kształt

Kokos - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

Kokos Informacje o firmie

Kokos to firma z 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku pożyczek pozabankowych. To jeden z pierwszych serwisów umożliwiających zaciągnięcie pożyczki online w Polsce. Obecnie właścicielem i głównym inwestorem firmy Kokos jest Blue Media S.A. Kokos cieszy się dużym zaufaniem klientów. Instytucja ta gwarantuje:

 • możliwość uzyskania szybkiej pożyczki ratalnej całkowicie online,
 • czytelny i prosty w obsłudze kalkulator pożyczkowy, pozwalający w szybki sposób wybrać interesującą nas kwotę i okres spłaty pożyczki. Kalkulator informuje nas również o wysokości miesięcznej raty uwzględniając koszt prowizji oraz RRSO,
 • prosty sposób wnioskowania o pożyczkę. Kokos minimalizuje liczbę formalności, a operator – szybki przelew pożyczki na nasze konto,
 • zaciągnięcie pożyczki na wybraną kwotę od 200 zł do 5 000 zł. To świetna oferta dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki,
 • długi termin spłaty zobowiązania od 3 miesięcy do maksymalnie 6 miesięcy,
 • szybki przelew pieniędzy na konto klienta dzięki szybkim transakcjom Blue Media,
 • rzeczową i profesjonalną obsługę klienta, która odpowie na wszystkie pytania i wytłumaczy wątpliwości dotyczące uzyskania pożyczki krótkoterminowej.

Warto zaznaczyć, że Kokos.pl oferuje bardzo bezpieczny sposób pożyczania pieniędzy. Blue Media S.A. to firma, z której usług korzysta większość poważnych instytucji finansowych takich jak banki, ale też podmioty świadczące np. usługi telekomunikacyjne.

Dane firmy:

Kapitał początkowy2 000 000 zł
KRS0000738248
NIP7010826886
REGON380492336

Kokos Kontakt

telefon: 587 604 855

Dane Kokos:

Blue Media S.A.

Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot

Kokos - opinie

Klienci chętnie korzystają z usług firmy Kokos ze względu na szybki sposób wnioskowania. Atutem firmy jest możliwość pożyczenia dodatkowych środków całkowicie online. Klienci firmy chwalą również kompetentną obsługę, która odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.

Wady i zalety

 • prosty proces składania wniosku pożyczkowego,
 • możliwość samodzielnego określenia kwoty i czasu spłaty pożyczki,
 • miła i profesjonalna obsługa klienta,
 • gwarantowane bezpieczeństwo pożyczania,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki całkowicie online.
 • niska górna granica pożyczki - 5 000 zł,
 • krótki okres spłaty pożyczki - maksymalnie 6 miesięcy.

Jak wziąć pożyczkę w Kokos?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie internetowej Kokos.pl.

 2. Załóż swoje konto na stronie internetowej Kokos.pl wypełniając łatwy wniosek zgłoszeniowy.

 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości jednego grosza na konto firmy Kokos.

 4. Poczekaj na decyzję dotyczącą przyznania pożyczki.

 • Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie internetowej Kokos.pl.

 • Załóż swoje konto na stronie internetowej Kokos.pl wypełniając łatwy wniosek zgłoszeniowy.

 • Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości jednego grosza na konto firmy Kokos.

 • Poczekaj na decyzję dotyczącą przyznania pożyczki.

Poniżej przedstawiamy poradnik, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę w Kokos. Zapoznaj się z instrukcją krok po kroku!

 • Na stronie internetowej kokos.pl za pomocą suwaków wybierz kwotę oraz preferowany czas spłaty zobowiązania.
 • Następnie załóż swoje konto na stronie firmy Kokos. W tym celu musimy wpisać jedynie imię i nazwisko, podać swój adres e-mail oraz stworzyć hasło. Na koniec powinniśmy jeszcze podać numer telefonu, na który zostanie przesłany kod weryfikacyjny.
 • Kolejnym krokiem jest weryfikacja danych poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Dzięki przelewom Blue Media przelew weryfikacyjny znajdzie się na koncie pożyczkodawcy w ciągu chwili. Pamiętajmy, że przelew weryfikacyjny powinien zostać wysłany z konta indywidualnego.
 • Jeśli spełniamy wszystkie wymagania firmy Kokos i otrzymamy pozytywną decyzję kredytową, musimy jeszcze tylko zaczekać na przelew pożyczki na nasze konto. Powinien pojawić się w ciągu kilku minut od decyzji.

Kto może wziąć pożyczkę w Kokos?

 • Obywatelstwo polskie
 • Telefon komórkowy

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Kokos, musimy spełnić kilka warunków. Instytucja wymaga m.in. posiadania stałych dochodów. Do wymagań kokos.pl należy również posiadanie dowodu osobistego i konta bankowego. Potrzebny będzie również aktywny numer telefonu w celu przesłania kodu weryfikacyjnego do naszego konta na stronie internetowej instytucji. Kokos wymaga również braku wpisu do baz dłużników KRD BIG i ZBP.

Kolejne pożyczki w Kokos

Każdy pożyczkobiorca wnioskujący o pożyczkę w Kokos powinien pamiętać, że można posiadać tylko jedno otwarte zobowiązanie w tej firmie w jednym czasie. Kolejna pożyczka w tej firmie jest możliwa od razu po spłaceniu pierwszej.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Kokos .pl to odpowiedzialny pożyczkodawca. Z tego powodu weryfikuje dane klientów w Biurze Informacji Kredytowej, w Krajowym Rejestrze Dłużników BIG i w Związku Banków Polskich. Co ważne - weryfikacja w tych bazach jest ważna przez 3 miesiące od momentu sprawdzenia, dlatego jeśli w tym czasie złożymy wniosek o kolejną pożyczkę, Kokos nie przeprowadzi kolejnej weryfikacji.

Rodzaje pożyczek w Kokos

Kokos oferuje szybkie pożyczki ratalne online. Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna - 5 000 zł. Pożyczkodawca może samodzielnie określić termin spłaty zobowiązania. Minimalny okres pożyczkowania to 3 miesiące. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 6 miesięcy.

Bez względu na to, czy składamy wniosek pożyczkowy pierwszy, czy kolejny raz, możemy wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki. Na uzyskanie finansowania wpływa nasza zdolność kredytowa oraz historia w Biurze Informacji Kredytowej i KRD.

Kokos - koszty przedłużenia pożyczki

Kokos nie przewiduje przedłużenia pożyczki. Warto o tym pamiętać w momencie składania wniosku i dostosować kwotę pożyczki do swoich możliwości finansowych. W razie trudności w spłacie warto skontaktować się z pożyczkodawcą w celu rozwiązania problematycznej sytuacji.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments