kształt

LendonRaty - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

LendonRaty Informacje o firmie

LendonRaty jest instytucją pożyczkową udzielającą pożyczek długoterminowych. Firma do września 2018 roku funkcjonowała pod nazwą Efino. Wraz ze zmianą nazwy, uaktualniono również ofertę instytucji. Obecnie można wnioskować nawet o 10 000 zł. Warunki uzyskania pożyczki pozostały te same.

LendonRaty należy do firmy Creamfinance Poland. Jest również członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co jest poświadczeniem jej wiarygodności, uczciwości i działania zgodnie z prawem. Pożyczkodawca na pierwszym miejscu stawia potrzeby i bezpieczeństwo klientów. Zawsze weryfikuje ich wiarygodność finansową, aby udzielać pożyczek jedynie tym osobom, które są w stanie je spłacić.

Dane firmy:

Kapitał początkowy200 000 zł
KRS 0000453034
NIP5252548958

LendonRaty Kontakt

e-mail: info@lendonraty.pl

telefon: 22 388 66 33

www: lendonraty.pl

Dane LendonRaty:

KIM Finance Sp. z o.o.

Hoża 86/410, 00-682 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 22:00

LendonRaty - opinie

LendonRaty wyróżnia się atrakcyjnymi warunkami pożyczania, w tym elastyczną kwotą pożyczki. Klienci mogą wybierać dowolną sumę między 1000 a 10 000 zł, co odpowiada potrzebom wielu z nich.

Wady i zalety

 • międzynarodowa firma,
 • jasne i przejrzyste warunki umowy,
 • pożyczka ratalna dostępna w trzech krokach,
 • dogodna kwota pożyczki nawet do 10 000 zł,
 • błyskawiczna weryfikacja tożsamości z aplikacją Instantor,
 • przypomnienia SMS o konieczności spłaty każdej raty,
 • specjalne oferty pożyczek,
 • dział obsługi klienta dostępny 7 dni w tygodniu.
 • możliwość pożyczania od 21 roku życia,
 • maksymalnie 6000 zł na 18 miesięcy dla nowych klientów,
 • weryfikowanie pożyczkobiorców w bazach danych: BIG InfoMonitor S.A., ERIF, KRD, BIK, KBIG,
 • możliwość weryfikowania danych u pracodawcy.

Jak wziąć pożyczkę w LendonRaty?

 1. Wybierz kwotę pożyczki i termin jej spłaty.

 2. Wypełnij wniosek rejestracyjny i dokonaj weryfikacji tożsamości.

 3. Czekaj na decyzję o przyznaniu pożyczki i ciesz się gotówką.

 • Wybierz kwotę pożyczki i termin jej spłaty.

 • Wypełnij wniosek rejestracyjny i dokonaj weryfikacji tożsamości.

 • Czekaj na decyzję o przyznaniu pożyczki i ciesz się gotówką.

Pożyczka w LendonRaty jest prosta i szybka do otrzymania. Po dopełnieniu formalności, wystarczy poczekać na decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki. Poznajmy całą procedurę pożyczania!

 1. Pierwszy etap dotyczy wyboru kwoty pożyczki oraz terminu jej spłaty. LendonRaty proponuje maksymalnie 10 000 zł, jednak jest to kwota przeznaczona dla stałych klientów. Osoby, które po raz pierwszy aplikują o pożyczkę w tej firmie, mogą pożyczyć 6000 zł na 18 miesięcy. Okres kredytowania w przypadku powracających pożyczkobiorców wynosi nawet 24 miesiące.
 2. Drugim etapem jest uzupełnienie formularza rejestracyjnego. Klient, który chce otrzymać pożyczkę, musi podać podstawowe na swój temat, w tym imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego oraz numer konta bankowego. Następnie należy dokonać weryfikacji tożsamości, wykorzystując do tego usługę Instantor. Instantor umożliwia natychmiastowe potwierdzenie danych i oszacowanie zdolności kredytowej bez dokonywania przelewu weryfikacyjnego.
 3. Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję o przyznaniu pożyczki. Odpowiedź jest w głównej mierze uzależniona od zdolności kredytowej wnioskującego. Warto o nią dbać, na czas regulując wszystkie płatności. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze szybko trafiają na konto.

Kto może wziąć pożyczkę w LendonRaty?

 • Wiek od 21 do 80 lat
 • Dowód osobisty

LendonRaty kieruje swoją ofertę do osób szukających atrakcyjnych ofert pożyczek ratalnych. Swoją decyzję o przyznaniu pożyczki w głównej mierze uzależnia od wiarygodności finansowej klienta. Dlatego weryfikuje jego obecność w bazach dłużników, może też sprawdzić poprawność podanych informacji u pracodawcy. Wymagania firmy pożyczkowej LendonRaty:

 • ukończone 21 lat,
 • regularne źródło dochodu,
 • stałe miejsce zamieszkania w Polsce,
 • akceptacja Ramowej Umowy Pożyczki, Umowy szczegółowej, Regulaminu serwisu internetowego,
 • wyrażenie zgody na stronie formularza rejestracyjnego.

Kolejne pożyczki w LendonRaty

LendonRaty udziela jednej pożyczki ratalnej w tym samym czasie. Swoim klientom przesyła przypomnienia SMS o zbliżającym się terminie spłaty. Dzięki temu nie pozwala im na opóźnienia w płatnościach, które prowadzą do nieprzyjemnych konsekwencji, w tym do naliczania karnych odsetek. Warto zaznaczyć, że kolejna pożyczka w LendonRaty oznacza jeszcze lepsze warunki pożyczania. O ile nowi klienci wnioskują maksymalnie o 6000 zł, powracający pożyczkobiorcy mogą zalogować się na konto i pożyczyć znacznie więcej! W LendonRaty można złożyć wniosek nawet o 10 000 zł, wystarczy na dłużej związać się z firmą. Dłuższa współpraca oznacza także korzystniejszy okres kredytowania. Zamiast 18, otrzymujemy aż 24 miesiące na uregulowanie rat.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

LendonRaty weryfikuje obecność klientów w bazach danych. Chce mieć pewność, że udziela pożyczki klientom wiarygodnym finansowo. LenonRaty korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Rodzaje pożyczek w LendonRaty

Firma pożyczkowa LendonRaty udziela pożyczek na raty w wysokości od 1000 do 10 000 zł. Osoby, które wnioskują o pierwszą pożyczkę, otrzymają maksymalnie 6000 zł. Będą mieć 18 miesięcy, aby zwrócić dług. Dowolnie decydują o okresie kredytowania, tak samo jak stali klienci. Ci jednak mają aż 24 miesiące na uregulowanie płatności. Nie trzeba obawiać się, że zapomnimy o ratach. Pożyczkodawca przypomina o konieczności spłaty, wysyłając SMS-y. Z internetowej pożyczki na raty może skorzystać każdy, kto potrzebuje zastrzyku gotówki. Wystarczy, że spełni wymogi stawiane przez firmę pożyczkową, wyśle wniosek rejestracyjny i dokona weryfikacji tożsamości.

Koszty przedłużenia pożyczki w LendonRaty

LendonRaty dopuszcza możliwość pomocy klientom, którzy nie radzą sobie z terminowymi płatnościami. W takim przypadku radzi, aby jak najszybciej skontaktować się z pracownikami działu obsługi klienta i poinformować o swojej sytuacji. Doradcy postarają się rozwiązać problem w możliwie najlepszy sposób. Dokładne informacje na temat przedłużenia pożyczki i kosztów z tym związanych otrzymamy po rozmowie z przedstawicielami LendonRaty. Nie zwlekajmy, ponieważ opóźnienie skutkuje naliczeniem odsetek i powiększeniem istniejącego długu.

Konta bankowe

aliorbank bankmillennium bankzachodniwbk pekao
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments