kształt

Mutum - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjny. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 34.97%, maksymalne RRSO: 34.97%. Okres pożyczki to 1-120 miesięcy. Dla kwoty 10000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 1720 zł, RRSO wynosi 34.97 %. Całkowita kwota do spłaty 11720 zł.

Ocena użytkowników: 4.4/5 10 opinie

Mutum.pl Informacje o firmie

Mutum.pl jest pośrednikiem pożyczkowym, który ułatwia klientom starania o pożyczkę. W swoim serwisie internetowym pozwala aplikować o pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 20 000 zł. Na ich spłatę pożyczkobiorca otrzymuje maksymalnie 48 miesięcy. Mutum weryfikuje każdy wniosek, dokładnie sprawdzając wiarygodność osób aplikujących o pożyczkę. Odrzuca aplikacje osób, które zalegają z płatności, ponieważ nie chce dodatkowo obciążać ich budżetu.

Właścicielem marki Mutum jest Kredyt Express S.A. To prężnie rozwijająca się spółka, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem pożyczkobiorców.

 • W ofercie Mutum.pl znajdują się pożyczki ratalne. O maksymalną kwotę 20 000 zł można starać się już przy pierwszej umowie. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł.
 • Na spłatę pożyczki w Mutum mamy od 2 do 48 miesięcy
 • Mutum.pl dokonuje skrupulatnej oceny ryzyka kredytowego każdego klienta. Osoby, które zalegają z płatnościami, nie otrzymają pożyczki.
 • Pożyczkodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów. Udziela pożyczek bez zaświadczeń o zarobkach. Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i bezproblemowy.
 • O pożyczkę w Mutum.pl można starać się nawet do 80 roku życia.
 • Pożyczkobiorca może zweryfikować swoją tożsamość na dwa sposoby: online lub za pomocą kuriera.
 • Z umową pożyczki można zapoznać się jeszcze przed wizytą kuriera. Wszystkie dokumenty znajdują się na stronie internetowej firmy pożyczkowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości, można wysłać e-mail lub zadzwonić na infolinię.

Dane firmy:

Kapitał początkowy42 000 000 zł
KRS0000622739
NIP5252528111
REGON146017266

Mutum.pl Kontakt

www: mutum.pl

Dane Mutum.pl:

Kredyt Express S.A.

Wolska 11A/12A 20-411 Lublin

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 20:00

Mutum.pl - opinie

Firma pożyczkowa Mutum.pl szybko zyskała zainteresowanie klientów. Atrakcyjna kwota pożyczki i długi okres kredytowania bez wątpienia miały na to wpływ.

To co mi się podoba w ofercie mutum to przede wszytskim możliwość wyboru. Powiem szczerze, że strasznie mnie wkurza kiedy firmy w ogóle nie daja możliwości "pokombinowania", a tutaj i kwoty i czas spłaty, dostosowujesz to do swoich mozliwosci- wiec jest spoko, a wszystko to za rozsadnie pieniadze.

Leonard2021-02-08 10:59:56

Bardzo korzystny cennik Mutum powoduje, że to jedna z ciekawszych ofert pożyczkowych dostępnych online. Ponadto Mutum wyróżnia sie bardzo prostymi i przejrzystymi zasadami przyznawania pożyczek. Wszystko jest czarno na białym- zarówno plusy jak i minusy! Firma jest bardzo transparentna i to w nich cenie!

Marcin2021-02-03 10:32:41

MUTUM dokładnie sprawdza swoich klientów w bazach, ale moim zdaniem to akurat słuszny krok, bo jest to jakaś forma zabezpieczenie się przed oszustwem. Ja sobie bardzo chwalę ich ofertę i uważam, ze cenowo wygląda bardzo rozsądnie. Jestem na tak! Nie będe nikogo na siłe namawiać- ale warto się zapoznać.

Cziczi2021-01-31 14:57:10

Wady i zalety

 • wysoka kwota pożyczki do 20 000 zł,
 • długi okres kredytowania do 48 miesięcy,
 • pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach,
 • prosta procedura wnioskowania o pożyczkę ratalną,
 • dwa sposoby weryfikacji tożsamości,
 • możliwość zmiany terminu zwrotu należności,
 • możliwość posiadania więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie.
 • konieczność ukończenia 20 roku życia,
 • weryfikowanie klientów w bazach BIK i BIG.

Jak wziąć pożyczkę w Mutum.pl?

 1. Wybierz kwotę pożyczki i zadecyduj, w jakim terminie ją spłacisz.

 2. Wypełnij formularz rejestracyjny.

 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości.

 4. Czekaj na pieniądze.

 • Wybierz kwotę pożyczki i zadecyduj, w jakim terminie ją spłacisz.

 • Wypełnij formularz rejestracyjny.

 • Dokonaj weryfikacji tożsamości.

 • Czekaj na pieniądze.

Pożyczka na raty w Mutum.pl błyskawicznie trafia na konto. Wystarczy pozytywnie przejść przez proces weryfikacji. Jak wziąć pożyczkę? Opisujemy szczegóły w krótkim poradniku!

 1. W pierwszym etapie należy wskazać kwotę i okres kredytowania. W Mutum.pl pożyczka wynosi minimum 500 i maksimum 20 000 zł. Dopasuj kwotę pożyczki do swoich możliwości finansowych. Pożyczanie ponad miarę prowadzi do problemów finansowych. Pożyczkę należy oddać w terminie od 2 do 48 miesięcy.
 2. Drugi etap polega na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego. Pożyczkodawcy wystarczą podstawowe dane. Nie potrzeba też zaświadczenia o zarobkach. Zaletą pożyczki w Mutum.pl jest ograniczenie formalności do minimum.
 3. W trzecim etapie należy dokonać weryfikacji tożsamości. Pożyczkobiorca nie musi robić przelewu weryfikacyjnego, może skorzystać z alternatywnych metod potwierdzania swoich danych. Tożsamość wnioskującego sprawdza kurier, który dostarcza umowę. Można też zweryfikować się online, posługując się aplikacją Blue Media. Jeżeli w trakcie podpisywania umowy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, należy od razu je wyjaśnić. W tym celu trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
 4. Ostatni etap to oczekiwanie na pieniądze. Pożyczkodawca wykonuje przelew natychmiast po otrzymaniu zatwierdzonej umowy pożyczki.

Kto może wziąć pożyczkę w Mutum.pl?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 20 do 80 lat
 • Dowód osobisty

Mutum.pl jasno określa, do kogo kieruje swoją ofertę pożyczek ratalnych. Na pierwszym miejscu stawia pozytywną historię kredytową. Jeśli mamy jakiekolwiek zaległości w spłacie pożyczek i kredytów, nasz wniosek zostanie odrzucony. Wymagania firmy pożyczkowej Mutum.pl:

 • wiek od 20 do 80 lat,
 • numer PESEL,
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • osobisty rachunek bankowy,
 • stały dochód,
 • pozytywna historia kredytowa,
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach BIG i BIK.

Kolejne pożyczki w Mutum.pl

Mutum.pl jako jeden z niewielu pożyczkodawców pozwala wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą bieżącego zobowiązania. Pożyczkobiorca, który potrzebuje dodatkowych środków, może złożyć następny wniosek. To, czy zostanie zaakceptowany, zależy od oceny ryzyka kredytowego. Firma pożyczkowa Mutum.pl jest bardzo dokładna w ocenie wiarygodności finansowej klientów. Nie chce udzielać pożyczek osobom, które nie będą w stanie ich spłacić. Kredyt bankowy również nie jest przeszkodą w staraniu się o pożyczkę ratalną w Mutum. Istotne jest, aby nazwisko wnioskującego nie widniało w rejestrach dłużników. Jeśli zawsze będziemy spłacać raty na czas, nie mamy się czego obawiać.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Mutum.pl na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Dlatego dokładnie weryfikuje historię kredytową klientów. Mutum.pl korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Rodzaje pożyczek w Mutum.pl

Mutum.pl pomaga w uzyskaniu pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 20 000 zł. Dług należy spłacić maksymalnie w ciągu 48 miesięcy. Przy większych kwotach warto rozważyć rozłożenie zobowiązania na drobne raty. W ten sposób nie obciążymy budżetu i nie będziemy martwić się o terminowy zwrot płatności. Dużym udogodnieniem pożyczek ratalnych w Mutum jest brak konieczności dokonywania opłaty weryfikacyjnej. Tożsamość może sprawdzić kurier, który dostarcza umowę. Jeśli okaże się, że nasz wniosek został odrzucony, najprawdopodobniej wynika to z braku odpowiedniej zdolności kredytowej. Inne powody negatywnej decyzji kredytowej to niewłaściwy wiek, brak stałego adresu zamieszkania czy numeru PESEL.

Koszty przedłużenia pożyczki w Mutum.pl

Mutum.pl nie odwraca się od klientów, którzy nie są w stanie w terminie zwrócić długu. Chce im pomóc, zmieniając termin oddania należności. Dlatego, jeśli mamy kłopoty z oddaniem rat, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Możemy to zrobić telefonicznie lub mailowo. O dokładnych kosztach przedłużenia pożyczki dowiemy się w trakcie rozmowy lub korespondencji z Mutum.pl. Musimy przy tym pamiętać, że wszelkie opóźnienia w spłacie mogą wiązać się z naliczeniem odsetek karnych, które również będziemy musieli spłacić. Inaczej pożyczkodawca podejmie kolejne kroki, zmierzające do odzyskania wierzytelności.

aliorbank bankmillennium bankzachodniwbk
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
3 lat temu
Ocena :
     

Wysoka kwota pożyczki za rozsądne pieniądze!

Majki
Majki
2 lat temu
Ocena :
     

Mistrzowska oferta! Moim zdaniem zdecydowanie najlepsza, ale to moje zdanie i nie będę go nikomu narzucał, jedyne co to proponuje się dokładnie zapoznać z ich ofertą- wnioski powinny nasunąć się same- i to dość oczywiste! Bo Mutum to najlepsza ze wszytskich firm.

Miki
Miki
2 lat temu
Ocena :
     

Najlepsza firma pożyczkowa w kraju!!!
Turbo wysokie kwoty do zgarnięcia, okres spłaty wystarczająco długi by rozbić spłatę na rozsądne kwoty- jest możliwość manewrowania! do tego cennik totalnie daje rade.

Jano
Jano
2 lat temu

Bardzo dobra oferta- cenowo są sporą konkurencją dla pozostałych firm pożyczkowych.

Mania Bania
Mania Bania
2 lat temu
Ocena :
     

Szok. Oferta na wskroś czytelna, a cennik jeden z najlepszych na rynku. Zdecydowanie jak pożyczka to w standardach Mutum.pl!

Magdalena
Magdalena
2 lat temu
Ocena :
     

Oferta MUTUM totalnie daje radę i jest świetną reklamą firm pozyczkowych udzielających pożyczek ratalnych! Jest szybko, raty są niskie i nikt nie wymaga od nas żadnych zaświadczeń ani papierów! Dla mnie to oferta SUPER DUPER!

Kamil
Kamil
2 lat temu
Ocena :
     

Zaskoczenie roku. Jakos nie spodziewałem się, ze taka firma jak Mutum może mieć az tak super warunki pożyczkowe. Tak niskie koszta pozyczki i tak profesjonalna obsługę- duży szok.

Cziczi
Cziczi
2 lat temu
Ocena :
     

MUTUM dokładnie sprawdza swoich klientów w bazach, ale moim zdaniem to akurat słuszny krok, bo jest to jakaś forma zabezpieczenie się przed oszustwem. Ja sobie bardzo chwalę ich ofertę i uważam, ze cenowo wygląda bardzo rozsądnie. Jestem na tak! Nie będe nikogo na siłe namawiać- ale warto się zapoznać.

Marcin
Marcin
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo korzystny cennik Mutum powoduje, że to jedna z ciekawszych ofert pożyczkowych dostępnych online. Ponadto Mutum wyróżnia sie bardzo prostymi i przejrzystymi zasadami przyznawania pożyczek. Wszystko jest czarno na białym- zarówno plusy jak i minusy! Firma jest bardzo transparentna i to w nich cenie!

Leonard
Leonard
2 lat temu
Ocena :
     

To co mi się podoba w ofercie mutum to przede wszytskim możliwość wyboru. Powiem szczerze, że strasznie mnie wkurza kiedy firmy w ogóle nie daja możliwości „pokombinowania”, a tutaj i kwoty i czas spłaty, dostosowujesz to do swoich mozliwosci- wiec jest spoko, a wszystko to za rozsadnie pieniadze.