kształt

Fellow Finance opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 4-36 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

Fellow Finance Informacje o firmie

Fellow Finance to pożyczkodawca, który na polskim rynku działa od 2019 roku. Jednak korzenie firmy sięgają ziemi Fińskiej i roku 2014, kiedy to Fellow Finance po raz pierwszy pojawiło się w sieci ze swoją oferta pożyczkową. Od 3000 do 60 000 złotych to zakres kwot pożyczki, jaki oferuje ta firma. Natomiast okres spłaty można rozłożyć na 12 do 60 miesięcy. Co więcej, Fellow Finance zapewnia stałą wysokość oprocentowania pożyczek, które wynosi 7% w skali roku. Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna, a co za tym idzie Fellow Finance jest poważną konkurencją nawet dla firm o ugruntowanej już pozycji na polskim rynku.

Dane firmy:

Kapitał początkowy200 000 zł
KRS0000576864
NIP7010508554
REGON362560885

Fellow Finance Kontakt

e-mail: bok@fellowfinance.pl

telefon: 22 397 51 15

www: fellowfinance.pl

Dane Fellow Finance:

Fellow Finance

ul. Aleja Grunwaldzka 472D 80-309 Gdańsk

Godziny pracy:

pn - pt: 11:00 - 15:00

pt: nieczynne

Fellow Finance - opinie

Firma wychodzi do klientów z atrakcyjną ofertą, posiada przystępne wymagania względem pożyczkodawcy, a przede wszystkim, oferuje wyjątkowo przyjazny proces wnioskowania, który odbywa się w 100% online. Biorąc pod uwagę wszystkie składowe, można uznać, że Fellow Finance to powiew świeżości, który w niedługim czasie może stać się kluczowym graczem na polskim rynku pożyczkowym. Firma każdorazowo weryfikuje klienta w licznych bazach dłużników oraz nie udziela pożyczek osobom z zaległościami egzekucyjnymi, co dodatkowo podnosi wiarygodność i stabilne warunki oferty Fellow Finance.

Wady i zalety

 • Od 3000 do nawet 60 000 złotych pożyczki
 • W pełni zdalny proces wnioskowania o pożyczkę
 • Proste i klarowne warunki udzielania pożyczek
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty pojedynczej raty o 14 dni
 • Możliwość odroczenia spłaty części kapitałowej raty o jeden miesiąc w czasie trwania całego okresu kredytowania
 • Nie udziela pożyczek osobom z zadłużeniem egzekucyjnym
 • Firma udziela pożyczek jedynie bez negatywnej historii w bazach dłużników

Jak wziąć pożyczkę w Fellow Finance?

 1. Wybierz kwotę i okres kredytowania

 2. Uzupełnij i złóż wniosek pożyczkowy

 3. Zapoznaj się z ofertą i zaakceptuj umowę

 4. Ciesz się z wypłaconych środków

 • Wybierz kwotę i okres kredytowania

 • Uzupełnij i złóż wniosek pożyczkowy

 • Zapoznaj się z ofertą i zaakceptuj umowę

 • Ciesz się z wypłaconych środków

Wnioskowanie o pożyczkę w Fellow Finance jest niezwykle proste. Cały proces rozpoczyna się od wybrania na stronie pożyczkodawcy, za pomocą interaktywnych suwaków kwoty i okresu spłaty. Po kliknięciu “Złóż wniosek” klient przechodzi do krótkiego formularza, w którym trzeba wprowadzić dane osobowe, numer i serię dowodu osobistego, oraz podać numer telefonu, adres email oraz numer rachunku bankowego. Po uzupełnieniu i przesłaniu wniosku, który można wypełnić tylko online, przychodzi czas na dalsze procedury, które także można dopełnić całkowicie zdalnie.

Pierwszym krokiem jest weryfikacja klienta, wprowadzonych danych oraz zdolności kredytowej poprzez usługę Kontomatik. W specjalnym oknie przeglądarki należy zalogować się do swojej bankowości internetowej. Tam z danych przypisanych do rachunku bankowego Kontomatik sprawdza poprawność wprowadzonych danych oraz wylicza zdolność kredytową pożyczkobiorcy na podstawie jego wpływów na konto. Bardzo ważne jest to, aby konto było używane i były na nim wpływy z wynagrodzenia przynajmniej z trzech ostatnich miesięcy. Po przejściu pozytywnie weryfikacji, Fellow Finance sprawdza historię w bazach dłużników. Jeśli wnioskujący nie posiada negatywnych wpisów, ani żadnych zajęć egzekucyjnych, system generuje i wysyła umowę. Tej równie nie dostaniemy w formie fizycznej, a jedynie należy ją zaakceptować, jeśli spełnia oczekiwania pożyczkobiorcy, przy pomocy specjalnego kodu SMS. Po zaakceptowaniu warunków umowy pozostaje czekać na przelew środków na konto klienta.

Kto może wziąć pożyczkę w Fellow Finance?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 20 do 74 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Fellow Finance bardzo jasno określa wymagania co do potencjalnych klientów. W pierwszej kolejności, aby skorzystać z oferty tego pożyczkodawcy, konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego adresu zamieszkania na terenie kraju. Niezbędny będzie też ważny dowód osobisty oraz aktualny numer telefonu. Klientami Fellow Finance mogą być wszyscy między 20, a 70 rokiem życia, z czego Fellow Finance zastrzega, że 70 lat to maksymalny wiek pożyczkobiorcy kończącego spłacanie zadłużenia. Firma informuje także, że klienci nie mogą mieć negatywnych wpisów w bazach dłużników, nie mogą posiadać zadłużenia egzekucyjnego oraz muszą mieć odpowiednią zdolność kredytową.

Kolejne pożyczki w Fellow Finance

Fellow Finance ma świadomość, że pomimo posiadanie jednego zadłużenia, każdy może potrzebować dodatkowych środków. W tej kwestii firma także wychodzi do klientów. Fellow Finance daje możliwość podnieść wartość aktualnego zadłużenia, lub uzyskać dodatkową pożyczkę po minimum 4 miesiącach regularnie spłacanych rat. Nie stwarzają również problemów osobom, które posiadają inne produkty kredytowe w innych instytucjach, o ile są one terminowo spłacane.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Fellow Finance kładzie duży nacisk na bazy dłużników i ewentualne negatywne wpisy dotyczące potencjalnych klientów. Mając nieuregulowane długi drzwi tego pożyczkodawcy na pewno będą zamknięte. Co więcej firma jasno określa w jakich bazach dłużników poszukują informacji, a lista jest całkiem pokaźna.

 • BIG,
 • BIK,
 • Bankowy Rejestr (via BIG IM),
 • CRIF,
 • ERIF,
 • KRD

Rodzaje pożyczek w Fellow Finance

Głównym produktem Fellow Finance są pożyczki ratalne dla klientów indywidualnych. Standardowa pożyczka z możliwością uzyskania kwoty od 3000 do 60 000 i dobraniem okresu spłaty dostępna jest dla wszystkich, którzy spełnią minimalne, wygórowane warunki pożyczkodawcy.

Firma posiada jednak również produkt dla inwestorów, czyli pożyczki peer-to-peer. Są to pożyczki, które określa się mianem pożyczek “crowdfundingowych”. Polegają one na tym, że różni inwestorzy pożyczają sobie wzajemnie środki za pośrednictwem platformy internetowej. Taką właśnie platformą wymiany środków pomiędzy ludźmi jest Fellow Finance.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments