kształt

Kviku - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 0/5 11 opinie

Kviku Informacje o firmie

Kviku to jeden z najszybciej rosnących Fintechów branży pożyczkowej na świecie. Stosowany przez firmę model biznesowy B2B2C (Business to Business to Consumer) ma być odpowiedzią na wszystkie potrzeby klientów i zapewnić im jak najlepsze doświadczenia na każdym etapie realizacji transakcji. Dzięki sprawnej komunikacji z partnerami biznesowymi i klientami, Kviku może oferować błyskawiczne pożyczki dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Firma udzieliła pierwszej pożyczki w 2013 roku i od tego czasu rozwinęła techniki punktowej oceny ryzyka kredytowego oraz technologię identyfikacji online, które zapewniły jej zrównoważony rozwój na światowych rynkach. Wewnętrzne algorytmy firmy mają zdolność analizowania 10 tysięcy parametrów z ponad 30 baz danych w ciągu 20 sekund.

Spółka Kviku powstała w Rosji, a jej założycielami są Nikita Lomakin oraz Veniamin Lipsky. Obecnie spółka działa w 5 krajach na terenie Europy i Azji, wykorzystując przy tym technologię blockchain. Z usług Kviku skorzystało już 5 mln. klientów. Wartość wydanych pożyczek ratalnych, wirtualnych kart kredytowych oraz linii kredytowych sięgnęła niemal 100 mln. euro. Pożyczki udzielane przez Kviku finansowane są z własnych funduszy firmy oraz z środków pozyskanych od inwestorów z Europy i Azji. W Polsce Kviku uruchomiło dotąd wyłącznie linie kredytowe, jednak przewidywane jest rozszerzenie oferty.

 • Kviku prowadzi działalność wyłącznie przez internet, co wpływa na ograniczenie formalności i błyskawiczną wypłatę środków.
 • Kviku zapewnia klientom wirtualne karty kredytowe, pożyczki POS (Point of Sales) oraz pożyczki ratalne.
 • Wnioski mogą składać osoby posiadające co najmniej 18 lat i ważny dowód osobisty.
 • Dzięki współpracy z zewnętrznymi inwestorami, Kviku oferuje pożyczki online nawet klientom bez wysokiej zdolności kredytowej.
 • Dostępne kwoty pożyczek są uzależnione od wybranego produktu. W przypadku linii kredytowej klienci mogą otrzymać nawet 3 000 euro na okres 6 miesięcy.
 • Akceptacja umowy pożyczki przez klienta następuje przez wpisanie we wniosku otrzymanego kodu SMS.
 • Dzięki wewnętrznym systemom weryfikacji, Kviku może zidentyfikować cyfrowy ślad danej osoby i skutecznie przeciwdziałać próbom wyłudzenia pożyczki.

Dane firmy:

Kviku Kontakt

e-mail: support@kviku.com

Dane Kviku:

Kviku Holding Ltd

Republika Cypryjska 124 Gladstonos Limassol, 3032

Godziny pracy:

pon. - nd. 00:00-24:00

Kviku - opinie

Kviku działa jako pośrednik pożyczkowy. Po złożeniu przez klienta wniosku o finansowanie, Kviku kontaktuje się inwestorami i umożliwia zaciągnięcie pożyczki. Dla klienta oznacza to nie tylko wyjątkowo szybki proces wnioskowania, ale też zwiększone szansę na otrzymanie pieniędzy niezależnie od poziomu zdolności kredytowej. Duża przyznawalność pożyczek oraz możliwość dopasowania produktu finansowego do indywidualnych potrzeb przyczyniają się do coraz większego zainteresowania klientów.

a pozyczka do spłaty 360 a przelali 250 .

Magda2022-02-08 15:16:34

ten sam problem,przelali mi 250 ,wziełam w sobote pozyczke i odrazu po 10 minutach odstapiłam.pieniadze odesłałam odrazu w poniedząlek jak je miałam na koncie 250 zł do dzis cisza maskkar jakas boje sie .

Magda2022-02-08 15:13:38

Witam może mi Pani powiedzieć jak jak skończyła się ta sprawa? Mam identycznie pożyczkę wzięłam wczoraj nie mam pieniędzy wysłałam odstąpienie i nie wiem co dalej ?

Milena2022-02-04 10:15:58

Wady i zalety

 • dostęp do różnych produktów finansowych,
 • wysoka przyznawalność pożyczek,
 • ograniczenie do minimum formalności,
 • błyskawiczna weryfikacja wniosku,
 • szybki proces aplikacji o pożyczkę online.
 • na pożyczkę gotówkową mogą liczyć wyłącznie stali klienci.

Jak wziąć pożyczkę w Kviku?

 1. Wypełnij krótki formularz na stronie Kviku.

 2. Zapoznaj się z warunkami umowy i podpisz ją kodem SMS.

 3. Otrzymaj umowę pożyczki na swój adres e-mail.

 4. Korzystaj z pożyczki na dowolny cel.

 • Wypełnij krótki formularz na stronie Kviku.

 • Zapoznaj się z warunkami umowy i podpisz ją kodem SMS.

 • Otrzymaj umowę pożyczki na swój adres e-mail.

 • Korzystaj z pożyczki na dowolny cel.

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę online w Kviku. Zapoznaj się!

 • Kviku dba o bezpieczeństwo klientów i szczególną uwagę do weryfikacji tożsamości każdego pożyczkobiorcy. Dane, jakich może wymagać pożyczkodawca, mogą się różnić zależnie od kraju oraz wybranego produktu. Zazwyczaj klienci są proszeni o m.in. imię i nazwisko; dane z dowodu osobistego; kopię innego dokumentu tożsamości np. prawa jazdy lub paszportu; adres; datę urodzenia, e-mail i numer telefonu; numer ubezpieczenia; informacje o otrzymywanych dochodach; numer, datę ważności oraz CVC karty debetowej lub kredytowej; numer konta bankowego oraz numer rozliczeniowy banku; numer IBAN.
 • Na wniosek klienta może nastąpić rozpatrzenie wniosku o pożyczkę w trybie przyspieszonym, jednak będzie to wymagało uiszczenia dodatkowej opłaty. Po złożeniu wniosku o pożyczkę klient otrzymuje indywidualną ofertę finansowania. Ofertę pożyczki klient musi zatwierdzić kodem otrzymanym przez SMS od pożyczkodawcy.
 • Po zarejestrowaniu się na stronie Kviku do profilu klienta podpinana jest jego karta płatnicza, która może być wykorzystana na przedpłatę, otrzymanie pożyczki, częściową spłatę lub przedłużenie pożyczki. Pieniądze zostaną pobrane wyłącznie w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie ureguluje raty zobowiązania na czas. Zatem o ile klient posiada środki na koncie, nie musi się obawiać opóźnieniami w spłacie.
 • Po dopełnieniu formalności, pożyczka zostanie udzielona w gotówce, przekazana na konto bankowe lub na kartę klienta w ciągu 5 dni roboczych. Środki można przeznaczyć na dowolny cel. Ważne, by zobowiązanie uregulować zgodnie z harmonogramem ustalonym w umowie pożyczki.

Kto może wziąć pożyczkę w Kviku?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 75 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Wymagania wobec pożyczkobiorców Kviku są proste do spełnienia. Z oferty finansowania może skorzystać każda pełnoletnia osoba, która posiada stałe i udokumentowane dochody. Znaczenie ma pozytywna ocena zdolności kredytowe klienta, jednak jest ona badana na podstawie własnych kryteriów firmy. Istotne, by klient nie posiadał już aktywnego zadłużenia w Kviku, ponieważ firma pozwala na zaciągnięcie tylko jednej pożyczki na raz. Wymagania pożyczki w Kviku:

 • wiek od 18 lat,
 • dowód osobisty,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy,
 • stały dochód.

Kolejne pożyczki w Kviku

Każdy klient może posiadać tylko jedną otwartą pożyczkę w Kviku na raz. Po spłacie posiadanego już zadłużenia, możliwe jest wnioskowanie o kolejną pożyczkę w Kviku. Tym razem weryfikacja wygląda podobnie, jednak dostępne limity pożyczkowe mogą być zauważalnie wyższe. W przypadku terminowej spłaty kolejnych rat zobowiązania, Kviku może zgodzić się nawet na zwiększenie posiadanego już limitu pożyczkowego. W celu ograniczenia ryzyka kredytowego jedynie stali klienci Kviku mają dostęp do pożyczek gotówkowych. Nowi konsumenci mogą natomiast wnioskować o pożyczki bezgotówkowe na zakup towarów lub usług.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Kviku stosuje automatyczny system kontroli wiarygodności kredytowej swoich klientów. Nieidealna historia kredytowa lub jej całkowity brak to czynniki, które mogą wpłynąć na decyzję pożyczkową, ale nie oznaczają całkowitego odrzucenia wniosku. Kviku zapewnia swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Składając wniosek o skorzystanie w produktów finansowych, konsument zgadza się na weryfikację swojej historii kredytowej we wszystkich wybranych przez pożyczkodawcę bazach m.in. BIK i KRD. Weryfikacja ma na celu dopasowanie oferty pożyczki do realnych możliwości spłaty klienta oraz zapobiec wpadaniu w spiralę kredytową.

Rodzaje pożyczek w Kviku

W ofercie Kviku znajdziemy trzy rodzaje finansowania. Pierwszym są pożyczki udzielane w partnerskich punktach sprzedaży online. Polegają one na tym, że tuż przed np. zarezerwowaniem pokoju hotelowego czy biletu lotniczego klient może rozłożyć spłatę zobowiązania na raty. Kwoty finansowania wynoszą maksymalnie 2 000 euro, a okres spłaty może sięgnąć od 2 do 12 miesięcy, a procedura zaciągnięcia pożyczki nie zajmuje więcej niż płatność własnymi pieniędzmi.

