kształt

Pożyczki ratalne Wygodna Pożyczka Pekao

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

Wygodna Pożyczka Pekao Informacje o firmie

Wygodna Pożyczka to nowa pożyczka ratalna od Banku Pekao!  Bank stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje w 100% zdalnie pożyczkę – dla nowych klientów już do 7000 zł, a dla stałych klientów banku aż do kwoty 250 000 zł. Minimalny okres spłaty to 12 miesięcy, a maksymalny wynosi aż do 10 lat. Oferta obowiązuje od 1.09.2023 r. do 31.12.2023 r. i aby móc skorzystać z wygodnej pożyczki należy być osobą pełnoletnią i posiadać odpowiednią zdolność kredytową, która zostanie zweryfikowana przez bank.

Dane firmy:

Kapitał początkowy 262 470 034 zł
KRS0000014843
NIP526-00-06-841
REGON000010205

Wygodna Pożyczka Pekao Kontakt

Dane Wygodna Pożyczka Pekao:

Bank Pekao

ul. Grzybowska 53/57, skrytka pocztowa 1008, 00-844 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: pon. - pt.: 09:30 - 17:00

sb - nd: nieczynne

Wygodna Pożyczka - opinie

Pekao największe uznanie zyskuje dzięki rozbudowanej ofercie kredytowej oraz wysokiej maksymalnej kwocie kredytu aż do 250 tys. złotych. Wnioskowanie w 100% zdalne o udzielenie pożyczki nie tylko pozwala klientom zaoszczędzić czas, ale i nerwy związane z załatwianiem każdej formalności osobiście w placówce banku. Sprawdź, co klienci mówią o ofercie banku:

Wady i zalety

 • długi okres spłaty do 10 lat
 • wysoka kwota pożyczki do 250 tys. złotych na dowolny cel
 • pożyczka 100% zdalnie
 • Prowizja 0%
 • RRSO 12,04%
 • Pieniądze już w pierwszym dniu od podpisania umowy
 • posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej,
 • Klienci z pożyczką powyżej 7000 zł muszą podpisać umowę osobiście w jednym z oddziałów banku.

Jak wziąć Wygodą Pożyczkę w Banku Pekao?

 1. Wejdź na oficjalną stronę banku Pekao

 2. Złóż wniosek online

 3. Oczekuj na decyzję kredytową

 4. Jesteś klientem banku - zaakceptuj umowę zdalnie lub podpisz ją w placówce banku. Jesteś nowym klientem - zaakceptuj umowę online i podpisz ją w jednej z placówek banku Pekao

 • Wejdź na oficjalną stronę banku Pekao

 • Złóż wniosek online

 • Oczekuj na decyzję kredytową

 • Jesteś klientem banku - zaakceptuj umowę zdalnie lub podpisz ją w placówce banku. Jesteś nowym klientem - zaakceptuj umowę online i podpisz ją w jednej z placówek banku Pekao

Przejście przez procedurę kredytową w Banku Pekao to nic skomplikowanego! Dzięki możliwości przejścia przez procedurę w 100% zdalnie stało się to jeszcze łatwiejsze i przede wszystkim jeszcze szybsze. Sprawdź przygotowany przez nas krótki przewodnik po Wygodnej Pożyczce krok po kroku.

Kto może wziąć Wygodną Pożyczkę w Banku Pekao?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 80 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Pekao kieruje ofertę Wygodnej Pożyczki dla klientów, którzy poszukują dodatkowych środków finansowych na wybrany przez siebie cel. Bank nie wymaga od pożyczkobiorców konieczności udzielania informacji o tym, na jaki cel zostanie przeznaczona pożyczka. Istotne jest jednak dokonywanie przez pożyczkobiorców terminowych spłat pożyczki w celu uniknięcia negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Nieterminowe dokonywanie spłaty pożyczki może wpłynąć nawet na brak możliwości ubiegania się w przyszłości o przyznanie pożyczki. Oto główne wymagania, jakie stawia pożyczkobiorcom Bank Pekao:

 1. Osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
 2. Posiadanie zdolności kredytowej
 3. W przypadku nieposiadania konta osobistego w Pekao - konieczność wykazania zaświadczenia o zarobkach
 4. Dowód osobisty
 5. Telefon komórkowy
 6. Adres email

Kolejne pożyczki w Banku Pekao

Bank Pekao nie daje możliwości wnioskowania o przyznanie kolejnej pożyczki jeszcze przed spłatą bieżącego zadłużenia. Wynika to głównie z konieczności zabezpieczenia się banku przed prawdopodobieństwem wystąpienia pułapki zadłużenia oraz wszelkimi konsekwencjami z tym związanymi. Interesującym jednak rozwiązaniem może być oferowana przez bank Pożyczka Konsolidacyjna, która umożliwia klientom banku skonsolidowanie kredytów i pożyczek, jakie posiadają w innych instytucjach finansowych.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Bank Pekao skrupulatnie i odpowiedzialnie przeprowadza proces weryfikacji klientów w bazach danych. Wszystko to po to, aby mieć gwarancję, że pożyczkobiorca będzie dokonywał terminowych spłat zobowiązania. Procedura ta może nasuwać negatywne skojarzenia, jednak daje korzyści zarówno bankowi, który ma pewność, że pożyczkobiorca zwróci dług w terminie, jak i pożyczkobiorcy, który nie wpadnie w spiralę zadłużenia. Pekao korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.,
 • ZBP Związek Banków Polskich.

Rodzaje pożyczek w Banku Pekao

Pekao oferuje swoim klientom pożyczki na raty już od od 1000 zł aż do 250 000 zł. Dla klientów stałych posiadających wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao oraz nowych wnioskujących o przyznanie pożyczki - RRSO 12,04%! Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel, minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy a maksymalny 120 miesięcy. Pekao oferuje nie tylko prowizję 0%, ale również dla nowych klientów opcję pożyczki zdalnej do kwoty 7000 zł, a dla klientów stałych pożyczkę zdalną aż do 250 000 zł.

Koszty przedłużenia pożyczki w Banku Pekao

Bank Pekao daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Kredytobiorcy w tym czasie nie płacą rat kredytu a czas trwania umowy oraz inne terminy przewidziane w umowie zostają przez bank wydłużone. Bank w tym czasie nie nalicza również odsetek oraz innych opłat, jakie są związane ze spłatą kredytu. Klienci banku mogą złożyć wniosek o rządowe wakacje kredytowe w bankowości internetowej Pekao24 i aplikacji PeoPay.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments