kształt

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Pożyczki ratalne Zefino

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

Zefino Informacje o firmie

Zefin to nowa firma na finansowej scenie pożyczek pozabankowych. Zefin oferuje pożyczkę w dość oryginalnej formie pozabankowej karty kredytowej. Limit, który możemy mieć na karcie od Zefin to kwoty już od 100 złotych do nawet 5000 złotych. Za wyrobienie, posiadanie i obsługę karty nie zapłacimy nawet złotówki. Koszty pojawiają się w momencie wykorzystania choćby części limitu. Wtedy naliczone do limitu są odsetki oraz opłata prowizyjna. Dodatkowo pierwsze 30 dni od wykorzystania limitu jest darmowe i spłacając w tym okresie wykorzystany limit, nie zapłacimy nic dodatkowo.

Dane firmy:

Zefin Kontakt

Dane Zefin:

Zefin - Opinie

Klienci korzystający z oferty Zefin są zadowoleni z formy pożyczki oferowanej przez tę firmę. Wygodny limit kredytowy zawsze w kieszeni, płatny jedynie od wykorzystanej kwoty, to wygodne i korzystne rozwiązanie. Choć firma nie jest pionierem tego rozwiązania, to ich pozabankowa karta kredytowa okazuje się być atrakcyjna ze względu na potencjalne, stosunkowo niskie koszty wykorzystania limitu, oraz brak opłat za sam fakt dostępu do karty. Klienci cenią takie rozwiązanie, za jego wyjątkową wygodę oraz łatwość.

Wady i zalety

 • Limit nawet do 5000 złotych,
 • 30 dni okresu bezodsetkowego,
 • Brak opłat przy nie wykorzystanym limicie,
 • Dostęp do środków 24/7.
 • Wysoka prowizja za wykorzystany limit,
 • Konieczność podpisania umowy na cały rok.

Jak wziąć pożyczkę w Zefin?

 1. Wybierz wysokość limitu,

 2. Wypełnij wniosek o kartę,

 3. Dokonaj poprawnie weryfikacji,

 4. Czekaj na wydanie karty.

 • Wybierz wysokość limitu,

 • Wypełnij wniosek o kartę,

 • Dokonaj poprawnie weryfikacji,

 • Czekaj na wydanie karty.

Pierwszym krokiem, aby uzyskać kartę kredytową z limitem od Zefin jest wybór wysokości limitu. Wybrać możemy od 100 złotych do 5000 złotych. Warto pamiętać, że większy limit daje większą swobodę oraz pewność, że nie zabraknie nam środków w najbardziej kluczowym momencie. Po wybraniu kwoty limitu czas kliknąć “Wypełnij wniosek” i przejść do kolejnego kroku.

Wypełnienie wniosku nie powinno zająć dużo czasu. Jest stosunkowo krótki i wyjątkowo prosty. Warto jednak przygotować wcześniej dowód osobisty, ponieważ prócz numeru PESEL, potrzebny będzie także seria i numer dowodu osobistego oraz data wydania i data wygaśnięcia. Do tego niezbędne jest podanie aktualnego numeru telefonu oraz adresu email, a także numeru rachunku bankowego, którym dokonamy weryfikacji danych. Po wprowadzeniu wszystkich danych i zatwierdzeniu wniosku, pora przejść proces weryfikacji.

Zefin oferuje bardzo prosty, bezpieczny i wygodny sposób weryfikacji klienta, zarówno pod kątem poprawności danych, jak i zdolności kredytowej - Kontomatik. Proces weryfikacji trwa ledwie kilka minut i daje wgląd zarówno w dane, jak i wyciągi z rachunku, co pozwala sprawdzić i tożsamość i zdolność kredytową. Po przejściu weryfikacji otrzymamy w wiadomości email oraz SMSem informację o decyzji pożyczkodwcy. W przypadku pozytywnej decyzji otrzymamy w mailu również umowę, którą należy zaakceptować.

Ostatnim krokiem po otrzymaniu pozytywnej decyzji i zatwierdzeniu warunków umowy jest oczekiwanie na samą kartę. Jednak już przed trzymaniem plastikowej wersji karty, możemy korzystać z limitu za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej Zefin.

Kto może wziąć pożyczkę w Zefin?

 • Wiek od 21 do 70 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Aby móc skorzystać z oferty Zefin należy posiadać polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Należy legitymować się ważnym dowodem osobistym oraz był właścicielem aktywnego numeru telefonu. Z oferty skorzystac moga osoby, który ukończyły 21 lat i posiadają rachunek w banku.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Zefin informuje o tym, że w toku weryfikowania klienta może sięgnąć po dane z baz dłużników. W przypadku niejasnej sytuacji oceny zdolności kredytowej, Zefin jasno postuluje, że może sięgnąć dodatkowo po informacje zawarte w BIK. Jest to dodatkowy komfort dla instytucji, aby klient nie posiadał aktualnie zobowiązań, które posiadają zadłużenie lub poślizg w spłacie. Wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo uzyskania pozabankowej karty kredytowej od Zefin.

Rodzaje pożyczek w Zefin

Zefin oferuje jedynie pożyczkę pozabankową w formie wygodnej karty kredytowej. Firma nie oferuje innych produktów finansowych, ani nawet tego produktu w innej formie. Jedyną możliwością skorzystania z oferty Zefin jest wyrobienie pozabankowej karty kredytowej z limitem do nawet 5000 złotych.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments