kształt

Santander Bank Polska

Ocena użytkowników: 0.5/5 2 opinie

Kwota kredytu

300000 zł

oprocentowanie

7,16% %

RRSO

7,16% zł

Prowizja

6,51% zł

144 tyle osób wybrało tę ofertę

Santander Bank Polska - opinie

Santander Bank Polska Opinie

Santander Bank Polska od początku swojej działalności dbał o zadowolenie i lojalność klientów poprzez regularne udoskonalanie oferty z produktami finansowymi, wprowadzanie innowacyjnych funkcjonalności oraz zapewnienie doświadczonej i pomocnej obsługi we wszystkich stacjonarnych oddziałach. W ten sposób instytucji udało się zdobyć zaufanie ogromnej klientów z różnych zakątków naszego kraju.

Chyba jestem idiotą. Złożyłem wniosek o zmianę zabezpieczenia kredytu hipotecznego z mieszkania wartego około 260tys. Na dom który niedawno kupiłem za 360tys. A uważam że wraz z działką prawie 13ar jest wart więcej (25 km od Wrocławia) Kredytu zostało jakieś 80tys. I co zrobił BANK SANTANDER odmówił podając jako powód że na działce stoi budynek gospodarczy o dużym stopniu zużycia. Przecież to jakaś paranoja. Dali mi możliwość odwołania. Mam mieć opinie inspektora budowlanego , potem budynek rozebrać i robić cały czas dokumentację zdjęciową, a na koniec kolejny operat jakiś tam czyli rzeczoznawca. I nikt nie gwarantuje że przychylą się do wniosku. Nie wiem jacy analitycy pracują dla tego banku ale ja skończyłem kiedyś Akademię Ekonomiczną i uczyli nas że jeżeli ktoś chce zabezpieczyć kredyt nieruchomością droższą to należy się na to godzić a wręcz zachęcać klienta. Żenada Stwarzanie problemów i nic innego. Powinni być frontem do klienta a są ..... . I tam nas mają.

Apache2020-11-18 20:59:06

Najgorszy bank w Polsce oszuści i naciagacze ostrzegam ludzi przed tym bankiem ja się dalem naciągnąć i teraz nie wiem jsk stego wyjc bo stymi oszustami z Santandera nie idzie się dogadać

Kazimierz2019-09-11 03:47:16

Wady i zalety

  • Szeroka oferta z produktami finansowymi,
  • Wysokie kwoty kredytu gotówkowego,
  • Długi okres spłaty zobowiązania,
  • Krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową,
  • Prowadzenie rachunku bankowego za 0 złotych.
  • Duża liczba oddziałów stacjonarnych.
  • Brak kalkulatora kredytowego na stronie internetowej banku.

Santander Bank Polska Informacje o banku

Santander Bank Polska jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju, oferującą szeroką ofertę produktów bankowych dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz polskich, jak i międzynarodowych korporacji. Na terenie całej Polski znajduje się mnóstwo stacjonarnych oddziałów, jak i placówek tego banku. Ponadto wyróżnia się niezwykle funkcjonalną bankowością elektroniczną.

Warto podkreślić, że Santander Bank Polska jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych.

Trzeba wiedzieć, że 7 września 2018 r. Santander Bank Polska przejął Bank Zachodni WBK. Oprócz nazwy instytucja zmieniła logo, adres strony internetowej oraz siedzibę. W tej sytuacji klienci nie musieli podejmować żadnych dodatkowych działań, ponieważ wszystkie umowy, zasady kredytowania, produkty, numery rachunków bankowych, numery, hasła PIN, daty ważności kart oraz hasła do bankowości internetowej nie uległy żadnej zmianie.

Santander Bank Polska Dane

Kapitał początkowy1 020 883 050,00 zł
KRS0000008723
NIP8960005673
REGON930041341

Konto Jakie Chcę Santander Bank Polska kontakt

e-mail: kontakt@santander.pl

telefon: +48 61 8564900

www: santander.pl

Adres Konto Jakie Chcę Santander Bank Polska:

Santander Bank Polska S.A.

al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

al. Jana Pawła II 17, Warszawa 00-854 Poland

Godziny pracy:

Infolinia Santander Bank Polska jest czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Sesje elixir Santander Bank Polska

Każdy, kto planuje założyć konto w Santander Bank Polska, powinien zdawać sobie sprawę, jakie obowiązują godziny księgowania przelewów wychodzących i przychodzących. Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę.

Sesje wychodzące Sesje przychodzące
8.15 11:00
12.15 15:00
14:45 18:00
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kazimierz
Kazimierz
3 lat temu

Najgorszy bank w Polsce oszuści i naciagacze ostrzegam ludzi przed tym bankiem ja się dalem naciągnąć i teraz nie wiem jsk stego wyjc bo stymi oszustami z Santandera nie idzie się dogadać

Apache
Apache
2 lat temu
Ocena :
     

Chyba jestem idiotą.
Złożyłem wniosek o zmianę zabezpieczenia kredytu hipotecznego z mieszkania wartego około 260tys. Na dom który niedawno kupiłem za 360tys. A uważam że wraz z działką prawie 13ar jest wart więcej (25 km od Wrocławia) Kredytu zostało jakieś 80tys.
I co zrobił BANK SANTANDER odmówił podając jako powód że na działce stoi budynek gospodarczy o dużym stopniu zużycia.
Przecież to jakaś paranoja. Dali mi możliwość odwołania. Mam mieć opinie inspektora budowlanego , potem budynek rozebrać i robić cały czas dokumentację zdjęciową, a na koniec kolejny operat jakiś tam czyli rzeczoznawca. I nikt nie gwarantuje że przychylą się do wniosku.

Nie wiem jacy analitycy pracują dla tego banku ale ja skończyłem kiedyś Akademię Ekonomiczną i uczyli nas że jeżeli ktoś chce zabezpieczyć kredyt nieruchomością droższą to należy się na to godzić a wręcz zachęcać klienta.
Żenada
Stwarzanie problemów i nic innego.
Powinni być frontem do klienta a są ….. . I tam nas mają.