kształt

Konto Proste Zasady Getin Bank opinie

Konto Proste Zasady

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 4.5/5 2 opinie

Proste Zasady to rachunek bankowy oferowany przez firmę Getin Bank. Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które ukończyły 18. rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Aby otworzyć darmowe konto w Getin Bank, nie trzeba wychodzić z domu. Możemy to zrobić przez internet lub telefonicznie. Istnieje również możliwość otworzenia rachunku w stacjonarnej placówce banku. Dla osób do 26. roku życia bank oferuje specjalne warunki konta Proste Zasady. Młodzi klienci mogą skorzystać z większej liczby darmowych usług, a także odebrać spersonalizowaną kartę płatniczą.

Jak otworzyć konto online? Wystarczy, że wejdziemy na stronę banku, wypełnimy i wyślemy specjalny wniosek. Proces ten zajmie ok. 5 minut. Po przesłaniu aplikacji dostaniemy drogą mailową potwierdzenie.

Następnie bank skontaktuje się z nami telefonicznie w celu weryfikacji danych. Umowa dotycząca Konta Proste Zasady dostarczona zostanie przez kuriera. Po jej podpisaniu nasze konto bankowe zostanie aktywowane. Dane potrzebne do zalogowania się na rachunek dostaniemy SMSem i e-mailem.

Zalety i wady

Konto Proste Zasady oferowane przez Getin Bank to produkt skierowany do osób, które nie chcą ponosić opłat związanych z prowadzeniem rachunku. Bank umożliwia darmowe prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie.

 • brak kosztów za prowadzenie rachunku płatniczego;
 • możliwość korzystania z Konta Proste Zasady od 18. roku życia;
 • darmowe bankomaty w Polsce;
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnego ubezpieczenia rachunku;
 • zawarcie umowy bez wychodzenia z domu (za pośrednictwem kuriera);
 • nawet 500 zł od banku w ramach polecenia konta;
 • możliwość posiadania tylko jednego konta osobistego

Konto Proste Zasady w Getin Bank - podstawowe opłaty

Konto Proste Zasady to usługa, która wiąże się z darmowym prowadzeniem rachunku płatniczego, wydaniem oraz używaniem karty debetowej, dokonywaniem internetowych przelewów Elixir, wypłatą gotówki w każdym bankomacie w Polsce oraz wpłatą środków we wpłatomatach Euronet. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za używanie karty debetowej. Z opłatami wiąże się jedynie wydanie kolejnych kart.

Otwarcie rachunku 0 zł
Prowadzenie rachunku 0 zł
Elektroniczne Kanały Dostępu 0 zł

Opłaty za kartę płatniczą, bankomaty i BLIK w Getin Bank

Wydanie i obsługa karty debetowej jest w pełni darmowa, tak jak wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce. Możesz też skorzystać z pakietu ochrony karty za 3 zł miesięcznie. 

Transakcje kartą 0 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł - we wszystkich bankomatach w kraju
Wypłaty z bankomatów 5 zł - w bankomatach za granicą
Wpłaty do wpłatomatów 0 zł
Wpłata w bilonie w walutach obcych – CHF, EUR 50% od kwoty wpłaty

Opłaty za przelewy

Otwierając Konto za 0 zł w Getin Bank otrzymujemy dostęp do nowoczesnej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej Getin Mobile. Dzięki nim mamy stały dostęp do pieniędzy i możliwości rachunku osobistego bez konieczności wizyty w placówce. Za standardowe polecenia przelewu online w walucie polskiej nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty.    Jeśli zależy nam na czasie, rozwiązaniem będzie przelew Express ELIXIR. Wybierając tę opcję szybko i bezpiecznie prześlesz pieniądze na konto w innym banku w godzinach od 6:00 do 22:00. Środki trafią na wskazany rachunek bankowy już w kilka sekund od zatwierdzenia przez Ciebie transakcji. Przelewy między różnymi rachunkami w Getin Bank są księgowane w zaledwie kilka sekund.    

Przelew internetowy 0 zł
Przelew w oddziale 5,99 zł
Przelew przez bankowość internetową i mobilną 0 zł
Przelew przez bankowość telefoniczną 2 zł
Przelew Express Elixir 5 zł
Przelew SEPA 10 zł
Przelew SORBNET dla kwoty od 1 mln zł 5, 99 zł
Przelew SORBNET dla kwoty poniżej 1 mln zł 20 zł

Jak otworzyć konto w Getin Bank?

 1. Wypełnij wniosek w placówce lub online

 2. Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera

 3. Zaczekaj na otwarcie konta

 4. Aktywuj kartę i bankowość online

 • Wypełnij wniosek w placówce lub online

 • Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera

 • Zaczekaj na otwarcie konta

 • Aktywuj kartę i bankowość online

Wypełnienie formularza online na stronie Getin Bank zajmie około 5 minut, a potwierdzenie wypełnienia wniosku otrzymamy na podany adres e-mail. W ciągu 1 dnia roboczego konsultant banku skontaktuje się z nami w celu potwierdzenia danych uzupełnionych we wniosku. O wysłaniu umowy kurierem zostaniemy poinformowani e-mailem i SMS-em. W ustalonym terminie kurier dostarczy nam umowę, którą musimy podpisać w jego obecności. Po podpisaniu dokumentów, kurier dostarczy nam także kartę do rachunku. Następnie musimy zaczekać na e-mail i SMS zawierające informacje o aktywacji konta oraz dane do logowania do bankowości internetowej, mobilnej i telefonicznej. Od tego momentu możemy w pełni korzystać ze swojego konta.  

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wikor
Wikor
1 rok temu
Ocena :
     

konto proste zasady w getin bank to bardzo dobre konto osobiste!
Zasady są proste- zgodnie z nazwą, ale również rownież warunki są bardzo korzystne.

Okuniewa
Okuniewa
1 rok temu
Ocena :
     

W sumie to w 2020 wszystkie banki i konta bankowe są dostępne na bardzo korzystnych warunkach. Ja na konto proste zasady zdecydowałem się już dawno temu i jestem z niego zadowolony, ale nie twierdze, że to najlepsze konto jakie tylko może być. jest ok, jest przezwoicie!