kształt

KredytOK opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota pożyczki

Sprawdź

Koszt

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 2400 zł na okres 24 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 709,59 zł, ODSETKI: 489,64 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 3599,23 zł, RRSO: 53,45%, pierwsza RATA 150,54 zł, Ilość rat 24. (stan na dzień 11.09.2023 r.)

Ocena użytkowników: 5/5 2 opinie

KredytOK Informacje o firmie

W ofercie KredytOK znajdują się pożyczki do kwoty 10 000 zł na okres do 36 miesięcy. Co ciekawe, wnioskowanie o finansowanie odbywa się przez telefon. Na tle innych pożyczkodawców KredytOK wyróżnia się sposobami na odebranie przyznanej kwoty poprzez wypłatę na konto, czek GIRO a nawet dowóz gotówki do klienta przez mobilnego doradcę. Właścicielem marki jest Spółka Akcyjna Capital Service.

 • Całkowity koszt pożyczki ratalnej można obliczyć w szybki i prosty sposób za pomocą funkcjonalnego kalkulatora pożyczkowego, który znajduje się na stronie internetowej kredytok.pl.
 • Każdy, kto będzie chciał zaciągnąć pożyczkę w KredytOK, powinien wiedzieć, że proces wnioskowania odbywa się przez telefon i nie trzeba poświęcić na to dużej ilości czasu..
 • KredytOK gwarantuje uzyskanie pożyczki ratalnej od 1 000 zł do maksymalnie 10 000 złotych z korzystnym RRSO.
 • Taki rodzaj zobowiązania finansowego pożyczkobiorca powinien spłacić w stałym dla każdego wariantu terminie 4 miesięcy.
 • Warunki spłaty pożyczki ratalnej w firmie pożyczkowej KredytOK, są napisane w prosty i zrozumiały sposób
 • Kwotę finansowania można odebrać poprzez czek GIRO, przelew na konto lub za pośrednictwem mobilnego doradcy, bezpośrednio do domu klienta

Dane firmy:

Kapitał początkowy4 000 000
KRS0000407127
NIP7582351711
REGON14591449

KredytOK Kontakt

e-mail: kontakt@kredytok.pl

telefon: 601 500 500

www: kredytok.pl

Dane KredytOK:

Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibą w Ostrołęce

ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 20:00

sb: 9:00 - 17:00

KredytOK - opinie

KredytOK wyróżnia się na tle innych pożyczkodawców internetowych ze względu na przejrzyste warunki oferowanych produktów finansowych i stosunkowo wysoką maksymalną dostępną kwotę.Firma jest dodatkowo doceniana za trzy sposoby odebrania gotówki, gdzie klienci mają możliwość wyboru takiej opcji, która jest dla nich najwygodniejsza.

Natychmiastowe przelewy. Na koncie dosłownie od razu!!!

Miśka2019-09-17 22:24:04

Bardzo szybkie przelewy! Kasa na koncie w ciagu chwili od otrzymania decyzji.

Bizi2019-08-23 22:05:01

Wady i zalety

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki,
 • długi okres spłaty,
 • formalności ograniczone do minimum,
 • pieniądze pojawiają na koncie klienta w kilka minut od otrzymania decyzji,
 • wysoka górna granica wieku,
 • wysyłka kwoty pożyczki na konto, czekiem GIRO lub bezpośrednio do domu.
 • wysoka niska granica wieku,
 • wnioskowanie tylko przez telefon.

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK?

 1. Wybierz preferowaną kwotę przy pomocy suwaka.

 2. Zapoznaj się z zaprezentowanymi warunkami finansowania. Naciśnij “Złóż wniosek na….” i przejdź do wypełnienia formularza kontaktowego.

 3. Wpisz imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail i kliknij “Wyślij”.

 4. Odbierz telefon od pracownika KredytOK, wypełnij wniosek i poczekaj na decyzję.

 • Wybierz preferowaną kwotę przy pomocy suwaka.

 • Zapoznaj się z zaprezentowanymi warunkami finansowania. Naciśnij “Złóż wniosek na….” i przejdź do wypełnienia formularza kontaktowego.

 • Wpisz imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail i kliknij “Wyślij”.

 • Odbierz telefon od pracownika KredytOK, wypełnij wniosek i poczekaj na decyzję.

Wnioskowanie o pożyczkę w KredytOK jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, wybrać parametry oferty i zostawić swoje dane kontaktowe. Jeśli zależy nam na czasie, istnieje możliwość zadzwonienia na infolinię bez wprowadzania danych do formularza i czekania na kontakt od KredytOK. W trakcie rozmowy z konsultantem należy wypełnić wniosek, a także wybrać preferowany rodzaj odebrania finansowania. Po kilku minutach pożyczkodawca powiadomi nas o decyzji. W przypadku tej pozytywnej i przelewie pieniędzy na konto, przyznana kwota bardzo szybko pojawi się na naszym rachunku bankowym.

 

Kto może wziąć pożyczkę w KredytOK?

 • Wiek od 26 do 80 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Każdy, kto planuje zaciągnąć pożyczkę ratalną w KredytOK, powinien zdawać sobie sprawę, że będzie musiał spełnić określone warunki. W sytuacji, gdy pożyczkobiorca nie zastosuje się do wymagań firmy pożyczkowej, wtedy pożyczkodawca może odmówić udzielenia pożyczki na raty. O finansowanie w KredytOK, mogą się starać osoby, które mają:

 • obywatelstwo polskie,
 • ukończone 26 lat,
 • dowód osobisty (dla emerytów i rencistów dodatkowo legitymacja),
 • osobisty rachunek bankowy,
 • aktywny numer telefonu komórkowego.

Kolejne pożyczki w KredytOK

W sytuacji, gdy klienci KredytOK, mają otwarte zobowiązanie finansowe, wtedy nie będą mogli starać się o kolejną pożyczkę zarówno na stronie internetowej, jak i w stacjonarnej placówce. Firma pożyczkowa przyjmie następny wniosek pożyczkowy dopiero wtedy, gdy pożyczkobiorca spłaci poprzednią ratalkę.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Warto wiedzieć, że firma pożyczkowa KredytOK udziela produktów finansowych tylko klientom, którzy są wiarygodni pod względem finansowym, a ich dane nie widnieją w rejestrach dłużników tj. BIK, BIG Infomonitor, ERIF, KRD i Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. W tym miejscu trzeba podkreślić, że osoby z negatywną historią kredytową nie będą mogły się starać o pożyczkę w tej instytucji.

Rodzaje pożyczek w KredytOK

KredytOK w ofercie posiada pożyczki ratalne. Klienci mogą wnioskować o ten rodzaj produktu finansowego w wysokości od 1 000 do maksymalnie 10 000 zł. Okres kredytowania wynosi 4 miesiące i jest stały. KredytOK nie wymaga zbędnych formalności czy zaświadczeń. Istnieje opcja wyboru sposobu odbioru udzielonej kwoty – ze swojego konta bankowego, za pośrednictwem czeku GIRO lub od mobilnego dostawcy. Należy jednocześnie pamiętać, że w przypadku tej oferty możliwe jest tylko wnioskowanie przez telefon.

Koszty przedłużenia pożyczki w KredytOK

Niestety, KredytOK nie przewiduje przedłużenia terminu spłaty zaciągniętej pożyczki. Ponadto klienci nie będą mogli skorzytać z tzw. wakacji pożyczkowych. Warto o tym pamiętać, ponieważ w razie problemów z terminowym uregulowaniem zobowiązania, pożyczkodawca może obarczyć nas konsekwencjami, które powinny być zawarte w umowie o pożyczkę.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bizi
Bizi
4 lat temu
Ocena :
     

Bardzo szybkie przelewy! Kasa na koncie w ciagu chwili od otrzymania decyzji.

Miśka
Miśka
4 lat temu
Ocena :
     

Natychmiastowe przelewy. Na koncie dosłownie od razu!!!