kształt

10online - opinie i recenzja

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota pożyczki

Sprawdź

Koszt

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

10online Informacje o firmie

Dziesiątka Finanse to firma pożyczkowa, która na polskim rynku działa już od 2001 roku. Z racji tak długiej obecności na rynku, posiada pokaźną grupę zadowolonych i zaufanych klientów. Od 2020 roku Dziesiątka Finanse przeniosła się w pełni do internetu i oferuje pożyczki dostępne drogą online. Korzystając z oferty 10online możemy wnioskować o 2000 do 5000 złotych pożyczki z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 12 miesięcy. Aby skorzystać z oferty 10online wystarczy wypełnić prosty i krótki wniosek online, dokonać weryfikacji i oczekiwać na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Firma przede wszystkim stawia na jakość obsługi i szybkość w udzielaniu pożyczek.

Dane firmy:

Kapitał początkowy14 360 000,00 zł
KRS0000069320
NIP784-242-68-90
REGON300976329

10online Kontakt

Dane 10online:

Dziesiątka Finanse sp. z o.o

00-220 Warszawa, ul. Łopuszańska 32

Godziny pracy:

pon - pt 8-20

10online Opinie

Firma działa na polskim rynku już od ponad 20 lat, co sprawiło, że w tym momencie posiada pewną, ugruntowaną pozycję. Firma posiada mnóstwo zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z usług 10online. Firma jest rzetelnym i sprawdzonym pożyczkodawcą, stawia na szybkość i łatwość w uzyskaniu finansowania. Posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Wady i zalety

 • Wniosek w pełni online,
 • Szybka decyzja pożyczkowa,
 • Łatwa i bezpieczna weryfikacja,
 • Wystarczy dowód osobisty.
 • Maksymalny okres pożyczki to tylko 12 miesięcy,
 • Możliwość weryfikacji w bazach dłużników.

Jak wziąć pożyczkę w 10online?

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki,

 2. Wypełnij krótki wniosek online,

 3. Zweryfikuj swoje dane osobowe,

 4. Oczekuj na decyzję pożyczkową.

 • Wybierz kwotę i okres pożyczki,

 • Wypełnij krótki wniosek online,

 • Zweryfikuj swoje dane osobowe,

 • Oczekuj na decyzję pożyczkową.

Za pomocą interaktywnych suwaków wybieramy kwotę pożyczki i okres kredytowania. Po ustaleniu zadowalających parametrów wystarczy kliknąć “Weź pożyczkę” i przystąpić do wypełniania wniosku.

Do wypełnienia wniosku potrzebujemy jedynie dowodu osobistego. Formularz jest bardzo krótki i nie wymaga wprowadzania przesadnej ilości informacji. Numer PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego znajdziemy na samym dokumencie. Przygotować warto sobie jednak numer rachunku bankowego, na który chcielibyśmy otrzymać wypłaconą pożyczkę. Jest on niezbędny również przy procesie weryfikacji.

10online samodzielnie dokona weryfikacji klienta na podstawie wprowadzonych we wniosku danych. Firma sprawdza zgodność danych osobowych, oraz dokonuje weryfikacji zarówno zdolności kredytowej jak i historii kredytowej. Firma potrzebować będzie zaświadczenia o dochodach aby dokonać weryfikacji zdolności kredytowej.

Jeśli weryfikacja się powiedzie, to w ciągu kilku chwil otrzymamy decyzję pożyczkową. Firma wyśle decyzję negatywną lub decyzję pozytywną z dokumentem stanowiącym warunki umowy. Po zatwierdzeniu warunków, 10online przejdzie do wypłacenia środków.

Kto może wziąć pożyczkę w 10online?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 21 do 80 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Aby skorzystać z oferty 10online należy być obywatelem Polski z adresem zameldowania na terenie kraju. Niezbędny jest ważny dowód osobisty, choć minimalna granica wieku niezbędna do tego, aby móc wnioskować o środki w 10online to 21 lat. Klienci 10online muszą także posiadać konto w banku, oraz przedstawić dokument poświadczający o formie zatrudnienia i źródle dochodu.

Kolejne pożyczki w 10online

Aby móc wnioskować o pożyczkę w 10online nie możemy posiadać wcześniej zaciągniętej w tej firmie pożyczki. 10online pozwala posiadać jednorazowo tylko jedną aktywną pożyczkę. Aby ubiegać się o kolejna, aktualne zobowiązanie musi zostać w całości spłacone. Po uregulowaniu posiadanej pożyczki, automatycznie zyskujemy ponowny dostęp do produktu 10online i możemy od razu złożyć kolejny wniosek.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Firma 10online nie informuje wprost, o możliwości sprawdzenia klienta w bazach dłużników, jednak informują o tym, że klient nie może zalegać ze spłatami w innych instytucjach. Jasnym jest zatem, że 10online do oceny wniosku i wydania decyzji sięga po informacje zawarte w bazach dłużników.

Rodzaje pożyczek w 10online

Aktualnie firma posiada w swojej ofercie jedynie pożyczkę ratalna na okres od 3 do 12 miesięcy w kwocie od 2000 do 5000 złotych. 10online nie oferuje aktualnie innych forma finansowania, niż jedyna dostępna pożyczka ratalna.

Koszty przedłużenia pożyczki w 10online

10online nie opisuje z góry ustalonych kosztów przedłużenia pożyczki. Oznacza to, że firma najprawdopodobniej ustala opłatę indywidualnie dla każdego klienta na podstawie rozmiaru zadłużenia oraz okresu kredytowania. 

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments