ClickCredit - opinie i kalkulator chwilówki

ClickCredit
4.3
1200
24 dni
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Click Credit Informacje o firmie

ClickCredit oferuje atrakcyjne pożyczki na raty do 6 000 zł, udzielane 24/7. Od firmy możesz dostać dofinansowanie na 30 dni lub pobrać specjalną aplikację CreditClick, aby mieć dostęp do pożyczek zawsze pod ręką. Jest to nowatorski fintech który próbuje jeszcze bardziej zwiększyć dostępność pożyczek. Zobowiązania udostępniane są dla osób od 21 do 75 roku życia na podstawie dowodu osobistego.

 • Pożyczki gotówkowe od 500 do 6 000 zł.
 • 30 dni na spłatę zobowiązania, z możliwością przedłużenia umowy przy częściowej spłacie zobowiązania.
 • Brak ukrytych kosztów. Czytelny kalkulator na stronie oferty pozwoli ci sprawdzić koszta na długo przed wzięciem pożyczki.
 • Minimum formalności: pożyczkę dostaniesz bez zbędnych pytań i dokumentów.
 • Specjalna dedykowana aplikacja, dzięki której będziesz mieć błyskawiczny dostęp do serwisu w przyszłości.
 • Możliwość spłaty rat na stronie pożyczkodawcy, bez konieczności wypełniania przelewów lub tworzenia zleceń stałych.

Jak wziąć pożyczkę w ClickCredit?

 1. Wybierz kwotę w kalkulatorze i wciśnij guzik ‘otrzymaj pożyczkę’.
 2. Podaj numer telefonu i wypełnij wniosek pożyczkowy.
 3. Poczekaj na decyzję, rozpatrzenie wniosku potrwa tylko chwilę.
 4. Jeśli odpowiadają ci proponowane warunki, zaakceptuj pożyczkę, a otrzymasz środki.

Przed wzięciem pożyczki w ClickCredit możesz sprawdzić jej koszta w kalkulatorze na stronie internetowej. Następnie należy wypełnić prosty formularz i poczekać na ocenę naszej zdolności kredytowej. Proces można przeprowadzić zarówno na stronie internetowej, jak i z wygodnej aplikacji mobilnej. Jeżeli pasują ci warunki kredytu, możesz zatwierdzić umowę przez weryfikację konta. Odbywa się to za pomocą aplikacji Transactionlink, która wymaga wyłącznie zalogowania na konto bankowe. Proces potrwa około dwóch minut.

Rodzaje pożyczek w ClickCredit

ClickCredit udziela tylko pożyczki gotówkowe wypłacane poprzez przelew na konto bankowe. Niezależnie czy korzystamy z formularza na stronie czy w aplikacji, portal zaoferuje nam te same warunki i możliwości. Maksymalna kwota zobowiązań w ClickCredit to 6 000 zł z czasem spłaty do 30 dni. Czas spłaty zobowiązania może zostać przedłużony, wymaga to jednak przynajmniej częściowej spłaty zobowiązania.

Koszty przedłużenia pożyczki w ClickCredit

Aby przedłużyć czas spłaty zobowiązania w ClickCredit, należy zapłacić ratę w wysokości minimum 20% wartości pożyczki do 3 000 zł, lub 15% w przypadku pożyczki na kwotę od 3 000 do 6 000 zł. Za korzystanie z tej funkcji nie poniesiemy dodatkowych opłat. Należy jednak pamiętać, że odsetki naliczane są za każdy dzień trwania zobowiązania w wysokości 1% wykorzystanej kwoty.

Kolejne pożyczki w ClickCredit

Swoje następne zobowiązanie pożyczkowe w ClickCredit możesz rozpocząć już po spłacie kolejnego. Proces jest automatyczny. Warunki, jakie zaproponuje ci serwis, zależą od twojej zdolności kredytowej w danej chwili. Nic nie szkodzi aby posiadać zobowiązania również w innych firmach pożyczkowych, gdy korzystamy z ClickCredit.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

ClickCredit sprawdza zdolność kredytową swoich klientów. Co z tym idzie, serwis analizuje również nasze wpisy w bazach takich jak BIK, BIG, czy KRD. Posiadanie złego wpisu nie przekreśla naszej możliwości uzyskania pożyczki całkowicie, jednak znacznie obniża zdolność kredytową. Weryfikacja w bazach odgrywa więc kluczową rolę przy wnioskowaniu o pożyczkę w serwisie.

Kto może wziąć pożyczkę w ClickCredit?

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto bankowe

Pożyczkę w ClickCredit otrzyma każda osoba zamieszkała w Polsce, która posiada dowód osobisty z numerem PESEL, telefon oraz konto bankowe. Pieniądze mogą zostać wypłacone wyłącznie na konto w Polskim banku.

 • Wiek od 21 do 75 lat
 • Dowód osobisty
 • Smartfon
 • Konto bankowe

Opinie o ClickCredit

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Informacje o ClickCredit
Nazwa firmy
ESERO Sp. z.o.o
Adres
Wrzesińska 12/34,
03-713 Warszawa
telefon
221 005 163
Adres strony
-
Godziny pracy
8:00 - 20:00 8:00 - 16:00
Adres e-mail
info@clickcredit.pl
Wniosek

Podobne produkty