CreamCredit - opinie i kalkulator pożyczki na raty

CreamCredit
4.2
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Informacje o

CreamCredit to pożyczka stworzona przez zespół ekspertów z branży, którzy stoją za sukcesem LendOn w 7 krajach na całym świecie. CreamCredit należy do grupy Creamfinance. Creamfinance od 2010 roku obsłużyła już 2 miliony klientów i jest odpowiedzialna za aż 14 produktów pożyczkowych. Właśnie dzięki doświadczeniu pożyczka w CreamCredit to mądry i bezpieczny wybór. Czym dokładnie się charakteryzuje?

 • Pożyczka ratalna.
 • Na 1000 do 40 000 zł.
 • Czas spłaty wynosi od 3 miesięcy do aż 3 lat.
 • Rata już od 61 zł.
 • Międzynarodowa, duża firma pożyczkowa z olbrzymim doświadczeniem.
 • Bez zaświadczeń i formularzy.
 • Bez żyrantów i zastawów.

Jak wziąć pożyczkę online w CreamCredit?

 1. Na kalkulatorze podaj kwotę i wysokość miesięcznej raty.
 2. Zarejestruj się. Podaj dane swoje i swojego pracodawcy.
 3. Zweryfikuj swoją tożsamość przez usługę Instantor.
 4. Zaakceptuj przygotowaną przez CreamCredit ofertę.

Rodzaje pożyczek w CreamCredit

Zasadniczo CreamCredit oferuje tylko jeden typ pożyczki pozabankowej, a mianowicie pożyczkę ratalną. Można ją tu dostać na kwotę od 1000 do aż 40 000 złotych. To jedna ze zdecydowanie najwyższych kwot na rynku. Okres spłaty wynosi od 6 do 36 miesięcy. Łatwo go dostosować do swoich możliwości, dzięki temu, że na kalkulatorze pokazuje się miesięczna kwota do spłaty. To jednak nie jedyna możliwość pożyczania w CreamCredit. W ramach oferty promocyjnej można tu pożyczyć dowolną kwotę na 30 dni bez żadnych kosztów! Jeśli potraktować taką pożyczkę jako chwilówkę, to jest to absolutny rekord na rynku - pożyczka na 40 tys. złotych za darmo! Wystarczy pamiętać o tym, by oddać całość kwoty na czas. Inaczej pożyczka ulega przedłużeniu na normalnych, ratalnych zasadach.

CreamCredit - koszty przedłużenia pożyczki

Jako że CreamCredit jest pożyczką ratalną, to nie przewiduje się możliwości przedłużenia pożyczki. Należy regulować poszczególne raty zgodnie z harmonogramem. W razie zaprzestania spłaty umowa zostanie wypowiedziana i podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne. Po spłacie zobowiązania w panelu klienta automatycznie pojawi się oferta nowej pożyczki, zawczasu przygotowana przez zespół CreamCredit. Zawsze przysługuje nam też możliwość spłaty pożyczki przed terminem.

Kolejne pożyczki w CreamCredit

Kolejne pożyczki w CreamCredit to żaden problem. Warunkiem jest, by spłacić poprzednie, zaciągnięte w tej firmie zobowiązanie. Wiedząc, że jesteś zaufanym klientem pożyczkodawca tym chętniej przyzna ci dodatkowe środki. Po spłacie pierwszego zobowiązania w firmie (np. po przetestowaniu pożyczki przez 30 dni bez żadnych kosztów) propozycja nowej pożyczki automatycznie pojawi się na twoim profilu klienta.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Jako że CreamCredit udziela pożyczek na bardzo wysokie kwoty (aż do 40 tys. złotych!), to jest zmuszony skrupulatnie sprawdzać bazy dłużników. Są to: BIG InfoMonitor, KRD BIG S.A., BIK, KBIG oraz CRIF Services. Do uzyskania pożyczki nie można posiadać wysokich zadłużeń na żadnej z nich. Jak twierdzi sam CreamCredit kilka dni opóźnienia raz na jakiś czas nie stanowi problemu. Jeśli jednak regularnie opóźniasz się ze spłatą swoich zobowiązań, to nie dostaniesz tu pożyczki!

Kto może wziąć pożyczkę w CreamCredit?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Dzięki ogromnemu doświadczeniu CreamCredit jest w stanie rozważyć możliwość przyznania finansowania niemal każdej osobie. Jedyne wymagania, które stawia przed swoimi klientami to:

 • wiek 21 do 72 lat,
 • konto w banku,
 • pozytywna historia kredytowa,
 • posiadanie adresu email,
 • rejestracja na stronie CreamCredit.

Opinie o CreamCredit

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o CreamCredit
Nazwa firmy
DJK Finance Sp. z o.o.
Adres
aleja Jana Pawła II 27,
00-867 Warszawa
telefon
+48 22 388 66 77
Adres strony
-
Godziny pracy
pn-pt: 08:00-21:00 sb-nd: 09:00-18:00
Adres e-mail
info@creamcredit.pl
Wniosek

Podobne produkty