kształt

Ranking kont osobistych – wrzesień 2023

Planujesz założyć konto osobiste? Sprawdź nasz ranking kont bankowych! Przyjrzyj się ofertom polskich banków i dobierz najbardziej dopasowaną do twoich potrzeb. Nasi eksperci porównują najlepsze cechy pięciu najpopularniejszych ofert w tym miesiącu! Przejrzyj ranking i znajdź idealną ofertę dla ciebie!

163 tyle osób wybralo tę ofertę

145 tyle osób wybralo tę ofertę

121 tyle osób wybralo tę ofertę

156 tyle osób wybralo tę ofertę

122 tyle osób wybralo tę ofertę

145 tyle osób wybralo tę ofertę

121 tyle osób wybralo tę ofertę

105 tyle osób wybralo tę ofertę

142 tyle osób wybralo tę ofertę

154 tyle osób wybralo tę ofertę

178 tyle osób wybralo tę ofertę

108 tyle osób wybralo tę ofertę

123 tyle osób wybralo tę ofertę

VeloBank z najlepszą ofertą konta osobistego w wrześniu!

VeloBank zaprezentował najlepszą ofertę kont osobistych w wrześniu. VeloKonto jest zupełnie darmowe bez specjalnych wymagań które pojawiają się w innych bankach. Klienci muszą co prawda dokonać pięciu transakcji bezgotówkowych, jeśli nie chcą zapłacić za kartę debetową. W zamian za to nie spoczywa na nich obowiązek zapewniania przychodu z wypłaty, o który tak często proszą inne instytucje finansowe.

VeloKonto gwarantuje zwroty za zakupy, wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym VeloSkarbonka, oraz darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Planet Cash zarówno w Polsce, jak i na świecie. Po wykonaniu piątej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, za darmo wypłacimy środki również z pozostałych bankomatów w Polsce, zapewniając nam bezproblemowy dostęp do gotówki w każdej sytuacji. Wszystko to razem z dostępem do bezpłatnej usługi wymiany walut online z możliwością ustalenia oczekiwanego kursu waluty.

Oferta Velokonto jest tania, wygodna i prosta do wykorzystania. Zakładając je przez internet, możemy wykorzystać aż trzy rozwiązania: zdjęcie selfie, konto mObywatel, lub wizytę kuriera z umową. Zainteresowanym Velobank udostępnia również produkty ubezpieczeniowe w formie pakietu niezawodnego i dedykowanego pakietu ochrona karty.

Konot Jakże Osobiste w Alior Bank to dla wielu najlepsze rozwiązanie!

Na drugim miejscu w tym miesiącu postanowiliśmy zaprezentować Konto Jakże Osobiste w Alior Bank. Dla wielu będzie to preferowane rozwiązanie z uwagi na jego pakiet usług. Rachunek jest oczywiście darmowy, choć tylko jeśli zagwarantujemy miesięczny wpływ minimum 1 500 zł. Poza jednak rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, możemy dobrać jeszcze dodatkowe pakiety bonusów. Bank przygotował aż 11 korzyści, dzięki którym dostosujesz konto do twoich potrzeb.

Dostępne usługi pozwalają rozszerzyć konto o dostęp do bezpłatnych bankomatów w całej Polsce lub za granicą, zwiększenie oprocentowania konta, bezpłatne przelewy natychmiastowe, ubezpieczenia i płatności bez przewalutowań. Zakładając konto, będziesz mógł wytestować jego korzyści za darmo przez trzy miesiące, po czym sam zdecydujesz, za które usługi jesteś gotów zapłacić. W ten sposób rachunek osobisty w Alior zawsze będzie odpowiadał twoim potrzebom.

Santander Bank Polska na trzecim miejscu w wrześniowym rankingu!

Trzecie miejsce w wrześniowym zajmuje Konto Jakie Chcę w Santander Bank. Rachunek osobisty jest darmowy tak długo, jak wydamy łącznie 300 zł kartą lub za pomocą kodów BLIK w danym miesiącu. Zapewnia on nam bezpłatne wypłaty BLIK z wszystkich bankomatów w Polsce oraz nieograniczone, darmowe przelewy zagraniczne z konto złotówkowego lub walutowego na konta banków w grupie Santander.

Bankowość z Sanatander to również wygodna aplikacja mobilna z programami oszczędnościowymi, łatwy sposób kupowania biletów i opłacania taksówek oraz system autopay do przejazdów po autostradach. Rozważając konto bankowe w Santander, warto przyjrzeć się też dostępnym promocjom, które pojawiają się często i liczebnie.

