kształt

Profimo - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 83.9%, maksymalne RRSO: 83.9%. Okres pożyczki to 17-17 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 17 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi 83.9 %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł

Ocena użytkowników: 5/5 3 opinie

Profimo Informacje o firmie

W ofercie Profimo znajdują się pożyczki ratalne do kwoty 2 500 zł na okres 18 miesięcy, a także pożyczki samochodowe. Wnioskowanie o pieniądze odbywa się w całości online, bez męczących formalności i wypełniania wielu dokumentów. Warto zaznaczyć, że weryfikację tożsamości w Profimo można przejść na dwa sposoby – poprzez ,,tradycyjny’’ przelew 1 grosza lub wygodną aplikację Kontomatik. Właścicielem marki jest Spółka Prometeusz Finanse z Kielc.

 • Kalkulator pożyczkowy na stronie głównej Profimo pozwala w wygodny sposób sprawdzić koszty finansowania w oparciu o wybrane warunki.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę polega na wypełnieniu krótkiego formularza przez internet.
 • Pożyczkodawca oferuje finansowanie ratalne od 1 000 do 3000 zł na 17 miesięcy oraz pożyczkę samochodową do 20 000 zł z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 36 miesięcy.
 • Klienci mogą wybrać dwa sposoby na weryfikację swojej tożsamości – przelewem weryfikacyjnym lub poprzez aplikację Kontomatik.
 • Profimo proponuje również pożyczkę samochodową od 3 000 do 20 000 zł na maksymalnie 36 miesięcy.
 • Przyznane pieniądze wypłacane są na konto bankowe bardzo szybko – zwykle w 15 minut, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Dane firmy:

Kapitał początkowy200 000 zł
KRS000229344
NIP9222770826
REGON060009833

Profimo Kontakt

e-mail: profimo@prometeusz.org.pl

telefon: 801 000 606

Dane Profimo:

Profimo

Prometeusz Finanse Sp. z o.o. ul. Paderewskiego 48, 25-502 Kielce

Godziny pracy:

pn - pt: 9:00 - 17:00

sb-nd: nieczynne

Profimo - opinie

Klienci Profimo cenią tego pożyczkodawcę za bardzo szybką wypłatę gotówki i minimalne wymagania, które należy spełnić, aby otrzymać finansowanie. W przypadku pozytywnej decyzji firma wysyła wygodne powiadomienie SMS. Konsumentom przypadła do gustu także oferta pożyczki samochodowej w wielu wariantach. Dodatkowo wygodna weryfikacja za pośrednictwem Kontomatik umożliwia jak najszybsze odebranie pieniędzy z konta bankowego.

proFirmo jest uczciwą firma, która ma do zaoferowania pożyczki na bardzo korzystnych zasadach! A co ważne- akceptują niemal wszystkie zrodla dochodów- wiec osoby, ktore nie maja umowy o prace na czas nieokreslony nie sa od razu skreslane!

Alice2020-12-29 10:21:18

W moim przypadku, wszystko sprawnie, szybko i przejrzyście. Pieniądze otrzymałem po godzinie od złożenia wniosku. Weryfikują kontomatik ale to już standard

Tomasz2020-09-04 07:58:22

Jestem w pełni usatysfakcjonowany, miło zaskoczył mnie błyskawiczny proces udzielania pożyczki i dobra cena.

Mateusz2020-08-04 17:47:49

Wady i zalety

 • pożyczka od 18. roku życia,
 • akceptowane różne źródła dochodu,
 • minimum formalności,
 • szybka wypłata na konto,
 • długi okres spłaty,
 • weryfikacja przez nowoczesną aplikację Kontomatik,
 • wariant finansowania w postaci pożyczki samochodowej.
 • stosunkowo niska maksymalna kwota finansowania,
 • pożyczkodawca sprawdza BIK.

Jak wziąć pożyczkę w Profimo?

 1. Wybierz preferowane warunki przy pomocy suwaków.

 2. Wypełnił formularz do wniosku, podając podstawowe informacje

 3. Wyślij wniosek i przejdź weryfikację tożsamości

 4. Poczekaj na decyzję w sprawie udzielenia pożyczki na raty.

 • Wybierz preferowane warunki przy pomocy suwaków.

 • Wypełnił formularz do wniosku, podając podstawowe informacje

 • Wyślij wniosek i przejdź weryfikację tożsamości

 • Poczekaj na decyzję w sprawie udzielenia pożyczki na raty.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Profimo przebiega w całości przez internet. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, a przy pomocy suwaków wybrać interesujące nas parametry finansowania. Następnie należy wypełnić krótki formularz do wniosku i przejść przez weryfikację tożsamości – za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji Kontomatik lub poprzez przelanie 1 grosza na wskazany rachunek bankowy. To wszystko – na koniec trzeba chwilę poczekać na decyzję. Zostanie ona wysłana wiadomością SMS lub e-mail. W przypadku przyznania pożyczki pieniądze pojawią się na koncie w 15 minut, w godzinach pracy biura obsługi klienta.

Kto może wziąć pożyczkę w Profimo?

 • Wiek od 18 do 82 lat
 • Telefon komórkowy

Wymagania pożyczki w Profimo:

 • Wiek min. 18 lat
 • Stałe zameldowanie
 • Numer telefonu i adres e-mail
 • Konto w banku

Każda osoba, która ubiega się o pożyczkę na raty w Profimo, powinna spełnić kilka warunków. W sytuacji, gdy wnioskodawca nie zastosuje się do stawianych wymagań, pożyczkodawca może odmówić udzielenia pożyczki ratalnej. Co ciekawe, klienci nie muszą posiadać dowodu osobistego. O finansowanie w Profimo mogą się starać osoby, które mają:

 • polskie obywatelstwo,
 • ukończone min. 18 lat,
 • aktualny, własny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • konto w polskim banku,
 • udokumentowany dochód,
 • stałe zameldowanie.

Kolejne pożyczki w Profimo

Możliwość ubiegania się o kolejne finansowanie od Profimo staje się dostępna po otrzymaniu informacji przez wiadomość SMS lub e-mail o spłacie aktywnej pożyczki. Przed uregulowaniem aktualnych należności nie można starać się o kolejne pieniądze, choć do klienta zostaje wysłana propozycja nowej oferty. Aplikowanie o następne finansowanie jest bardzo proste – wystarczy zalogować się do swojego Profilu Klienta i wybrać za pomocą suwaka preferowane warunki. Resztą zajmą się pracownicy Profimo.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Jednym z powodów otrzymania negatywnej decyzji w sprawie przyznania pożyczki w Profimo jest figurowanie w rejestrze dłużników bazy BIK. Pożyczkodawca udziela finansowania tylko tym wnioskodawcom, którzy wykażą się odpowiednią zdolnością do jego spłaty. Posiadanie zadłużenia nie wyklucza jednak możliwości otrzymania pieniędzy, ponieważ każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie – dużą rolę odgrywa tu też dochód klienta.

Rodzaje pożyczek w Profimo

Profimo oferuje swoim klientom pożyczki ratalne w wysokości od 1 000 zł do 3000 zł. Okres kredytowania takiego finansowania wynosi 17 miesięcy. Proces wnioskowania jest bardzo prosty i przebiega w całości online. Do tego istnieje możliwość wybrania dwóch sposobów weryfikacji tożsamości: poprzez aplikację Kontomatik lub przelew 1 grosza. W przypadku pozytywnej decyzji przyznana kwota trafia na konto w ciągu 15 minut od momentu uruchomienia pożyczki. Dodatkowo Profimo posiada w ofercie pożyczkę samochodową na kwotę od 3 000 zł do nawet 20 000 zł, z możliwością wyboru okresu kredytowania w przedziale 24-36 miesięcy.

Koszty przedłużenia pożyczki w Profimo

U tego pożyczkodawcy niestety nie ma możliwości zmiany terminu spłaty czy jego wydłużenia. W razie jakichkolwiek problemów z terminowym uregulowaniem należności należy skontaktować się z Działem Windykacji za pośrednictwem infolinii lub wiadomości e-mail. Pracownicy znajdą wtedy dla nas najlepsze rozwiązanie.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
3 lat temu
Ocena :
     

Jestem w pełni usatysfakcjonowany, miło zaskoczył mnie błyskawiczny proces udzielania pożyczki i dobra cena.

Tomasz
Tomasz
3 lat temu
Ocena :
     

W moim przypadku, wszystko sprawnie, szybko i przejrzyście. Pieniądze otrzymałem po godzinie od złożenia wniosku. Weryfikują kontomatik ale to już standard

Alice
Alice
2 lat temu
Ocena :
     

proFirmo jest uczciwą firma, która ma do zaoferowania pożyczki na bardzo korzystnych zasadach! A co ważne- akceptują niemal wszystkie zrodla dochodów- wiec osoby, ktore nie maja umowy o prace na czas nieokreslony nie sa od razu skreslane!