kształt

Konto dla Ciebie Credit Agricole opinie

Konto dla Ciebie

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 4.5/5 2 opinie

Konto dla Ciebie to oferta skierowana do klientów banku Credit Agricole. Mogą z niej skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat. Założenie rachunku w instytucji bankowej może odbyć się za pośrednictwem wniosku online, telefonicznie lub podczas wizyty w placówce Credit Agricole. Wypełniony dokument klient może również wysłać pocztą. Konto dla Ciebie to usługa, z której mogą skorzystać osoby posiadające polskie obywatelstwo oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Dokumentem niezbędnym do założenia Konto dla Ciebie w Credit Agricole jest dowód tożsamości. Bank nie wymaga od klientów posiadania stałych dochodów. Rachunek mogą również założyć osoby mające status studenta. Wystarczy, że będą dokonywać miesięcznie jednej płatności kartą lub BLIKIEM, a prowadzenie konta i wszelkie dokonywane transakcje będą dostępne za 0 zł. Bank posiada w swojej ofercie trzy rodzaje Konta dla Ciebie: Konto dla Ciebie GO!, Konto dla Ciebie MOVE!, Konto dla Ciebie VIP. Pierwszy wariant jest skierowany do osób poniżej 18. roku życia, drugi to konto dla klientów znajdujących się w przedziale wiekowym od 18 do 27 lat. Ostatnia z opcji to konto dla osób, których miesięczny dochód wynosi ok. 10 000 zł.

Zalety i wady

Konto dla Ciebie to usługa pozwalająca na wygodne oszczędzanie podczas codziennych zakupów z Casaver. Korzystanie z rachunku bankowego za 0 zł w Credit Agricole zapewnia rabaty w ok. 10 000 sklepach znajdujących się w Klubie Rabatowym.

 • darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • karta wielowalutowa do konta za 0 zł,
 • możliwość wyboru wizerunku karty płatniczej z 50 dostępnych wzorów,
 • możliwość korzystania z usługi Cashback,
 • możliwość oszczędzania z CAsaver,
 • dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
 • rabaty w blisko 10 000 sklepach dla klientów posiadających Konto dla Ciebie,
 • darmowe konto pod warunkiem wpływów w wysokości 1000 zł

Konto dla Ciebie w Credit Agricole - podstawowe opłaty

Wszelkie podstawowe opłaty za prowadzenie i otwarcie konta, oraz za używanie karty są w Koncie dla Ciebie darmowe. Jedynym warunkiem, który należy spełnić jest miesięczna suma wpływów na konto na min. 1000 złotych. Inaczej konto stanie się płatne w wysokości 7 zł miesięcznie. 

Opłata za otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta 0 zł, jeśli właściciel konta wpłaca miesięcznie min. 1000 zł i dokonuje jednej płatności kartą lub BLIKIEM
Użytkowanie karty 0 zł, jeśli właściciel rachunku miesięcznie wpłaca min. 1000 zł i przynajmniej raz w miesiącu płaci kartą lub BLIKIEM

Opłaty za kartę płatniczą, bankomaty i BLIK w Credit Agricole

Wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą są w Koncie dla Ciebie darmowe. Również za wypłaty z wszystkich bankomatów w polsce nie poniesiesz żadnych opłat, o ile spełniasz podstawowe wymaganie tego konta, jakim jest miesięczna suma wpływów na konto w wysokości 1000 zł. 

Transakcje kartą 0 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł - w placówce Credit Agricole
Wypłaty z bankomatów 5 zł - wypłaty z innych bankomatów, gdy właściciel nie dokonał min. jednej płatności kartą w miesiącu
Wpłaty do wpłatomatów 0 zł

Wszystkie zwykłe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne są w tym koncie za darmo. Niestety, przelew ekspresowy jest płatny w kwocie 7 złotych. Koszt przelewów SWIFT, SEPA i SORBNET nie odbiega od rynkowych standardów. Należy pamiętać, że w przypadku przelewów SWIFT mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Za przelew SWIFT z priorytetem pilnym (D+1) przyjdzie nam zapłacić 30 zł, a z priorytetem ekspresowym (D) 50 zł. Jeśli wszystkie koszta przelewu pokrywa nadawca (OUR), to za przelew SWIFT poza Europejski Obszar Gospodarczy i Szwajcarię obowiązuje opłata w wysokości 80 zł. 

Przelew internetowy 0 zł
Przelew w oddziale 0 zł
Przelew przez telefon 0 zł
Przelew ekspresowy 7 zł - w serwisie internetowym
Przelew SEPA 10 zł
Przelew SORBNET 30 zł

Jak otworzyć rachunek bankowy przez internet w Credit Agricole?

 1. Wypełnij wniosek online

 2. Zadzwoni do ciebie doradca Credit Agricole

 3. Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera

 4. Zaloguj się do bankowości elektronicznej

 • Wypełnij wniosek online

 • Zadzwoni do ciebie doradca Credit Agricole

 • Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera

 • Zaloguj się do bankowości elektronicznej

To nie jedyne dostępne możliwości na założenie konta w tym banku. Można też tego dokonać podczas wizyty w placówce bankowej, dzwoniąc pod nr 19 019 albo wysłać wniosek o otwarcie konta pocztą. Jeśli już posiadasz konto w Credit Agricole, ale chcesz je “ulepszyć” do Konta dla Ciebie, to wystarczy sporządzić aneks do umowy. Do obsługi konta Dla Ciebie możesz używać wygodnej aplikacji CA24, dzięki czemu pod ręką zawsze będziesz mieć saldo konta, wykonasz przelew, doładujesz konto w telefonie lub nawet założysz lokatę. Hasło i PIN do aplikacji są takie same jak do bankowości internetowej.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
2 lat temu
Ocena :
     

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to super konto osobiste! Korzystne warunki, darmowe usługi- polecam.

Ireneusz
Ireneusz
2 lat temu
Ocena :
     

To co ważne przy wyborze konta osobistego to oczywiście koszta jego prowadzenia (bo założenie konta jest juz wszedzie darmowe)! Bo niby wiekszosc kont jest darmowych ale tylko w teorii, bo nie raz trzeba spelnic szereg rzeczy- przelewy w okreslonych kwotach co miesiac musza wplywac na konto, a to iles tam transakcji na iles tam, a to platnosc blikiem, a to jakis przelew, a to cos. No to w Credit Agricole tych warunków nie jest tak duzo do spelnienia- wystarcza przelewy przychodzace na kwote 1000 zl i konto staje sie darmowe.