kształt

Citi Handlowy - opinie

Kalkulator kredytu gotówkowego w Citi Handlowy

Koszt kredytu gotówkowego

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Według reprezentatywnego przykładu pożyczki gotówkowej w banku Citi Handlowy, RRSO wynosi 9,91 proc. przy oprocentowaniu zmiennym 5,79 proc. Trzeba jednak pamiętać, że całkowity koszt kredytu może ulec zmianie ze względu na zdolność kredytową i historię w Biurze Informacji Kredytowej. Na koszt kredytu może wpłynąć również rodzaj rat i całkowity termin spłaty - im będzie krótszy, tym RRSO stanie się niższe.

Kredyt Gotówkowy w Citi Handlowy

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 4.6/5 8 opinie

Citi Handlowy to bank o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Powstał w wyniku połączenia Banku Handlowego i Citibanku S.A.

Bank odznacza się innowacyjnym podejściem do biznesu i rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klientów. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

 •  City Handlowy udziela kredytu gotówkowego w na tzw. wyciąg z konta,
 •  nie są wymagane zaświadczenia o dochodach,
 •  możliwość wnioskowania online,
 • kwoty kredytów gotówkowych w City Handlowym wahają się w przedziale od 1000 do 150 000 zł.

Zalety i wady

 • długi okres spłaty - od 1 roku do nawet 8 lat,
 • możliwość pożyczenia pieniędzy online,
 • prosty kalkulator kredytowy p
 • niskie oprocentowanie (od 5,97 proc.),
 • szybka decyzja - w godzinę od złożenia formularza
 • stosunkowa niska maksymalna kwota pożyczki

Szczegóły oferty kredytu

oprocentowanie zmienne, od 5,97 proc

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

 1. Złożenie wniosku w oddziale, online lub telefonicznie

 2. Weryfikacja zdolności kredytowej wnioskującego

 3. Podpisanie umowy

 4. Wypłata pieniędzy

 • Złożenie wniosku w oddziale, online lub telefonicznie

 • Weryfikacja zdolności kredytowej wnioskującego

 • Podpisanie umowy

 • Wypłata pieniędzy

Kredyt gotówkowy w tej instytucji można otrzymać wnioskując osobiście w oddziale banku. Nie trzeba jednak wychodzić z domu, ponieważ bank umożliwia pożyczenie pieniędzy za pomocą strony internetowej. Aby otrzymać kredyt gotówkowy tą drogą, należy:

 1. Na stronie internetowej banku zamówić rozmowę z doradcą klienta poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Konsultant powinien zadzwonić jak najszybciej. W czasie rozmowy klientowi zostanie przedstawiona oferta sporządzona w odpowiedzi na indywidualne możliwości kredytobiorcy.
 2. Jeśli zgadzamy się na warunki banku i otrzymamy pozytywną decyzję kredytową, będzie możliwe zawarcie umowy. Wypłata środków na konto nastąpi niezwłocznie po jej podpisaniu.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 21 do 75 lat
 • Dowód osobisty

Aby pożyczyć pieniądze w banku Citi Handlowy, należy spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest ukończenie 21 lat. Oprócz tego klienci tej instytucji muszą posiadać:

 • stały miesięczny dochód przekraczający 1500 zł netto,
 • pełną zdolność do czynności prawnych,
 • obywatelstwo polskie,
 • adres zamieszkania na terenie Polski.

Przedsiębiorcy natomiast muszą posiadać potwierdzony przychód z działalności przekraczający 3,5 tys. zł netto.

