1Credit - opinie i kalkulator pożyczki na raty

1Credit
3.4
1200
8 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

1Credit Informacje o firmie

1Credit to firma pożyczkowa, której właścicielem jest Mini Money Sp. z o.o. Instytucja pozabankowa cieszy się dużym uznaniem wśród klientów i zajmuje wysokie miejsca w rankingach szybkich pożyczek online. 1Credit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych.

 • Nowi klienci 1Credit mogą wnioskować o pożyczkę na raty w maksymalnej wysokości 2000 zł.
 • Firma pożyczkowa udziela pożyczek osobom, które ukończyły 18 lat.
 • Stali pożyczkobiorcy 1Credit mogą otrzymać pożyczkę w maksymalnej wysokości 12 000 zł.
 • Proces wnioskowania w 1Credit odbywa się w 100 proc. online.
 • Firma pożyczkowa oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki.
 • Instytucja pozabankowa nie wymaga poręczeń ani zastawów.
 • Klient może otrzymać środki z pożyczki nawet w ciągu 15 minut.
 • Stali pożyczkobiorcy mogą liczyć na przyznanie dodatkowego limitu.

Jak wziąć pożyczkę w 1Credit?

Poniżej znajduje się krótki przewodnik przedstawiający wnioskowanie o pożyczkę ratalną w 1Credit. Zapoznaj się z nim!

 1. Pierwszym etapem wnioskowania o pożyczkę na raty jest wybór interesującej kwoty oraz okresu kredytowania przy pomocy suwaków umieszczonych na stronie głównej pożyczkodawcy. Nowi klienci mają szansę na otrzymanie pierwszej darmowej pożyczki w maksymalnej wysokości 2000 zł. Stali pożyczkobiorcy mogą liczyć na ten produkt finansowy w kwocie 12 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy. RRSO pożyczki na raty jest zależne od jej wysokości oraz czasu spłaty.
 2. Kolejnym krokiem przybliżającym wnioskodawcę do pożyczki na raty jest podanie podstawowych danych, które należy wpisać w miejscach znajdujących się pod suwakiem służącym do wyboru parametru pożyczki. Pożyczkobiorcy powinni umieścić w okienkach swoje imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu komórkowego. Po uzupełnieniu tych informacji, należy nacisnąć Złóż wniosek.
 3. Trzecim krokiem w procesie wnioskowania o pożyczkę na raty w 1Credit jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Firma pożyczkowa nie wymaga wielu formalności. Wystarczy intuicyjne wpisanie swoich podstawowych danych. Jedynym dokumentem niezbędnym podczas wnioskowania w instytucji pozabankowej jest dowód tożsamości. Firma pożyczkowa wymaga od klientów dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Ma on na celu potwierdzenie tożsamości.
 4. Ostatnim etapem ubiegania się o pożyczkę ratalną w 1Credit jest oczekiwanie na decyzję kredytową firmy pożyczkowej. Jeżeli wnioskodawca poprawnie wypełnił formularz rejestracyjny oraz wykonał przelew groszowy, ma szansę na otrzymanie środków finansowych nawet w 15 minut.

Rodzaje pożyczek w 1Credit

Instytucja pozabankowa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Nowi klienci mają szansę na otrzymanie pierwszej darmowej pożyczki na raty w maksymalnej wysokości 2000 zł. Okres kredytowania wynosi wówczas 3 miesiące. Stali pożyczkobiorcy mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości od 2000 do 12 000 zł. Czas spłaty wynosi od 3 do 36 miesięcy. Proces wnioskowania wiąże się z dostępem do sieci oraz posiadaniem aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Koszty przedłużenia pożyczki w 1Credit

Pożyczkobiorcy, którzy przewidują, iż nie będą w stanie uregulować zaciągniętego zobowiązania finansowego w określonym terminie, mają możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W tym celu należy skontaktować się z działem Obsługi Klienta 1Credit. Informacje odnośnie do przedłużenia pożyczki na raty są również dostępne na Koncie Klienta po zalogowaniu.

Kolejne pożyczki w 1Credit

Instytucja pozabankowa ceni rzetelnych klientów, dlatego też stali pożyczkobiorcy mają szansę na otrzymanie pożyczki ratalnej w maksymalnej wysokości 12 000 zł. Okres kredytowania wynosi wówczas od 3 do 36 miesięcy. Firma pożyczkowa przyznaje też nowe limity przy pożyczce stałym pożyczkobiorcom.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Firma pożyczkowa podejmuje współpracę z rzetelnymi klientami, dlatego też weryfikuje ich dane w bazach dłużników. 1Credit nie ma na celu udzielania pożyczki ratalnej na spłatę poprzednich zobowiązań finansowych. Firma pożyczkowa podejmuje działania mające na celu ochronę potencjalnych klientów przed tzw. spiralą zadłużenia. 1Credit sprawdza wnioskodawców w następujących rejestrach:

 • KRD,
 • BIK,
 • BIG,
 • ERIF,
 • BIG InfoMonitor.

Kto może wziąć pożyczkę w 1Credit?

Dowód osobisty
Konto bankowe

Proces wnioskowania o pożyczkę na raty w 1Credit jest związany z dostępem do sieci oraz aktywnym numerem telefonu komórkowego. Firma pożyczkowa nie określa górnej granicy przedziału wiekowego pożyczkobiorców. Oznacza to, że o pożyczkę na raty mogą się ubiegać osoby, które ukończyły 18 lat. Wymagania pożyczki w 1Credit:

 • należy posiadać polskie obywatelstwo,
 • należy mieć stały adres zamieszkania na terytorium RP,
 • trzeba posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • należy mieć rachunek bankowy na swoje nazwisko,
 • trzeba być zatrudnionym na terenie Polski.

Opinie o 1Credit

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o 1Credit
Nazwa firmy
Mini Money Sp. z o.o.
Adres
Grzybowska 87,
00-844 warszawa
telefon
-
Adres strony
www: 1credit.pl
Godziny pracy
pn - nd: 0:00 - 24:00
Adres e-mail
kontakt@1credit.pl
Wniosek

Podobne produkty