kształt

Konto Jakże Osobiste Alior Bank opinie

Konto Jakże Osobiste

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 3/5 5 opinie

Alior Bank to jeden z liderów bankowości w Polsce. W swojej ofercie oprócz kredytów czy ubezpieczeń posiada także różne rodzaje kont. Jednym z nich jest Konto Jakże Osobiste. To rachunek dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta z wachlarzem korzyści do wyboru. Sami decydujemy, z których aktualnie skorzystamy. Aplikacja mobilna pozwala nam na szybką obsługę rachunku, wykonywanie przelewów czy sprawdzenie stanu konta. Klienci mają możliwość zamówienia specjalnej karty do rachunku. Mogą wybrać kartę walutową, kartę Debit działającą zbliżeniowo lub kartę MasterPass.

Aby założyć Konto Jakże Osobiste:

 • należy wejść na stronę internetową Alior Banku.
 • Następnie powinniśmy wypełnić wniosek.

Potrzebne nam do tego będą wyłącznie dane pochodzące z dowodu osobistego. Po złożeniu dokumentów nasza aplikacja zostanie potwierdzona, a podane informacje zweryfikowane.

Zalety i wady

Alior Bank oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi. Wśród nich pojawiło się Konto Jakże Osobiste, które ze względu na mnogość zalet stało się bardzo popularne.

 • brak kosztów za prowadzenie rachunku płatniczego
 • do założenia konta potrzebny jest jedynie dowód
 • darmowe płatności mobilne
 • darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce
 • konto możemy założyć wyłącznie online
 • do wyboru mamy tylko 9 korzyści, które mogą zostać przypisane do konta

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - podstawowe opłaty

Miesięczna opłata za kartę wyniesie 0 zł / 5 zł* jeśli nie dokonamy transakcji na kwotę minimum 300 zł miesięcznie

Otwarcie rachunku 0 zł
Prowadzenie rachunku 0 zł
Wydanie karty 0 zł

Opłaty za kartę płatniczą, bankomaty i BLIK w Alior Banku

Wypłata z bankomatów Alior Banku 0 zł
Wypłata w bankomatach sieci Euronet 2,5 zł
Wypłata w pozostałych bankomatach 2,5 zł
Pozostałe bankomaty za granicą 5 zł

Opłaty za przelewy w Alior Banku

Klienci posiadający Konto Jakże Osobiste w Alior Bank mogą korzystać z przelewów online zupełnie za darmo. Jeśli akurat nie będziemy mieli dostępu do internetu, polecenia przelewu bez problemu złożymy w dowolnej placówce stacjonarnej banku. Koszt przelewu w oddziale należy do najniższych na rynku i wynosi tylko 8 zł.

Jeszcze mniej zapłacimy za wygodny przelew telefoniczny. Ustanowienie poleceń zapłaty i zleceń stałych z poziomu bankowości internetowej jest bezpłatne. Poza standardowymi przelewami, klienci mogą skorzystać z pakietu 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną, oraz pakietu 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunkach.

Przelew internetowy 0 zł
Przelew telefoniczny 5 zł
Przelew w oddziale 8 zł
Realizacja zlecenia stałego 0 zł

Jak otworzyć konto bankowe przez internet w Alior Banku?

 1. Przygotuj dowód osobisty

 2. Wypełnij formularz na stronie banku

 3. Czekaj na akceptację wniosku

 4. Konto bankowe jest aktywne

 • Przygotuj dowód osobisty

 • Wypełnij formularz na stronie banku

 • Czekaj na akceptację wniosku

 • Konto bankowe jest aktywne

Konto osobiste za 0 zł w Alior Bank możemy założyć w oddziale lub online bez wychodzenia z domu. Do otwarcia konta wystarczy dowód osobisty. Funkcje konta możemy dopasować do swoich potrzeb, a korzyści do konta bez problemu zmienimy poprzez bankowość internetową i mobilną lub w placówce stacjonarnej banku. Stali klienci mogą zmienić dotychczasowy wariant konta w Alior Bank na Konto Jakże Osobiste z zachowaniem numeru rachunku.

Po zmianie zostanie zachowana historia rachunku oraz ustawione płatności. Chcesz przenieść swoje konto z innego banku? Konsultanci Alior Bank bezpłatnie pomogą załatwić wszystkie formalności podczas jednej wizyty w oddziale.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Witold
Witold
2 lat temu
Ocena :
     

Konto Jakże osobiste w Alior Bank to najlepsze konto osobiste znajdujące się na rynku!
To co wyróżnia Alior Bank to zdecydowanie bogata oferta kont, lokat oraz kredytów- myślę, że każdy klient będzie mógł znaleść coś dla siebie! Co ważne koszta prowadzenia takiego konta sa zerowe! Tak- gdy spełni się zaledwie kilka warunków to wszystkie usługi w ramach konta będą darmowe! Ponadto co ważne to stawianie na najnowsze technologie- więc dostęp do konta mamy z poziomu telefonu! Płatności możemy dokonywać przez Apple Pay, Google Pay, Blik oraz wiele innych- bo Bank Alior to super nowoczesny bank! Zdecydowanie rewelacyjna oferta! Zdecydowanie polecam.

Kolka
Kolka
2 lat temu
Ocena :
     

Rewelacyjne konto osobiste w Alior Bank.
Konto z poziomu strony internetowej jest niezwykle intuicyjne- gdy pierwszy raz sie zalogowałem to nie miałem żadnego problemu z odnalezieniem sie na niej! Wszytsko było turbo czytelne i przejrzyste! Do tego warunki, które trzeba spełnić by konto było darmowe sa niemal żadne!

Stachu
Stachu
2 lat temu
Ocena :
     

Konto może i jest spoko ale przestrzegam osoby, które robią zakupy za granicą czy kupują bilety lotnicze bo przeliczniki z innej waluty to turbo oszustwo. Zastrzegaja sobie, że okres rozliczeniowy to chyba z 72h i wybierają najwyższy możliwy kurs w ciagu tych 72h i po nim sciagaja kase z konta! Przy platnosci np. za bilety- ktore nie kosztuja 20 zl roznica moze byc nawet kilkuset zlotych.

Zachary
Zachary
2 lat temu
Ocena :
     

Dla osób. które nie korzystają z karty debetowej czy kredytowej za granicą albo nie płacą kartą na stronach zagranicznych jest ok.. ale dla osob, ktym sie zdarza wyskoczyć na weekend do Niemiec, Czech czy gdzies dalej i placic tam kartą to zdecydowanie odradzam. Bardzo niekorzystne kursy do przeliczania walut. Do tego jak ostatnio kupilem cos na stronie zagranicznej, a transakcja została anulowana to kosztowalo mnie to spoko.
Typu zaplacilem 10 euro- bank sciagnal mi z konta 50 zł, a po anulowaniu transakcji na konto wrocilo 40zł! Kwota była niewielka- wiec pogodzilem sie z 10 zł, gorzej jakby to byly zakupy za 100 czy 500 euro!

Damian
Damian
2 lat temu
Ocena :
     

Bank Alior jest bankiem, do ktorego mam sporo zastrzeżeń. Jak juz sie jest ich klientem to regularnie dostaje sie miejla ze zmiana warunków, nowym regulaminem itp.
Poza tym bank- jak kazda instytucja- chce nas wycilać i wyciagnac z nas jak najwiecej kasiory! I robi to sprywtnie, pomalutku- ale robi. Szczerze? Nie wiem czy jakis bank działa lepiej- ale Alior nie jest najlpeszym wyborem.