Akceptowane źródła dochodów

Citi Handlowy jako instytucja zaufania publicznego, udziela kredytów m.in. na podstawie zaświadczenia o dochodach. Przychody akceptowane przez ten bank to m.in. dochód z:

 • umowy o pracę,
 • emerytury,
 • renty,
 • własnej działalności gospodarczej.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy - wymagane dokumenty

Pożyczenie pieniędzy w tej instytucji nie jest trudne. Nie wymaga również wielu formalności. W banku Citi Handlowy nie potrzeba zaświadczenia o dochodach. Dokumenty, które należy okazać to:

 • aktualny dowód osobisty,
 • 3-miesięczny wyciąg z konta lub skan PIT.

ul.Senatorska 16 00-923 Warszawa

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
2 lat temu
Ocena :
     

Citi Handlowy oferuje kredyt gotówkowy na super warunkach!
Cenowo wpadają na serio rewelacyjnie, a przecież to cena w przypadku kredytu jest najważniejsza. Dodatkowo- co formalności jest bardzo niewiele- co jest kolejnym plusem banku.

Krystek
Krystek
2 lat temu
Ocena :
     

Citi Handlowy to bardzo dobry bank więc oczywistością jest, że również ich kredyt będzie super! kredyt udzielany jest na bardzo korzystynych warunkach- i mimo, że wszytsko można załatwić już np. przez telefon- bardzo polecam udać sie osobiście do oddziału- wszytsko zostanie nam wyjaśnione, pracownik przedstawi nam opcje i odpowie na wszystkie nasze pytania. Moje wszytskie wątpliwości zosały rozwiane w czasie wizyty w odziale banku City! A decyzji o kredycie nie żałuję. Powiem więcej- bardzo sie ciesze, że mam kredyt właśnie w City Handlowy- bo to solidny bank, który szanuje swojego klienta. Każdego jednego.

Konstanty
Konstanty
2 lat temu
Ocena :
     

Citi Handlowy nie pozostaje w tyle z ofertą kredytową za innymi bankami! Oferta kredytowa Citi Handlowy na serio daje radę. Raty kredytu nie zwalają z nóg, a kwoty kredytu są na serio wysokie, przy niskim oprocentowaniu i niskich marzach banku. Polecam.

Prodi
Prodi
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo dobry kredyt w Citi! Niskie koszt plus bezproblemowość! BOMBA.

dawid
dawid
2 lat temu
Ocena :
     

Śweitny bank z świetną ofertą kredytową! Polecam Citi Handlowy!

Janusz
Janusz
2 lat temu
Ocena :
     

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy to kredyt, który się opłaca, kredyt, który ma sens, bo koszta tego kredytu są niskie. Bank naprawdę ma niskie prowizje, oprocentowania itp. Patrząc od strony klienta jest to jedna z lepszych ofert.

Bożydar
Bożydar
2 lat temu
Ocena :
     

Widzę, że mamy tu samych zadowolonych klientów Citi Handlowy. No niestety- ja jestem zmuszony przełamać tą szczęśliwą passe Citi bo uważam, że kredyt totalnie nie spełnił moich oczekiwań. Jestem ich klientem od wielu już lat i oczywiste wydawało mi się, że jak zdecyduje się na kredyt w macierzystym banku to „pójdzie gładko”, no i co? Phi! Nic! Papierów, zaświadczeń od groma. Czy oni nie widzą, że co miesiąc na konto wpływa pensja? Nie rozumiem. dalej- reklamują się, że kredyt na super zasadach, że niskie oprocentowanie… a prawda jest taka, że dowalą Ci swoją prowizję i już tanio nie jest! Zdecydowanie KIEPSKA oferta!

Stev
Stev
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo szczerze polecam kredyt gotówkowy w Citi Handlowy! Przede wszystkim najlepsze było tempo! Tyle sie mówi, że kredyt w banku związany jest z milionem formalności i dużą ilościa papierologii, ze zwlekaniem z decyzją, a poźniej opoznianiami w wypłatach i że to KOSZMAR dla klienta. No to nic takiego nie miało miejsca przy moim kredycie w Citi Handlowy! Wszytsko szybko, formalności brak! Serio szok! Polecam bardzo.

Copyright © 2023 Ofin.pl - pożyczki online