kształt

Pożyczki ratalne Mutum.pl

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 12-48 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł

Ocena użytkowników: 3.8/5 4 opinie

Mutum.pl Informacje o firmie

Mutum.pl jest pośrednikiem pożyczkowym, który ułatwia klientom starania o pożyczkę. W swoim serwisie internetowym pozwala aplikować o pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 20 000 zł. Na ich spłatę pożyczkobiorca otrzymuje maksymalnie 48 miesięcy. Mutum weryfikuje każdy wniosek, dokładnie sprawdzając wiarygodność osób aplikujących o pożyczkę. Odrzuca aplikacje osób, które zalegają z płatności, ponieważ nie chce dodatkowo obciążać ich budżetu.

Właścicielem marki Mutum jest Kredyt Express S.A. To prężnie rozwijająca się spółka, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem pożyczkobiorców.

 • W ofercie Mutum.pl znajdują się pożyczki ratalne. O maksymalną kwotę 20 000 zł można starać się już przy pierwszej umowie. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł.
 • Na spłatę pożyczki w Mutum mamy od 2 do 48 miesięcy
 • Mutum.pl dokonuje skrupulatnej oceny ryzyka kredytowego każdego klienta. Osoby, które zalegają z płatnościami, nie otrzymają pożyczki.
 • Pożyczkodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów. Udziela pożyczek bez zaświadczeń o zarobkach. Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i bezproblemowy.
 • O pożyczkę w Mutum.pl można starać się nawet do 80 roku życia.
 • Pożyczkobiorca może zweryfikować swoją tożsamość na dwa sposoby: online lub za pomocą kuriera.
 • Z umową pożyczki można zapoznać się jeszcze przed wizytą kuriera. Wszystkie dokumenty znajdują się na stronie internetowej firmy pożyczkowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości, można wysłać e-mail lub zadzwonić na infolinię.

Dane firmy:

Kapitał początkowy42 000 000 zł
KRS0000622739
NIP5252528111
REGON146017266

Mutum.pl Kontakt

www: mutum.pl

Dane Mutum.pl:

Kredyt Express S.A.

Wolska 11A/12A 20-411 Lublin

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 20:00

Mutum.pl - opinie

Firma pożyczkowa Mutum.pl szybko zyskała zainteresowanie klientów. Atrakcyjna kwota pożyczki i długi okres kredytowania bez wątpienia miały na to wpływ.

Avatar

Bardzo dobra oferta- cenowo są sporą konkurencją dla pozostałych firm pożyczkowych.

Jano2020-11-10 12:27:00
Avatar

Najlepsza firma pożyczkowa w kraju!!! Turbo wysokie kwoty do zgarnięcia, okres spłaty wystarczająco długi by rozbić spłatę na rozsądne kwoty- jest możliwość manewrowania! do tego cennik totalnie daje rade.

Miki2020-11-06 11:04:41
Avatar

Mistrzowska oferta! Moim zdaniem zdecydowanie najlepsza, ale to moje zdanie i nie będę go nikomu narzucał, jedyne co to proponuje się dokładnie zapoznać z ich ofertą- wnioski powinny nasunąć się same- i to dość oczywiste! Bo Mutum to najlepsza ze wszytskich firm.

Majki2020-11-03 21:34:37

Wady i zalety

 • wysoka kwota pożyczki do 20 000 zł,
 • długi okres kredytowania do 48 miesięcy,
 • pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach,
 • prosta procedura wnioskowania o pożyczkę ratalną,
 • dwa sposoby weryfikacji tożsamości,
 • możliwość zmiany terminu zwrotu należności,
 • możliwość posiadania więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie.
 • konieczność ukończenia 20 roku życia,
 • weryfikowanie klientów w bazach BIK i BIG.

Jak wziąć pożyczkę w Mutum.pl?

 1. Wybierz kwotę pożyczki i zadecyduj, w jakim terminie ją spłacisz.

 2. Wypełnij formularz rejestracyjny.

 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości.

 4. Czekaj na pieniądze.

 • Wybierz kwotę pożyczki i zadecyduj, w jakim terminie ją spłacisz.

 • Wypełnij formularz rejestracyjny.

 • Dokonaj weryfikacji tożsamości.

 • Czekaj na pieniądze.

Pożyczka na raty w Mutum.pl błyskawicznie trafia na konto. Wystarczy pozytywnie przejść przez proces weryfikacji. Jak wziąć pożyczkę? Opisujemy szczegóły w krótkim poradniku!

 1. W pierwszym etapie należy wskazać kwotę i okres kredytowania. W Mutum.pl pożyczka wynosi minimum 500 i maksimum 20 000 zł. Dopasuj kwotę pożyczki do swoich możliwości finansowych. Pożyczanie ponad miarę prowadzi do problemów finansowych. Pożyczkę należy oddać w terminie od 2 do 48 miesięcy.
 2. Drugi etap polega na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego. Pożyczkodawcy wystarczą podstawowe dane. Nie potrzeba też zaświadczenia o zarobkach. Zaletą pożyczki w Mutum.pl jest ograniczenie formalności do minimum.
 3. W trzecim etapie należy dokonać weryfikacji tożsamości. Pożyczkobiorca nie musi robić przelewu weryfikacyjnego, może skorzystać z alternatywnych metod potwierdzania swoich danych. Tożsamość wnioskującego sprawdza kurier, który dostarcza umowę. Można też zweryfikować się online, posługując się aplikacją Blue Media. Jeżeli w trakcie podpisywania umowy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, należy od razu je wyjaśnić. W tym celu trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
 4. Ostatni etap to oczekiwanie na pieniądze. Pożyczkodawca wykonuje przelew natychmiast po otrzymaniu zatwierdzonej umowy pożyczki.

Kto może wziąć pożyczkę w Mutum.pl?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 20 do 80 lat
 • Dowód osobisty

Mutum.pl jasno określa, do kogo kieruje swoją ofertę pożyczek ratalnych. Na pierwszym miejscu stawia pozytywną historię kredytową. Jeśli mamy jakiekolwiek zaległości w spłacie pożyczek i kredytów, nasz wniosek zostanie odrzucony. Wymagania firmy pożyczkowej Mutum.pl:

 • wiek od 20 do 80 lat,
 • numer PESEL,
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • osobisty rachunek bankowy,
 • stały dochód,
 • pozytywna historia kredytowa,
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach BIG i BIK.

Kolejne pożyczki w Mutum.pl

Mutum.pl jako jeden z niewielu pożyczkodawców pozwala wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą bieżącego zobowiązania. Pożyczkobiorca, który potrzebuje dodatkowych środków, może złożyć następny wniosek. To, czy zostanie zaakceptowany, zależy od oceny ryzyka kredytowego. Firma pożyczkowa Mutum.pl jest bardzo dokładna w ocenie wiarygodności finansowej klientów. Nie chce udzielać pożyczek osobom, które nie będą w stanie ich spłacić. Kredyt bankowy również nie jest przeszkodą w staraniu się o pożyczkę ratalną w Mutum. Istotne jest, aby nazwisko wnioskującego nie widniało w rejestrach dłużników. Jeśli zawsze będziemy spłacać raty na czas, nie mamy się czego obawiać.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Mutum.pl na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Dlatego dokładnie weryfikuje historię kredytową klientów. Mutum.pl korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Rodzaje pożyczek w Mutum.pl

Mutum.pl pomaga w uzyskaniu pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 20 000 zł. Dług należy spłacić maksymalnie w ciągu 48 miesięcy. Przy większych kwotach warto rozważyć rozłożenie zobowiązania na drobne raty. W ten sposób nie obciążymy budżetu i nie będziemy martwić się o terminowy zwrot płatności. Dużym udogodnieniem pożyczek ratalnych w Mutum jest brak konieczności dokonywania opłaty weryfikacyjnej. Tożsamość może sprawdzić kurier, który dostarcza umowę. Jeśli okaże się, że nasz wniosek został odrzucony, najprawdopodobniej wynika to z braku odpowiedniej zdolności kredytowej. Inne powody negatywnej decyzji kredytowej to niewłaściwy wiek, brak stałego adresu zamieszkania czy numeru PESEL.

Koszty przedłużenia pożyczki w Mutum.pl

Mutum.pl nie odwraca się od klientów, którzy nie są w stanie w terminie zwrócić długu. Chce im pomóc, zmieniając termin oddania należności. Dlatego, jeśli mamy kłopoty z oddaniem rat, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Możemy to zrobić telefonicznie lub mailowo. O dokładnych kosztach przedłużenia pożyczki dowiemy się w trakcie rozmowy lub korespondencji z Mutum.pl. Musimy przy tym pamiętać, że wszelkie opóźnienia w spłacie mogą wiązać się z naliczeniem odsetek karnych, które również będziemy musieli spłacić. Inaczej pożyczkodawca podejmie kolejne kroki, zmierzające do odzyskania wierzytelności.

aliorbankbankmillenniumbankzachodniwbk
5 3 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
1 rok temu
Ocena :
     

Wysoka kwota pożyczki za rozsądne pieniądze!

Majki
Majki
23 dni temu
Ocena :
     

Mistrzowska oferta! Moim zdaniem zdecydowanie najlepsza, ale to moje zdanie i nie będę go nikomu narzucał, jedyne co to proponuje się dokładnie zapoznać z ich ofertą- wnioski powinny nasunąć się same- i to dość oczywiste! Bo Mutum to najlepsza ze wszytskich firm.

Miki
Miki
20 dni temu
Ocena :
     

Najlepsza firma pożyczkowa w kraju!!!
Turbo wysokie kwoty do zgarnięcia, okres spłaty wystarczająco długi by rozbić spłatę na rozsądne kwoty- jest możliwość manewrowania! do tego cennik totalnie daje rade.

Jano
Jano
16 dni temu

Bardzo dobra oferta- cenowo są sporą konkurencją dla pozostałych firm pożyczkowych.