kształt

ŁatwaPożyczka - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjny. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 34.97%, maksymalne RRSO: 34.97%. Okres pożyczki to 1-120 miesięcy. Dla kwoty 10000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 1720 zł, RRSO wynosi 34.97 %. Całkowita kwota do spłaty 11720 zł.

Ocena użytkowników: 5/5 6 opinie

Łatwa Pożyczka Informacje o firmie

Łatwa Pożyczka pełni funkcję agregatora finansowego. Nie udziela pożyczek, ale jest pośrednikiem między klientami a instytucjami pozabankowymi. Pomaga w uzyskaniu najlepszej oferty, dzięki dostosowaniu pożyczki do indywidualnych potrzeb wnioskującego. Łatwa Pożyczka współpracuje wyłącznie z zaufanymi firmami pożyczkowymi. Gwarantuje najwyższą jakość usługi i pomyślną współpracę, której zwieńczeniem będzie otrzymanie pożyczki ratalnej.

W Łatwej Pożyczce można wnioskować o pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 2 do 48 miesięcy. Do podmiotów zarządzających serwisem należą firmy Money Beat Sp. z o.o., Odnaol Sp. z o.o. oraz SilkLead Sp. z o.o.

 • Łatwa Pożyczka zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki ratalnej. Wystarczy złożyć jeden wniosek online, aby ubiegać się o pożyczkę w wielu firmach. Klient otrzymuje ofertę pożyczki najlepiej dobraną do jego potrzeb i możliwości finansowych.
 • Partnerskie firmy pożyczkowe współpracujące z Łatwą Pożyczką to sprawdzone i wiarygodne instytucje pozabankowe.
 • Łatwa Pożyczka umożliwia wnioskowanie o pożyczki ratalne w kwocie od 500 do 20 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 48 miesięcy.
 • Wniosek o pożyczkę można składać o każdej porze.
 • Oferta jest skierowana do osób od 20 do 80 roku życia.
 • Decyzja pożyczkowa jest natychmiastowa. W celu finalizacji procedury, należy porozmawiać z konsultantem i ustalić szczegóły umowy.
 • Łatwa Pożyczka nie wymaga przelewu weryfikacyjnego. Potwierdzeniem tożsamości zajmuje się kurier, który dostarcza umowę pożyczki.
 • W Łatwiej Pożyczce priorytetem jest klient.

Dane firmy:

Kapitał początkowy6000 zł
KRS0000619712
NIP7010579063
REGON364527142

Łatwa Pożyczka Kontakt

e-mail: kontakt@latwapozyczka.pl

telefon: 611 100 431

www: latwapozyczka.pl

Dane Łatwa Pożyczka:

Łatwa Pożyczka

ul. Prosta 68 00-838 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 19:00

Łatwa Pożyczka - opinie

Łatwa Pożyczka cieszy się uznaniem klientów. Pozwala w prosty i efektywny sposób znaleźć idealnie dobraną ofertę pożyczki ratalnej. Jest to możliwe dzięki przesłaniu wniosku do wielu partnerskich firm pożyczkowych.

łatwa pożyczka jest łatwa do otrzymania, z powodu niskich rat łatwa w spłacie i powodu jasnych zasad przyznawania- latwa w odbiorze! Latwość w wielu wymiarach. Polecam.

Maniura2021-05-11 11:32:59

W Łatwa pożyczka serio łatwo o pożyczkę i to o pozyczke na bardzo dobrych zasadach!

Ewelina2021-02-09 15:55:15

Łatwa Pożyczka jest bardzo dobrą firmą pożyczkową! Pożyczki udzielane online są bardzo szybko, decyzja jest od razu, a na wypłatę pieniędzy nie trzeba długo czekać! Dla mnie to było ważne. Jeśli chodzi o cennik to moim zdaniem raty są bardzo niskie, a obsługa firmy bardzo pomocna i kompetentna. Zdecydowanie polecam.

Dyzia2021-01-25 15:39:54

Wady i zalety

 • pożyczka ratalna do 20 000 zł,
 • okres kredytowania do 48 miesięcy,
 • jasne i przejrzyste zasady pożyczania,
 • możliwość wnioskowania o pożyczkę do 80 roku życia,
 • jeden wniosek online przesyłany do wielu firm,
 • pożyczka ratalna idealnie dopasowana do potrzeb i sytuacji finansowej klienta,
 • natychmiastowa decyzja pożyczkowa,
 • weryfikacja tożsamości u kuriera.
 • wiek minimum 20 lat,
 • weryfikacja w bazach danych KRD, ERIF, BIG InfoMonitor.

Jak wziąć pożyczkę w Łatwa Pożyczka?

 1. Wybierz kwotę pożyczki ratalnej i okres kredytowania.

 2. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na wstępną decyzję.

 3. Porozmawiaj z konsultantem w celu omówienia szczegółów umowy.

 4. Odbierz umowę od kuriera i poczekaj na przelew gotówki.

 • Wybierz kwotę pożyczki ratalnej i okres kredytowania.

 • Wypełnij krótki formularz i poczekaj na wstępną decyzję.

 • Porozmawiaj z konsultantem w celu omówienia szczegółów umowy.

 • Odbierz umowę od kuriera i poczekaj na przelew gotówki.

Łatwa Pożyczka pośredniczy w udzielaniu pożyczek. Uzyskanie odpowiedniej oferty we współpracy z firmą jest proste i szybkie. Przeczytaj nasz krótki poradnik i złóż wniosek o pożyczkę ratalną!

 1. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej gotówki, w pierwszym kroku zadecyduj o kwocie pożyczki ratalnej i terminie, w jakim zamierzasz ją spłacić. Nie pożyczaj więcej, niż będziesz w stanie zwrócić. Dopasuj wysokość pożyczki do swoich możliwości finansowych, aby nie spotkać się z komornikiem. W Łatwej Pożyczce można starać się o pożyczkę od 500 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 2 do 48 miesięcy.
 2. Wypełnij krótki formularz, podając podstawowe dane. Decyzję o możliwości przyznania pożyczki poznasz natychmiastowo. Otrzymasz informację niezależnie od tego czy odpowiedź będzie pozytywna, czy negatywna.
 3. Trzecim etapem jest rozmowa z konsultantem w celu omówienia szczegółów umowy.
 4. Łatwa Pożyczka nie wymaga przelewu weryfikacyjnego. Tożsamość potwierdza kurier, który dostarcza umowę. To ostatni krok, który dzieli cię od otrzymania gotówki. Po podpisaniu umowy, otrzymujesz gotówkę na podane we wniosku konto bankowe.

Kto może wziąć pożyczkę w Łatwa Pożyczka?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 20 do 80 lat
 • Dowód osobisty

Oferta Łatwej Pożyczki jest skierowana do każdego, kto szuka szybkiej pożyczki przez internet. Bez zbędnych formalności można otrzymać nawet 20 000 zł. Warunkiem jest pozytywna historia kredytowa, ale nie tylko. Jakie warunki stawia Łatwa Pożyczka? Wymagania firmy pożyczkowej Łatwa Pożyczka:

 • wiek od 20 do 80 lat,
 • numer PESEL,
 • stałe i udokumentowane źródło dochodu,
 • stałe miejsce zamieszkania,
 • brak negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF oraz BIK.

Kolejne pożyczki w Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka pozwala ubiegać się o kolejną pożyczkę dopiero po spłacie bieżącego zadłużenia. Wcześniejsze złożenie wniosku skutkuje jego odrzuceniem. Należy pamiętać, że nie wystarczy uregulować ostatniej raty. Pieniądze muszą zostać zaksięgowane na koncie pożyczkodawcy. Zarówno w przypadku pierwszej, jak i każdej kolejnej pożyczki można wnioskować o kwotę od 500 do 20 000 zł. Stali klienci nie otrzymują dodatkowych rabatów, ale terminowa spłata buduje pozytywną historię kredytową. Dzięki temu rosną szanse na zaakceptowanie kolejnego wniosku o pożyczkę.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Łatwa Pożyczka weryfikuje historię kredytową każdego ze swoich klientów. Tylko, jeśli przeszłość finansowa przedstawia się bez zarzutu, udziela pozytywnej decyzji kredytowej. Łatwa Pożyczka korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Rodzaje pożyczek w Łatwa Pożyczka

Agregator finansowy Łatwa Pożyczka proponuje klientom pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 2 do 48 miesięcy. Klient może dostosować czas spłaty do indywidualnych preferencji. Wyższe kwoty lepiej rozłożyć na większą liczbę rat. Wtedy spłata jest łatwiejsza i można uniknąć kłopotów finansowych. Łatwa Pożyczka wymaga stałych i udokumentowanych dochodów. Współpracuje z rzetelnymi instytucjami pozabankowymi i chce również podpisywać umowy z rzetelnymi klientami. Skorzystaj z bezpiecznej oferty i otrzymaj gotówkę od ręki, od razu po podpisaniu umowy.

Koszty przedłużenia pożyczki w Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka nie udziela informacji na temat przedłużenia pożyczki. Należy spłacać raty zgodnie ze wskazanymi w umowie terminami. Raty można regulować za pomocą przelewu lub dokonując płatności w dowolnym banku, w placówce Poczty Polskiej czy w Agencji Opłat. Łatwa Pożyczka przestrzega, że płatności na poczcie i w Agencji Opłat docierają z opóźnieniem. Dlatego należy ich dokonać co najmniej na trzy dni przed terminem spłaty. Tylko w ten sposób unikniemy zwłoki w spłacie kredytu, która wiąże się z naliczeniem odsetek za opóźnienie i innymi konsekwencjami.

aliorbank bankmillennium bankpocztowy bankzachodniwbk deutsche ing intelligo pkobp toyota vwbank
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karola
Karola
3 lat temu
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta. BARDZO!!!

Szczerbaty
Szczerbaty
3 lat temu
Ocena :
     

Nie mam dużego doświadczenia z firmami pożyczkowymi, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, porównywać. Mogę jedynie powiedzieć o ofercie łatwej pożyczki i moich doświadczeniach z ową firmą. Łatwa pożyczka jest uczciwą firmą, która kieruje się najwyższymi standardami! Ich cennik jest na serio dobry, a obsługa rewelacyjna. Polecam bardzo. Ja jestem na maxa zadowolony!

Monia
Monia
2 lat temu
Ocena :
     

Jedna z najlepszych ofert pożyczkowych w Polsce, bo raty sa na serio niskie!

Dyzia
Dyzia
2 lat temu
Ocena :
     

Łatwa Pożyczka jest bardzo dobrą firmą pożyczkową!
Pożyczki udzielane online są bardzo szybko, decyzja jest od razu, a na wypłatę pieniędzy nie trzeba długo czekać! Dla mnie to było ważne. Jeśli chodzi o cennik to moim zdaniem raty są bardzo niskie, a obsługa firmy bardzo pomocna i kompetentna. Zdecydowanie polecam.

Ewelina
Ewelina
2 lat temu
Ocena :
     

W Łatwa pożyczka serio łatwo o pożyczkę i to o pozyczke na bardzo dobrych zasadach!

Maniura
Maniura
2 lat temu
Ocena :
     

łatwa pożyczka jest łatwa do otrzymania, z powodu niskich rat łatwa w spłacie i powodu jasnych zasad przyznawania- latwa w odbiorze! Latwość w wielu wymiarach. Polecam.