EKOkonto bez Kosztów zajmuje czwarte miejsce!

Przeglądając oferty w wrześniu, ciężko przejść obok oferty EKOkonta bez Kosztów w BOŚ Bank. Jest to darmowe konto które zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz bezpłatną kartę MasterCard tak długo, jak wydamy za jej pomocą 500 zł miesięcznie. BOŚ Bank oferuje ponadto dodatkowe, bezpłatne ubezpieczenia sprzętu RTV/AGD do równowartości 5 000 euro.

Posiadacze EKOkonta w BOŚ mogą skorzystać również z dodatkowej usługi Mecenas Direct. Jest to oferta telefonicznej porady prawnej. Możemy dzięki niej uzyskać opinię prawną dotyczącą umów i pism do 100 000 zł wartości przedmiotu sprawy oraz wynegocjować reprezentację przed sądem.

Konto w BOŚ jest wyborem dla osób, które chcą wspierać działania środowiskowe. Zadowoli on jednak również tych, którzy zakupują i operują dużą ilością sprzętów gospodarstwa domowego, radia i telewizji.

Millennium zamyka podium ofert kont osobistych!

Konto 360 w Millennium Bank jest kontem bankowym które regularnie pojawia się na szczycie rekomendacji. Jest to w pełni darmowe konto dla osób poniżej 26 roku życia. Osoby dojrzałe muszą wykonać przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych, aby uniknąć dodatkowych opłat.

Wraz z kontem osobistym klienci mogą otworzyć darmowe konto oszczędnościowe profit, które zapewnia regularne oprocentowanie i ma możliwość wielokrotnego zasilenia w miesiącu, dzięki czemu wpłacisz i wypłacisz środki, kiedy chcesz. Do konta oferowany jest również pakiet bardzo pomocny, udostępniający siedem świadczeń assistance rocznie. Ponadto bank Millennium umożliwia utworzenie dobrze zorganizowanego konta osobistego dla dzieci w dowolnym wieku, które przekształci się w konto Millennium 360, gdy dziecko osiągnie pełnoletniość.

Wybierając bank, warto myśleć o kredytach

Jednym z głównych wymagań darmowości banków jest gromadzenie naszego wynagrodzenia za pracę na koncie lub przynajmniej zasilanie go na tyle, abyśmy mogli przeprowadzić określoną liczbę transakcji. Co za tym idzie, większość klientów decyduje się tylko na jedno konto bankowe. To może sprawdzić problemy w przyszłości, gdybyśmy chcieli wziąć kredyt w innym banku, zmuszając nas do zmiany instytucji finansowej. Dlatego dobierając konto bankowości osobistej, warto myśleć w przyszłość i zobaczyć, czy pozostałe produkty banku będą nam odpowiadać, gdy pojawi się potrzeba z nich skorzystać. Organizujemy miesięczny ranking kredytów gotówkowych, za pomocą którego możesz zapoznać się z najlepszymi ofertami i podjąć prawdziwie doinformowaną decyzję.

Porady finansowe

Porównujemy produkty finansowe i podpowiadamy, jak mądrze zaciągać chwilówki online i pożyczki przez internet. Dzięki nam dowiesz się nie tylko jak pożyczać, ale również w jaki sposób oszczędzać, aby zadbać o domowy budżet.

Konopi inwestorzy – chwilowa moda czy okazja na zysk?

Konopna gorączka na całym świecie Dziś 37 spośród 50 kontynentalnych stanów USA zalegalizowało w jakimś stopniu marihuanę. Kanada legalizację ma dawno za sobą. W Europie Niemcy obiecali swoim obywatelom legalny rynek marihuany od 2024...
Redakcja Ofin Redakcja Ofin

Kredyt studencki – najważniejsze informacje

Czym jest kredyt studencki? Kredyt na studia, a właściwie kredyt studencki jest formą kredytu, z którego korzystać mogą studenci którzy nie ukończyli 30 roku życia oraz doktoranci do 35 lat. Przeznaczona może być na pokrycie kosztów...
Redakcja Ofin Redakcja Ofin

Pożyczka od rodziny. Kiedy musimy zapłacić PCC?

Czy pożyczka w rodzinie podlega opodatkowaniu i jeśli tak, to kto za nią płaci? Określoną kwotę do urzędu skarbowego musimy przelać tylko w konkretnych przypadkach. Wszystko zależy od kwoty pożyczki i tego, komu dokładnie...
Redakcja Ofin Redakcja Ofin