kształt

Chwilówki KredytOK opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota pożyczki

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-40 dni. Dla kwoty 200 zł na okres 1 dni całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 200 zł

Ocena użytkowników: 5/5 2 opinie

KredytOK Informacje o firmie

KredytOK wyróżnia się na tle innych pożyczkodawców internetowych ze względu na szeroki zakres oferowanych produktów finansowych. Ta firma pożyczkowa zawiera w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe, jak i ratalne, a także kredyty gotówkowe nawet do 200 000 złotych. Właścicielem marki KredytOK jest Spółka Akcyjna Capital Service.

 • Całkowity koszt pożyczki krótkoterminowej lub ratalnej można obliczyć w szybki i prosty sposób za pomocą funkcjonalnego kalkulatora pożyczkowego, który znajduje się na stronie internetowej kredytok.pl.
 • Każdy, kto będzie chciał zaciągnąć pożyczkę w KredytOK, powinien wiedzieć, że proces wnioskowania odbywa się w trzech prostych krokach i nie trzeba poświęcić na niego dużej ilości czasu.
 • KredytOK gwarantuje uzyskanie pożyczki ratalnej maksymalnie na kwotę 15 000 złotych. To jedna z najwyższych pożyczek ratalnych na naszym rynku pożyczkowym.
 • Taki rodzaj zobowiązania finansowego pożyczkobiorca powinien spłacić najpóźniej w terminie do 48 miesięcy.
 • Warunki spłaty pożyczki ratalnej w firmie pożyczkowej KredytOK, są napisane w prosty i zrozumiały sposób

Dane firmy:

Kapitał początkowy4 000 000
KRS0000407127
NIP7582351711
REGON14591449

KredytOK Kontakt

e-mail: [email protected]

telefon: 601 500 500

www: kredytok.pl

Dane KredytOK:

Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibą w Ostrołęce

ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 20:00

sb: 9:00 - 17:00

KredytOK - opinie

KredytOK wyróżnia się na tle innych pożyczkodawców internetowych ze względu na szeroki zakres oferowanych produktów finansowych. Ta firma pożyczkowa zawiera w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe, jak i ratalne, a także kredyty gotówkowe nawet do 200 000 złotych. Właścicielem marki KredytOK jest Spółka Akcyjna Capital Service.

Avatar

Natychmiastowe przelewy. Na koncie dosłownie od razu!!!

Miśka2019-09-17 22:24:04
Avatar

Bardzo szybkie przelewy! Kasa na koncie w ciagu chwili od otrzymania decyzji.

Bizi2019-08-23 22:05:01

Wady i zalety

 • Szeroka oferta produktów finansowych,
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki na raty,</li>
 • Długi okres spłaty pożyczki ratalnej,
 • Formalności ograniczone do minimum,
 • Pieniądze pojawiają na koncie klienta w kilka minut od otrzymania decyzji.
 • Wysoka górna granica wieku,
 • Wysoka niska granica wieku.

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK?

   Klienci firmy pożyczkowej Kredyt OK, mogą wnioskować o pożyczki na trzy sposoby. Poniżej w szczegółowy sposób omówiliśmy wszystkie możliwości ubiegania się o pożyczkę, które pomogą uzyskać potrzebne pieniądze na dowolny cel. Każdy, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki może wnioskować o szybką pożyczkę na stronie internetowej KredytOK. Uzyskanie pożyczki jest bardzo proste, wystarczy, że za pomocą kalkulatora wybierzemy interesującą nas kwotę i okres spłaty oraz wypełnimy prosty formularz pożyczkowy. Pożyczkodawca będzie też od nas wymagał weryfikacji konta bankowego poprzez nowoczesną aplikację Kontomatik. Po spełnieniu wszystkich wymagań powinniśmy otrzymać pieniądze na rachunek bankowy w zaledwie kilka minut. W tym przypadku możemy zaciągnąć maksymalnie 5000 złotych na okres 6 miesięcy. W tej instytucji finansowej możemy również uzyskać pożyczkę przez telefon. Taki proces wnioskowania składa się tylko z trzech łatwych kroków. Najpierw wypełniamy krótki formularz pożyczkowy, w którym należy uzupełnić podstawowe dane tj. imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Następnie konsultant KredytOK skontaktuje się z nami telefonicznie i przedstawi warunki interesującej nas oferty pożyczkowej. Trzeba przyznać, że to bardzo komfortowe rozwiązanie. Trzecim sposobem na zaciągnięcie pożyczki jest wizyta w wybranej, stacjonarnej placówce firmy KredytOK. Z pewnością warto się tam zjawić, jeżeli potrzebujemy uzyskać większą kwotę pieniędzy. Przez proces wnioskowania przeprowadzi nas konsultant pożyczkowy, który odpowie na wszelkie pytania i wytłumaczy wątpliwe kwestie. W oddziale możemy liczyć na otrzymanie pożyczki ratalnej w wysokość nawet 15 000 złotych.

   Kto może wziąć pożyczkę w KredytOK?

   • Wiek od 26 do 80 lat
   • Dowód osobisty
   • Telefon komórkowy

   Każdy, kto planuje zaciągnąć pożyczkę ratalną w KredytOK, powinien zdawać sobie sprawę, że będzie musiał spełnić określone warunki. W sytuacji, gdy pożyczkobiorca nie zastosuje się do wymagań firmy pożyczkowej, wtedy pożyczkodawca może odmówić udzielenia pożyczki na raty. O pożyczkę ratalną w KredytOK, mogą się starać osoby, które mają:

   • obywatelstwo polskie,
   • ukończone 26 lat,
   • dowód osobisty,
   • zaświadczenie o dochodach,
   • osobisty rachunek bankowy,
   • aktywny numer telefonu komórkowego.

    

   Kolejne pożyczki w KredytOK

   W sytuacji, gdy klienci KredytOK, mają otwarte zobowiązanie finansowe, wtedy nie będą mogli starać się o kolejną pożyczkę zarówno na stronie internetowej, jak i w stacjonarnej placówce. Firma pożyczkowa przyjmie następny wniosek pożyczkowy dopiero wtedy, gdy pożyczkobiorca spłaci poprzednią ratalkę.

   Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

   Warto wiedzieć, że firma pożyczkowa KredytOK udziela produktów finansowych tylko klientom, którzy są wiarygodni pod względem finansowym, a ich dane nie widnieją w rejestrach dłużników tj. BIK, BIG Infomonitor, ERIF, KRD i Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. W tym miejscu trzeba podkreślić, że osoby z negatywną historią kredytową nie będą mogły się starać o pożyczkę w tej instytucji.

   Rodzaje pożyczek w KredytOK

   Szeroka oferta produktów finansowych w KredytOK, zawiera aż 3 rodzaje pożyczek. Poniżej wymieniliśmy wszystkie dostępne oferty pożyczkowe oraz pokrótce je omówiliśmy. Przeczytaj i zdecyduj się na pożyczkę, która zawiera najlepsze warunki oraz spełnia twoje oczekiwania. Pierwszą ofertą jest Szybka Pożyczka do 3000 złotych, którą należy spłacić w jednej racie. Co ważne, taki rodzaj pożyczki nie jest objęty dodatkowymi kosztami. Kolejną propozycją produktową jest Miła Ratka, która oferuje pożyczkę ratalną na kwotę do nawet 8000 złotych, którą należy spłacić najpóźniej w terminie do 23 miesięcy. Klient może ją przeznaczyć na dowolny cel. Trzecia oferta to Pożyczka Jak Marzenie, którą można uzyskać na kwotę do 15 000 złotych na dowolny cel. Maksymalny okres spłaty takiej pożyczki może potrwać nawet 48 miesięcy.

   Koszty przedłużenia pożyczki w KredytOK

   Niestety, KredytOK nie przewiduje przedłużenia terminu spłaty zaciągniętej pożyczki. Ponadto klienci nie będą mogli skorzytać z tzw. wakacji pożyczkowych. Warto o tym pamiętać, ponieważ w razie problemów z terminowym uregulowaniem zobowiązania, pożyczkodawca może obarczyć nas konsekwencjami, które powinny być zawarte w umowie o pożyczkę.

   2
   Dodaj komentarz
   avatar
   2 Comment threads
   0 Thread replies
   0 Followers
    
   Most reacted comment
   Hottest comment thread
   2 Comment authors
   MiśkaBiziRecent comment authors
     Powiadomienia  
   najnowszy najstarszy
   Powiadom o
   Bizi
   Gość
   Bizi
   Ocena :
        

   Bardzo szybkie przelewy! Kasa na koncie w ciagu chwili od otrzymania decyzji.

   Miśka
   Gość
   Miśka
   Ocena :
        

   Natychmiastowe przelewy. Na koncie dosłownie od razu!!!