożyczki. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Creditstar przeleje środki na Twoje konto nawet w 30 minut.

Creditstar oferuje aż 8 rodzajów pożyczek, które można przeznaczyć na małe i duże potrzeby:

 • Pożyczka na naprawę auta,
 • Pożyczka na remont domu,
 • Pożyczka na drobne zakupy,
 • Pożyczka na nieoczekiwane wydatki,
 • Pożyczki na wakacje,
 • Pożyczki na ślub,
 • Pożyczki na modę,
 • Pożyczki offline z Fines.

Creditstar - koszty przedłużenia pożyczki

Creditstar chętnie pomaga klientom mającym problemy z wypłacalnością. Firma akceptuje możliwość zmiany terminu wymagalności spłaty pożyczki. W takim przypadku należy niezwłocznie skontaktować się z działem windykacji pod numerem telefonu 22 307 51 53 lub adresem e-mail: kontakt@creditstar.pl.

 

Kolejne pożyczki w Creditstar

Creditstar daje swoim klientom możliwość wzięcia kolejnej pożyczki. W przypadku powracających klientów cała procedura wnioskowania ulega skróceniu. W zależności od statusu klienta można wziąć pożyczkę do 25 000 zł.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Warunkiem otrzymania pożyczki w Creditstar jest pomyślne przejście kontroli wiarygodności kredytowej. Ten proces stanowi zabezpieczenie zarówno dla firmy, jak i dla klientów, aby uniknąć potencjalnego zadłużenia. Creditstar świadczy też swoje usługi klientom niewypłacalnym, dlatego widnienie w bazie dłużników nie powinno stanowić przeszkody do otrzymania pożyczki. Każdy wniosek analizowany jest indywidualnie, a na pozytywne rozpatrzenie wniosku wpłyną też inne czynniki, jak konieczność posiadania stałego dochodu.

Opinie o Creditstar

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o Creditstar
Nazwa firmy
Creditstar Poland sp. z o.o.
Adres
Emilii Plater 53,
00-113 Warszawa
telefon
22 307 51 53
Adres strony
creditstar.pl
Godziny pracy
-
Adres e-mail
info@creditstar.pl
Wniosek

Podobne produkty