LendUp - opinie i kalkulator chwilówki

LendUp
3.0
1200
36 dni
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

LendUp - informacje o firmie

LendUp jest nową marką pożyczkową od Profi Credit Polska S.A., będącej częścią Profireal Group S.A. Z usług spółek finansowych, które wchodzą w jej skład, można także korzystać na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji oraz Filipin. Grupa Profireal działa już od 1994 roku, ale udzielaniem pożyczek zajęła się dopiero 10 lat później. Od 2004 roku zdążyła zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów, którzy doceniają przejrzyste zasady i niskie koszty pożyczek. LendUp specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych drogą online lub telefonicznie. Oferuje pożyczki w wysokości od 500 do 15 000 zł, które należy spłacić w terminie od 6 do 36 miesięcy. W 100% internetowe wnioskowanie i pożyczka online bez odsetek to tylko niektóre zalety pożyczania w LendUp.

 • LendUp ma w swojej ofercie pożyczki na raty do 15 000 zł. O maksymalną kwotę pożyczki można wnioskować już przy pierwszej umowie.
 • Okres spłaty pożyczki ratalnej w LendUp wynosi od 6 do 36 miesięcy.
 • Klienci mogą wnioskować o pożyczkę online lub telefonicznie z pomocą agenta LendUp. Składając wniosek przez internet, są zwolnieni z odsetek.
 • Uzupełnienie formularza internetowego trwa nie więcej niż 4 minuty.
 • LendUp nie wymaga żadnych podpisów. Dokonuje przelewu na konto bankowe od razu po zaakceptowaniu wniosku.
 • Pożyczka może trafić na rachunek klienta już w 16 minut.
 • Klienci, którzy wnioskują online, mogą wymieniać punkty zdobyte podczas wnioskowania na dodatkowe korzyści: odroczenie spłaty raty, obniżenie dwóch rat o 50% lub spłatę jednej raty punktami. To najlepsza pomoc w razie problemów z uregulowaniem płatności.

LendUp - jak wziąć pożyczkę

Pożyczka w LendUp jest prosta i szybka. Wystarczy złożyć wniosek i zweryfikować swoje dane, aby otrzymać pieniądze. Nie potrzeba żadnych podpisów! W naszym krótkim poradniku przeprowadzamy przez cały proces pożyczania w LendUp.

 1. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w LendUp, w pierwszym kroku zadecyduj o kwocie pożyczki i okresie kredytowania. W tej firmie pożyczkowej otrzymasz nawet 15 000 zł. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na bieżące wydatki, remont, wakacje czy nowy samochód. Najważniejsza jest spłata długu. Masz na to minimum 6, maksimum 36 miesięcy. Nie opóźniaj się w spłacie pożyczki, jeśli nie chcesz zepsuć swojej wiarygodności finansowej. Pożyczkodawca prosi również o pozostawienie swojego imienia i numeru telefonu. To ważne dla osób, które będą wnioskować offline (telefonicznie).
 2. W drugim etapie należy uzupełnić wniosek o pożyczkę. Ten krok zajmuje zwykle 4 minuty. Tyle wystarczy, aby wpisać podstawowe dane i przesłać formularz do pożyczkodawcy. Nie trzeba żadnych zaświadczeń! Pożyczka online wiąże się z brakiem odsetek, dlatego warto samodzielnie aplikować o zastrzyk gotówki. LendUp daje też możliwość telefonicznego wnioskowania o pożyczkę. Jeśli wybierzesz ten sposób pożyczania, skontaktuje się tobą doradca, z którym dopełnisz formalności.
 3. Następnym krokiem jest potwierdzenie tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy. Pamiętaj, żeby wykonać przelew z własnego konta bankowego. W tytule przelewu wpisz tytuł wygenerowany przez platformę LendUp.
 4. Ostatni etap to oczekiwanie na przelew na konto. Jeśli weryfikacja danych i ocena zdolności kredytowej zakończy się sukcesem, wypłata będzie zrealizowana natychmiastowo. Klient otrzymuje decyzję za pośrednictwem platformy lub korespondencji e-mail.

Rodzaje pożyczek w LendUp

Firma pożyczkowa LendUp specjalizuje się w pożyczkach ratalnych w kwocie od 500 do 15 000 zł. Minimalny okres kredytowania to 6, maksymalny – 36 miesięcy. Należy spłacić dług w terminie, aby nie pozbawić się możliwości korzystania z produktów instytucji pozabankowych w przyszłości. LendUp daje możliwość starania się o pożyczkę w dwojaki sposób: przez internet lub telefonicznie. Pierwszy sposób wiąże się z brakiem odsetek, dlatego warto samodzielnie wypełnić formularz online i poczekać na decyzję. Chociaż maksymalna kwota pożyczki jest dostępna od pierwszej umowy, opłaca się zostać stałym klientem LendUp i korzystać z benefitów w Strefie Klienta. Warto zaufać firmie LendUp i spełniać swoje plany z szybką pożyczką online!

LendUp - koszty przedłużenia pożyczki

LendUp pomaga klientom, którzy nie są w stanie spłacać rat. Warunkiem jest jak najszybszy kontakt z pożyczkodawcą. Próby zbagatelizowania problemu nie prowadzą do niczego dobrego, zwłaszcza w sferze finansów. Rosnący dług może zupełnie zrujnować zdolność kredytową klienta. Osoby, które pożyczyły online i założyły konto w Strefie Klienta LendUp, mogą w prosty sposób poradzić sobie z zadłużeniem. Wystarczy, że wymienią punkty z pożyczek na dodatkowe benefity. Dzięki zdobytym punktom można:

 • odroczyć spłatę jednej raty,
 • obniżyć dwie raty o 50%,
 • spłacić jedną ratę punktami.

Szczegóły tej oferty można sprawdzić w Strefie Klienta lub w Regulaminie Promocji na stronie pożyczkodawcy.

Kolejne pożyczki w LendUp

W LendUp można mieć jedną pożyczkę ratalną w tym samym czasie. Szanse na kolejną pożyczkę rosną, jeśli bieżące zadłużenie jest regulowane zgodnie z warunkami umowy. Złóż wniosek po dokonaniu ostatniej płatności, a kolejna pożyczka równie szybko znajdzie się na twoim koncie. LendUp dokonuje błyskawicznych przelewów nawet w weekendy i święta, co znaczy, że uruchamia środki od razu po akceptacji wniosku. LendUp daje możliwość wnioskowania o maksymalną kwotę pożyczki już przy pierwszej umowie. Każda pożyczka wiąże się z otrzymaniem punktów, które można wymienić na cenne benefity w Strefie Klienta. To się opłaca!

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

LendUp na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo finansowe klientów. Dlatego udziela pożyczek ratalnych wyłącznie tych pożyczkobiorcom, którzy otrzymają pozytywną ocenę zdolności kredytowej. LendUp korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Kto może wziąć pożyczkę w LendUp

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Stałe miejsce zamieszkania
Numer pesel

LendUp w jasny i przejrzysty sposób określa, kto może wnioskować o pożyczkę na raty. Najważniejszy jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej klienta. Decyzja będzie błyskawiczna, tak samo jak wypłata środków, jeśli LendUp zaakceptuje wniosek. Wymagania firmy pożyczkowej LendUp:

 • polskie obywatelstwo,
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • konto osobiste w polskim banku,
 • pozytywna ocena zdolności kredytowej,
 • brak negatywnych wpisów w bazach dłużników.

Podsumowanie informacji o chwilówce w LendUp

LendUp posiada międzynarodowe doświadczenie na rynku pożyczkowym. Oferując dofinansowania od 2004 roku, firma nabyła ekspertyzę, którą może się pochwalić niewielka część konkurencji. Objawia się to w wysokich kwotach pożyczki, szerokim zakresie możliwego okresu spłaty, oraz szybkim do wypełnienia formularzu internetowym. Firma posiada również sprawdzone rozwiązania na wypadek kłopotów finansowych u swoich klientów w formie puli punktów na usługi specjalne.

Zalety
 • pożyczka bez zaświadczeń;

 • wysoka kwota pożyczki na raty do 15 000 zł;

 • maksymalna kwota dostępna od pierwszej umowy;

 • długi okres kredytowania do 36 miesięcy;

 • pożyczka online bez odsetek;

 • możliwość telefonicznego wnioskowania o pożyczkę ratalną;

 • formalności ograniczone do minimum;

 • przelew pożyczki od razu po akceptacji wniosku;

 • możliwość odroczenia spłaty raty, obniżenia dwóch rat o 50% lub spłaty jednej raty punktami.

 • Wady
 • kwota pożyczki uzależniona od zdolności kredytowej;

 • sprawdzanie klientów w bazach danych BIK i BIG.

 • Opinie o LendUp

  B
  Opinia od:
  Barto

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Przyzwoicie.2019-08-20 23:16:26
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o LendUp
  Nazwa firmy
  PROFI CREDIT Polska S.A.
  Adres
  Browarna 2,
  43-300 Bielsko Biała
  telefon
  801 805 806
  Adres strony
  lendup.pl
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty