Askredyt - opinie i kalkulator pożyczki na raty

Askredyt
4.6
1200
7 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Askredyt - informacje o firmie

Askredyt to marka stworzona przez Money Beat Sp. z.o.o. Serwis świadczy usługi pośrednictwa pożyczkowego. Dzięki współpracy ze spółką IPF Polska Sp.z.o.o., portal umożliwia znalezienie najlepszych ofert pożyczek na rynku. Askredyt zapewnia przejrzyste warunki pożyczania, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie klienta. Serwis specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych na dowolny cel. Portal oferuje:

 • pożyczki długoterminowe dostępne już od 18 roku życia,
 • ograniczenie formalności do minimum i pożyczki bez zaświadczeń o dochodach,
 • wnioskowanie w pełni online, bez konieczności załączania dodatkowych dokumentów,
 • możliwość ubiegania się o pożyczkę od 800 do 15000 zł z okresem spłaty od 3 do 46 miesięcy,
 • weryfikację tożsamości przez wygodną aplikację mobilną Kontomatik, która znacznie przyspiesza proces pożyczkowy,
 • przygotowaniu indywidualnej oferty pożyczkowej w oparciu o wynik oceny zdolności kredytowej klienta,
 • szansę na przedłużenie terminu spłaty zobowiązania o ile pożyczka została zaciągnięta na co najmniej 6 miesięcy.

Askredyt - jak wziąć pożyczkę

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę online w Askredyt. Zapoznaj się!

 • Wnioskowanie o pożyczki w Askredyt jest szybkie i intuicyjne. Klienci serwisu ubiegać się mogą o kwotę od 800 do 15000 zł. Zobowiązanie możemy spłacić w terminie od 3 do 36 miesięcy. Za pomocą suwaków na stronie głównej serwisu wybieramy odpowiednie parametry pożyczki i wysokość miesięcznej raty zobowiązania.
 • Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, co zajmuje zaledwie chwilę. Konieczne będzie podanie podstawowych danych osobowych i tych dotyczących uzyskiwanych dochodów. Nie jest wymagane zaświadczenie od pracodawcy co znacznie skraca cały proces pożyczkowy.
 • Jeszcze przed wysłaniem wniosku konieczne będzie potwierdzenie swojej tożsamości przez usługę Kontomatik. Jest to rozwiązanie o wiele szybsze niż tradycyjnie używany przelew weryfikacyjny. Wystarczy za pomocą aplikacji zalogować się do swojej bankowości internetowej, dzięki czemu pożyczkodawca upewni się, że nie padliśmy ofiarą oszusta próbującego wyłudzić pieniądze na nasze dane.
 • Po wysłaniu wniosku decyzja pożyczkowa trafi do nas w 15 minut. Jeśli zaakceptujemy przedstawioną ofertę musimy jedynie potwierdzić chęć wzięcia pożyczki i zaczekać na przelew pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Może on do nas trafić nawet tego samego dnia.

Rodzaje pożyczek w Askredyt

W ofercie Askredyt znajdziemy pożyczki ratalne przez internet z okresem spłaty sięgającym 36 miesięcy. Kwota zobowiązania wynieść może od 800 do 15000 zł. Pożyczkodawca nie przewiduje możliwości przyznania pierwszej pożyczki za darmo czy pożyczki dla bezrobotnych i zadłużonych. Pomimo udzielania pożyczki bez zaświadczeń, Askredyt nadal wymaga osiągania stałego dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło bądź umowy zlecenia, emerytury czy renty inwalidzkiej, a także wynagrodzenia uzyskiwanego z działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego.

Askredyt - koszty przedłużenia pożyczki

Pożyczkobiorca, któremu została udzielona pożyczka na okres co najmniej 6 miesięcy, po spełnieniu warunków określonych w umowie pożyczki ma prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Przedłużenie spłaty pożyczki jest zależne od woli klienta i odbywa się ono po dokonaniu opłaty za przedłużenie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia. W przypadku niespłacenia raty w terminie lub spłacenia wyłącznie jej części, pożyczkodawca będzie naliczać dziennie odsetki od przeterminowanego zadłużenia obliczone według stopy procentowej odsetek maksymalnych za opóźnienie.

Kolejne pożyczki w Askredyt

Serwis Askredyt oferuje pożyczki zarówno dla osób nie posiadających jeszcze historii kredytowej, jak i dla klientów posiadających już zobowiązania w innych instytucjach finansowych. Pożyczkodawca udzieli nam pożyczki, o ile pozwala na to nasz dochód. Niestety nie jest możliwe posiadanie więcej niż jednej aktywnej pożyczki w Askredyt w tym samym czasie. Dopiero po spłaceniu i zaksięgowaniu ostatniej raty pożyczki możemy wnioskować o kolejną. Jeśli nasz wniosek pożyczkowy został odrzucony, możemy złożyć go ponownie po 30 dniach.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Pożyczkodawca ma prawo sprawdzić informacje dotyczące klienta w BIK i BIG. Weryfikacja w bazach pozwala zweryfikować zdolność pożyczkobiorcy do terminowej spłaty nowego zobowiązania. Pozwoli to uchronić klienta przed skutkami nierozsądnego zaciągania zobowiązań finansowych i wpadnięciem w spiralę zadłużenia. Pomimo sprawdzania baz dłużników, każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Dzięki temu na dodatkową gotówkę mają szansę nawet osoby nie posiadające idealnej historii kredytowej

Kto może wziąć pożyczkę w Askredyt

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Numer pesel

Do wzięcia pożyczki w Askredyt wystarczy dowód osobisty i dostęp do internetu. Pożyczkodawca udziela pożyczek osobom pełnoletnim, które są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i posiadają udokumentowany dochód. Otrzymanie pieniędzy nie wymaga ustanawiania zastawu i poręczycieli. Nie musimy także gromadzić stosu dokumentów, których sprawdzenie niepotrzebnie wydłużyłoby czas oczekiwania na przelew. Warunkiem przyznania pożyczki w Askredyt jest nasza historia zobowiązań i posiadana zdolność kredytowa. Weryfikacja tych aspektów umożliwia przygotowanie oferty pożyczki, której terminowa spłata nie będzie dla klienta problemem. Wymagania pożyczki w Askredyt:

 • obywatelstwo polskie
 • wiek od 18 lat
 • dowód osobisty,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy.

Podsumowanie informacji o pożyczce ratalnej w Askredyt

Askredyt to brak zaświadczeń, niskie oczekiwania względem wieku, oraz szerokie kwoty pożyczek. W tej firmie dostaniesz szybką chwilówkę na 800 zł lub poważną pożyczkę na 15 000 zł. To właśnie dzięki temu Askredyt może stać się tą jedyną firmą dla wielu pożyczkobiorców: niezależnie od naszych potrzeb, mamy tu szanse na tak wysokie lub niskie dofinansowanie, jakiego szukamy.

Zalety
 • maksymalna kwota zobowiązania dostępna już od pierwszej pożyczki,

 • długi okres kredytowania i możliwość przedłużenia terminu spłaty,

 • do wzięcia pożyczki wystarczy dowód osobisty,

 • szybka weryfikacja tożsamości przez aplikację,

 • akceptowanie różnych źródeł dochodu.

 • Wady
 • weryfikacja w bazach,

 • wymagane stałe źródło dochodów.

 • Opinie o Askredyt

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Askredyt
  Nazwa firmy
  Money Beat Sp. z o.o.
  Adres
  Aleje Jerozolimskie 123A,
  02-017 Warszawa
  telefon
  611 100 415
  Adres strony
  askredyt.pl
  Godziny pracy
  pn - pt: 8:00 - 20:00 sb: 12:00 - 16:00
  Adres e-mail
  info@askredyt.pl
  Wniosek

  Podobne produkty