Innym produktem są wirtualne karty kredytowe. Dostępny limit na karcie wynosi maksymalnie 1 000 euro, których spłaty należy dokonać w terminie maksymalnie 1 roku. Dzięki karcie kredytowej Kviku można szybko i wygodnie robić zakupy w sklepach internetowych oraz płacić za usługi online. Dane karty są natychmiast przekazywane na telefon komórkowy klienta w formie wiadomości SMS dzięki czemu można od razu zacząć korzystać z środków na karcie.

Ostatnim produktem w ofercie Kviku są linie kredytowe, czyli pożyczki odnawialne do 3 000 euro. Z finansowania można korzystać przez okres 6 miesięcy. Co ważne, usługa ta jest dostępna wyłącznie dla stałych klientów i po uprzednim powiadomieniu staje się dostępna na koncie osobistym użytkownika.

Kviku - koszty przedłużenia pożyczki

Przyjmując ofertę pożyczki w Kviku, klient zobowiązuje się do zwrotu otrzymanej kwoty wraz z naliczonymi odsetkami w terminie określonym w umowie. W przypadku nieuregulowania długu w terminie, pożyczkodawca ma prawo naliczyć dodatkowe odsetki karne za opóźnienie. Ich wysokość obliczana jest według stopy określonej w indywidualnych warunkach pożyczki konsumenckiej.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
3 lat temu

Witam na jaki nr konta trzeba spłacić pożyczkę kviku. Jak można odstąpić od tej umowy bo dziecko niechcący wzięło pożyczkę 100 zł i ile trzeba odac

Ewa
Ewa
2 lat temu
Reply to  Daniel

Dziecko??? Człowieku poprawiłeś mi humor, bardzo mądre masz „dziecko” 😃🤣

Oliwia
Oliwia
2 lat temu
Reply to  Ewa

Wyobraź sobie ze ja jako osoba dorosła nie zdawalam nawet sobie sprawy ze podczas sprawdzania zdolności kredytowej ci oszuści wciskają wniosek o pozyczke bez podanych warunków i kwot i dostalam dzis 200 zl na konto i umowe ze pożyczyłam 300 a ponad 400 do oddania 😉 takze dziecko jezeli rodzic ma zapisane dane w telefonie zrobi to jednym kliknięciem

Kalina
Kalina
2 lat temu

Witam ja wzielam u nich pożyczkę 375zl przez przypadek a wyslali mi 250 zł na konto napisalam im e-maila i wyslalam im zdjęcie ich przelewu zobaczymy co mi odpowiedzą. I ile będę musiała im splacic bo nawet nie ma do nich żadnego tel. Aby się z nimi skontaktować. Jak będą przy swoim ze cos pomyliłam to ich pozwę bo mam dowody. Miał ktoś z was podobny przypadek.

Kinga
Kinga
2 lat temu
Reply to  Kalina

Witam.. mam dokładnie tak samo jak Pani. Odesłałam im od razu te pieniądze jak tylko dostałam przez swój profil na ich stronie i wybrałam opcję „przelew bankowy online”. Z tym, ze stało się to dopiero dzisiaj. Również wysyłałam im potwierdzenia i zapytania dlaczego mimo spłaty 262,50 z prowizją a dostałam 250 na konto na profilu mam, ze zostało mi do spłaty jeszcze 240zl. Proszę powiedzieć czy udało się Pani rozwiązać sprawę i w jaki sposób ?

Basia
Basia
1 rok temu
Reply to  Kinga

Jak skończyła się sprawa ?
Dzis wzięłam, wpisałam ten ich zasrany kod
Wysyłam emial z odstąpieniem umowy
Pieniędzy nie mam na koncie
Ale na pewno je odrazu odeśle

Milena
Milena
1 rok temu
Reply to  Basia

Witam może mi Pani powiedzieć jak jak skończyła się ta sprawa? Mam identycznie pożyczkę wzięłam wczoraj nie mam pieniędzy wysłałam odstąpienie i nie wiem co dalej ?

Magda
Magda
1 rok temu
Reply to  Milena

ten sam problem,przelali mi 250 ,wziełam w sobote pozyczke i odrazu po 10 minutach odstapiłam.pieniadze odesłałam odrazu w poniedząlek jak je miałam na koncie 250 zł do dzis cisza maskkar jakas boje sie .

Magda
Magda
1 rok temu
Reply to  Milena

a pozyczka do spłaty 360 a przelali 250 .

Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

W ile czasu dostaliście przelew z Kviku ?

Basia
Basia
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

Odpisali ze do 3 dni roboczych