kształt

Credissimo Plus opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 99%, maksymalne RRSO: 400%. Okres pożyczki to 3-24 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 149 zł, RRSO wynosi 400 %. Całkowita kwota do spłaty 649 zł

Ocena użytkowników: 5/5 1 opinia

Credissimo Plus Informacje o firmie

Credissimo to nowoczesna firma z sektora high-tech, która dynamicznie się rozwija. Jest to instytucja pozabankowa, zatem możemy liczyć na szybkie pożyczki bez szczegółowej weryfikacji.

Zobowiązuje się ona do przestrzegania Kodeksu Etyki Polityki Handlowej, co gwarantuje nam najwyższą jakość obsługi i wyłącznie działania zgodne z sztywnymi zasadami etycznymi.

Dzięki temu nie musimy obawiać się o to, że zostaniemy oszukani przez niejasne kruczki prawne bądź inne nieuczciwe działania, które niestety niekiedy zdarzają się konkurencji. W DNA firmy oprócz kategorycznego przestrzegania zasad etyki, znajdziemy nastawienie na zadowolenie i wygodę klienta.

 • jasne i przejrzyste zasady udzielania pożyczek,
 • dostosowanie kwoty zobowiązania do możliwości klienta,
 • wszystkie operacje dostępne online,
 • przestrzeganie kodeksu etyki,
 • najwyższa możliwa ochrona danych,
 • członek Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Dane firmy:

Kapitał początkowy200 000 zł
KRS0000677340
NIP5252710583
REGON367273854

Credissimo Plus Kontakt

e-mail: contacts@credissimo.pl

telefon: 22 103 0 300

www: credissimo.pl

Dane Credissimo Plus:

Credissimo Polska Sp. z o.o

Ulica Kołobrzeska 2, 02-923 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 19:00

sb: 10:00 - 18:00

nd.: nieczynne

Credissimo Plus - opinie

Credissimo Plus to pożyczka ratalna, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Stali klienci mają bonusy, zniżki- dla mnie bomba!

Tweet2019-08-28 23:10:10

Wady i zalety

 • stopa oprocentowania 10%,
 • bonusy dla stałych klientów,
 • wysokie bezpieczeństwo danych osobowych,
 • jasne i przejrzyste zasady,
 • wysokie standardy etyczne.
 • czas oczekiwania na weryfikację do 24 godzin,
 • pożyczka wyłącznie online.

Jak wziąć pożyczkę w Credissimo Plus?

 1. Wybieramy pożądaną kwotę i czas spłaty za pomocą suwaków. Tworzymy swój profil na stronie Credissimo - podajemy PESEL, numer dowodu osobistego, numer telefonu i adres e-mail. Otrzymujemy wniosek na podany mail. Należy wypełnić go podając miejsce zatrudnienia, miesięczną kwotę dochodu, sposób wypłacenia pożyczki i dodatkową osobę do kontaktu. Wniosek możemy złożyć online, telefonicznie bądź przez partnera.

 2. Weryfikujemy się poprzez przelew bankowy w systemie Kontomatik. O wyniku weryfikacji dowiemy się poprzez sms i email. Wraz z mailem dostaniemy wszystkie dokumenty w formacie pdf.

 3. Składamy wniosek wraz z niezbędnymi zgodami, zaświadczeniem o zarobkach, wyciągiem z konta bankowego za ostatnie 6 miesięcy. Czekamy do 24 godzin na zaakceptowanie wniosku.

 4. Po zaakceptowaniu wniosku otrzymamy SMS z kodem, który należy wpisać na stronie internetowej i czekamy na pieniądze. Powinny przyjść od razu.

 • Wybieramy pożądaną kwotę i czas spłaty za pomocą suwaków. Tworzymy swój profil na stronie Credissimo - podajemy PESEL, numer dowodu osobistego, numer telefonu i adres e-mail. Otrzymujemy wniosek na podany mail. Należy wypełnić go podając miejsce zatrudnienia, miesięczną kwotę dochodu, sposób wypłacenia pożyczki i dodatkową osobę do kontaktu. Wniosek możemy złożyć online, telefonicznie bądź przez partnera.

 • Weryfikujemy się poprzez przelew bankowy w systemie Kontomatik. O wyniku weryfikacji dowiemy się poprzez sms i email. Wraz z mailem dostaniemy wszystkie dokumenty w formacie pdf.

 • Składamy wniosek wraz z niezbędnymi zgodami, zaświadczeniem o zarobkach, wyciągiem z konta bankowego za ostatnie 6 miesięcy. Czekamy do 24 godzin na zaakceptowanie wniosku.

 • Po zaakceptowaniu wniosku otrzymamy SMS z kodem, który należy wpisać na stronie internetowej i czekamy na pieniądze. Powinny przyjść od razu.

Żeby wziąć pożyczkę Credissimo Plus musimy zacząć od zabawy suwakami - przesuwamy je, aż uzyskamy kwotę i okres spłaty które najbardziej nam odpowiadają. Następnie czeka nas bardziej czasochłonny etap. Przygotowujemy dowód osobisty, numer konta i telefonu komórkowego. Zaznaczamy też wszelkie zgody, których wymaga Credissimo. Na adres e-mail dostajemy Ogólne Warunki i Formularz Informacyjny. