CreditYES - opinie i kalkulator chwilówki

CreditYES
4.8
1200
30 dni
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

CreditYES Informacje o firmie

CreditYes to nowość na polskim rynku szybkich pożyczek online. CreditYES to pośrednik, który znajdzie dla nas najlepsze oferty chwilówek, nawet do kwoty 10 000 złotych. CreditYES indywidualnie podchodzi do każdego klienta, poszukując ofert najlepiej dopasowanych do jego oczekiwań. Firma pozwala na szybkie znalezienie interesującej nas pożyczki, a także na szybkie złożenie wniosku i uzyskanie finansowania. Firma szczyci się bardzo wysokim procentem akceptowanych wniosków. CreditYES działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, więc skorzystać z oferty można w każdej chwili, z dowolnego miejsca.

Jak wziąć pożyczkę w CreditYES?

Aby skorzystać z oferty pośrednika pożyczkowego CreditYES, wystarczy wejść na ich stronę. Tam za pomocą interfejsu należy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki. Wybierać możemy kwotę od 100 złotych do nawet 10 000 złotych. PO wybraniu interesującej nas wartości zobowiązania, należy kliknąć “Weź (kwota)” i przejść do następnego etapu.

Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku warto przygotować sobie dowód osobisty, ponieważ potrzebny będzie nam m.in. PESEL, seria i numer dowodu osobistego, a także termin ważności dokumentu. Kilka prosty dodatkowych informacji o dochodach i można przesłać wniosek dalej. Po krótkiej, wstępnej weryfikacji oczekiwań klienta, CreditYES proponuje kilka ofert pożyczkowych.

Do nas należy wybór odpowiedniej oferty i dokończenie procesu wnioskowania już na zasadach firmy, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. To od docelowej instytucji, w której będziemy chcieli uzyskać pożyczkę, zależy pozostały proces. Na pewno będziemy musieli dokonać weryfikacji tożsamości, a być może nawet weryfikacji historii kredytowej, czego dokonuje większość instytucji finansowych. Po dokończeniu procesu wnioskowania pozostaje oczekiwać na decyzję kredytową. O tej zostaniemy poinformowani mailowo oraz w wiadomości SMS. Jeśli decyzja jest pozytywna, w niedługim czasie nastąpi wypłata środków. Wyjątkiem są pożyczki uzyskane w weekend, które zostaną wypłacone wraz z pierwszą sesją przelewów po weekendzie.

Rodzaje pożyczek w CreditYES

CreditYes oferuje jedynie dostęp do krótkoterminowych pożyczek pozabankowych, czyli chwilówek. Składając wniosek poprzed CreditYES oferty które otrzymamy to jedynie oferty pożyczek chwilówek.

Kolejne pożyczki w CreditYES

CreditYES nie przewiduje górnego limitu udzielanych pożyczek. O przyznaniu kolejnej pożyczki decydować będzie weryfikacja naszej zdolności kredytowej przez firmy pożyczkowe. CreditYES nie odpowiada za ilość uzyskanych zobowiązań, ponieważ nie odpowiada za finalizację umowy pożyczki.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

CreditYES nie dokonuje weryfikacji klienta w bazach dłużników. Weryfikacja historii kredytowej nie jest czymś, czym zajmuje się pośrednik kredytowy. Możliwość weryfikacji w bazach dłużników zależy zatem od potencjalnego pożyczkodawcy. To od firmy, którą wybierzemy jaką tą, w której chcemy uzyskać pożyczkę, zależy weryfikacja historii kredytowej. Jednak dziś większość firm pożyczkowych taką weryfikację stosuje.

 

 

Kto może wziąć pożyczkę w CreditYES?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe
Numer pesel

Aby móc wnioskować o pożyczkę w CreditYES konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu zameldowania na terenie Polski. Wnioskować o pożyczkę mogą osoby w wieku od 18 do 75 lat, legitymujące się ważnym dowodem osobistym, oraz mogące wykazać stały dochód.

Opinie o CreditYES

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o CreditYES
Nazwa firmy
DoAff SIA
Adres
Vezu iela 1-25,
LV-104 Ryga
telefon
+371 20 444 664
Adres strony
-
Godziny pracy
00:00-24:00
Adres e-mail
info@credityes.pl
Wniosek

Podobne produkty