purchase prednisolone tablets nizoral tablets buy online diflucan order canada zithromax buy online buy orlistat ireland cialis 20 mg online
kształt

Pożyczki ratalne Kokos

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

Kokos Informacje o firmie

Kokos to firma z 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku pożyczek pozabankowych. To jeden z pierwszych serwisów umożliwiających zaciągnięcie pożyczki online w Polsce. Obecnie właścicielem i głównym inwestorem firmy Kokos jest Blue Media S.A. Kokos cieszy się dużym zaufaniem klientów. Instytucja ta gwarantuje:

 • możliwość uzyskania szybkiej pożyczki ratalnej całkowicie online,
 • czytelny i prosty w obsłudze kalkulator pożyczkowy, pozwalający w szybki sposób wybrać interesującą nas kwotę i okres spłaty pożyczki. Kalkulator informuje nas również o wysokości miesięcznej raty uwzględniając koszt prowizji oraz RRSO,
 • prosty sposób wnioskowania o pożyczkę. Kokos minimalizuje liczbę formalności, a operator – szybki przelew pożyczki na nasze konto,
 • zaciągnięcie pożyczki na wybraną kwotę od 200 zł do 5 000 zł. To świetna oferta dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki,
 • długi termin spłaty zobowiązania od 3 miesięcy do maksymalnie 6 miesięcy,
 • szybki przelew pieniędzy na konto klienta dzięki szybkim transakcjom Blue Media,
 • rzeczową i profesjonalną obsługę klienta, która odpowie na wszystkie pytania i wytłumaczy wątpliwości dotyczące uzyskania pożyczki krótkoterminowej.

Warto zaznaczyć, że Kokos.pl oferuje bardzo bezpieczny sposób pożyczania pieniędzy. Blue Media S.A. to firma, z której usług korzysta większość poważnych instytucji finansowych takich jak banki, ale też podmioty świadczące np. usługi telekomunikacyjne.

Dane firmy:

Kapitał początkowy2 000 000 zł
KRS0000738248
NIP7010826886
REGON380492336

Kokos Kontakt

telefon: 587 604 855

Dane Kokos:

Blue Media S.A.

Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot

Kokos - opinie

Klienci chętnie korzystają z usług firmy Kokos ze względu na szybki sposób wnioskowania. Atutem firmy jest możliwość pożyczenia dodatkowych środków całkowicie online. Klienci firmy chwalą również kompetentną obsługę, która odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.

Wady i zalety

 • prosty proces składania wniosku pożyczkowego,
 • możliwość samodzielnego określenia kwoty i czasu spłaty pożyczki,
 • miła i profesjonalna obsługa klienta,
 • gwarantowane bezpieczeństwo pożyczania,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki całkowicie online.
 • niska górna granica pożyczki - 5 000 zł,
 • krótki okres spłaty pożyczki - maksymalnie 6 miesięcy.

Jak wziąć pożyczkę w Kokos?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie internetowej Kokos.pl.

 2. Załóż swoje konto na stronie internetowej Kokos.pl wypełniając łatwy wniosek zgłoszeniowy.

 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości jednego grosza na konto firmy Kokos.

 4. Poczekaj na decyzję dotyczącą przyznania pożyczki.

 • Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie internetowej Kokos.pl.

 • Załóż swoje konto na stronie internetowej Kokos.pl wypełniając łatwy wniosek zgłoszeniowy.

 • Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości jednego grosza na konto firmy Kokos.

 • Poczekaj na decyzję dotyczącą przyznania pożyczki.

Poniżej przedstawiamy poradnik, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę w Kokos. Zapoznaj się z instrukcją krok po kroku!

 • Na stronie internetowej kokos.pl za pomocą suwaków wybierz kwotę oraz preferowany czas spłaty zobowiązania.
 • Następnie załóż swoje konto na stronie firmy Kokos. W tym celu musimy wpisać jedynie imię i nazwisko, podać swój adres e-mail oraz stworzyć hasło. Na koniec powinniśmy jeszcze podać numer telefonu, na który zostanie przesłany kod weryfikacyjny.
 • Kolejnym krokiem jest weryfikacja danych poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Dzięki przelewom Blue Media przelew weryfikacyjny znajdzie się na koncie pożyczkodawcy w ciągu chwili. Pamiętajmy, że przelew weryfikacyjny powinien zostać wysłany z konta indywidualnego.
 • Jeśli spełniamy wszystkie wymagania firmy Kokos i otrzymamy pozytywną decyzję kredytową, musimy jeszcze tylko zaczekać na przelew pożyczki na nasze konto. Powinien pojawić się w ciągu kilku minut od decyzji.

Kto może wziąć pożyczkę w Kokos?

 • Obywatelstwo polskie
 • Telefon komórkowy

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Kokos, musimy spełnić kilka warunków. Instytucja wymaga m.in. posiadania stałych dochodów. Do wymagań kokos.pl należy również posiadanie dowodu osobistego i konta bankowego. Potrzebny będzie również aktywny numer telefonu w celu przesłania kodu weryfikacyjnego do naszego konta na stronie internetowej instytucji. Kokos wymaga również braku wpisu do baz dłużników KRD BIG i ZBP.

Kolejne pożyczki w Kokos

Każdy pożyczkobiorca wnioskujący o pożyczkę w Kokos powinien pamiętać, że można posiadać tylko jedno otwarte zobowiązanie w tej firmie w jednym czasie. Kolejna pożyczka w tej firmie jest możliwa od razu po spłaceniu pierwszej.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Kokos .pl to odpowiedzialny pożyczkodawca. Z tego powodu weryfikuje dane klientów w Biurze Informacji Kredytowej, w Krajowym Rejestrze Dłużników BIG i w Związku Banków Polskich. Co ważne - weryfikacja w tych bazach jest ważna przez 3 miesiące od momentu sprawdzenia, dlatego jeśli w tym czasie złożymy wniosek o kolejną pożyczkę, Kokos nie przeprowadzi kolejnej weryfikacji.

Rodzaje pożyczek w Kokos

Kokos oferuje szybkie pożyczki ratalne online. Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna - 5 000 zł. Pożyczkodawca może samodzielnie określić termin spłaty zobowiązania. Minimalny okres pożyczkowania to 3 miesiące. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 6 miesięcy.

Bez względu na to, czy składamy wniosek pożyczkowy pierwszy, czy kolejny raz, możemy wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki. Na uzyskanie finansowania wpływa nasza zdolność kredytowa oraz historia w Biurze Informacji Kredytowej i KRD.

Kokos - koszty przedłużenia pożyczki

Kokos nie przewiduje przedłużenia pożyczki. Warto o tym pamiętać w momencie składania wniosku i dostosować kwotę pożyczki do swoich możliwości finansowych. W razie trudności w spłacie warto skontaktować się z pożyczkodawcą w celu rozwiązania problematycznej sytuacji.

Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments