kształt

Pożyczki ratalne Ratapro

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 5/5 1 opinia

Ratapro Informacje o firmie

Ratapro powstało z myślą o osobach poszukujących najtańszych pożyczek ratalnych na rynku. Ratapro pomaga znaleźć najlepsze oferty, najdokładniej dopasowane do naszych oczekiwań względem wysokości zobowiązania oraz okresu spłaty. Ratapro pozwala na znalezienie pożyczek na kwotę od 1000 złotych do nawet 60 000 złotych z okresem spłaty od 1 do 120 miesięcy (nawet 10 lat). Serwis przedstawia jedynie najlepiej dobrane oferty, dopasowane do oczekiwań klienta. Dostęp do szerokiej ofert firm pożyczkowych zapewnia wypełnienie prostego formularza online, tak jak online przebiega całość procesu, bez względu na wybór oferty pożyczki. RRSO pożyczki ratalnej uzyskanej za pośrednictwem Ratapro wynosi maksymalnie 321%.

Dane firmy:

Ratapro Kontakt

e-mail: klient@ratapro.pl

Dane Ratapro:

Finceptiv OÜ

Liivalaia 13, Tallinn, Estonia, 10118

Ratapro - opinie

Serwis Ratapro na polskim rynku jest od niedawna, co nie przeszkadza w szybkim pozyskaniu zadowolonych klientów. Ci, którzy skorzystali z oferty choć raz, chętnie wracają poszukać kolejnych, najbardziej korzystnych ofert. Z racji faktu, że Ratapro nie udziela pożyczek bezpośrednio, ale wyszukuje najlepiej dopasowane do oczekiwań klienta oferty na rynku. Dzięki temu, klienci dostają dokładnie to, czego szukają i z chęcią ponownie wyszukują oferty pożyczek ratalnych poprzez Ratapro.

Natychmiastowa wypłata środków, pożyczka na bardzo dobrych warunkach. Polecam Ratapro.

Ewelina2023-01-25 16:08:32

Wady i zalety

 • Możliwość uzyskania od 1000 do 60 000 zł,
 • Prosty wniosek online,
 • Dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,
 • Oferty tylko od pewnych pożyczkodawców,
 • Krótki czas oczekiwania na finalizację oferty.
 • Ograniczona ilość podmiotów współpracujących,
 • Konieczność każdorazowego wypełniania wniosku.

Jak wziąć pożyczkę na raty w Ratapro?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty,

 2. Wypełnij wniosek i wybierz ofertę,

 3. Dokończ weryfikację i oczekuj decyzji,

 4. Sfinalizuj umowę.

 • Wybierz kwotę i okres spłaty,

 • Wypełnij wniosek i wybierz ofertę,

 • Dokończ weryfikację i oczekuj decyzji,

 • Sfinalizuj umowę.

Na stronie Ratapro wybierz przy pomocy interaktywnego suwaka kwotę zobowiązania i kliknij “Aplikuj”. Dalej wybierz interesujący Cię okres spłaty zobowiązania i przejdź do wypełniania formularza.

Formularz jest niezwykle prosty. Dane osobowe i teleadresowe są niezbędne, tak jak adres email, numer telefonu, oraz PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego. Po zaakceptowaniu danych wprowadzonych w formularzu, przedstawione nam zostaną oferty najlepiej wpisujące się w nasze oczekiwania. Po wybraniu najlepszej, najtańszej, najbardziej interesującej pożyczki na raty czas na kolejny krok.

Zgodnie z wytycznymi instytucji, od której planujemy uzyskać pożyczkę, musimy dokonać weryfikacji danych oraz weryfikacji zdolności kredytowej. Po dopełnieniu tych formalności, wybrana firma musi jeszcze tylko wydać decyzję.

Po otrzymaniu decyzji pożyczkowej należy już tylko dokończyć proces i podpisać, zaakceptować warunki umowy, a po tym pozostanie oczekiwać przelewu.

Kto może wziąć pożyczkę w Ratapro?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 75 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

O pożyczkę w Ratapro może wnioskować każdy obywatel Polski z adresem zameldowania na terenie kraju, który legitymuje się dowodem osobistym. Wymagana zatem jest pełnoletność, ale przede wszystkim posiadanie pełna zdolności do wykonywania czynności prawnych. Niezbędny jest także aktywny numer telefonu, adres email, rachunek w jednym z polskich banków oraz ważny dowód osobisty. Bez tego nie uda się wypełnić wniosku i przejść dalej w procesie wnioskowania.

Kolejne pożyczki i wcześniejsza spłata w Ratapro

Aby móc poszukiwać kolejnej pożyczki Ratapro nie wymaga od klientów tego, aby poprzednie zobowiązanie było spłacone. Z racji możliwości uzyskania pożyczki w różnych instytucjach, nie powinno być problemem uzyskanie kolejnego zobowiązania pomimo braku spłaty całkowitej poprzedniej pożyczki. To firma udzielająca pożyczki oferuje warunki i przedstawia oczekiwania względem klientów. To firma pożyczkowa decydować będzie o tym, czy nasza zdolność kredytowa jest wystarczająca, aby z wciąż spłacanym zobowiązaniem uzyskać kolejne. Oczywiście bezpieczniejszym rozwiązaniem jest poczekać z uzyskaniem kolejnego zobowiązania do spłaty aktualnej pożyczki.

Na każdym etapie spłacania pożyczki, klientowi przysługuje prawo do wcześniejszej spłaty. Może on nadpłacić część zobowiązania, lub nawet spłacić całość pożyczki jednorazowo. Każda nadpłata zmniejsza kapitał pozostały do spłaty, a co za tym idzie, maleją również koszty pożyczki. Natomiast spłata całkowita może doprowadzić nawet do zwrotu części kosztów.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Ratapro bezpośrednio nie weryfikuje klientów w bazach dłużników. Firma jest jedynie pośrednikiem i nie przeprowadza ani weryfikacji danych, ani weryfikacji zdolności kredytowej, czy historii kredytowej. Tym zajmuje się wybrana instytucja, w której ubiegać się będziemy o pożyczkę. To od wybranego, docelowego pożyczkodawcy zależy, czy klient zostanie zweryfikowany w bazach dłużników.

Rodzaje pożyczek w Ratapro

Ratapro jako pośrednik nie oferuje własnych pożyczek. Daje jednak dostęp do szerokiej oferty firm pożyczkowych, które specjalizują się w pozabankowych pożyczkach ratalnych. Pożyczki dostępne za pośrednictwem Ratapro mogą opiewać na kwoty od 1000 do 60 000 złotych, na okres od 1 do 120 miesięcy.

5 1 vote
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina
Ewelina
4 miesięcy temu
Ocena :
     

Natychmiastowa wypłata środków, pożyczka na bardzo dobrych warunkach.
Polecam Ratapro.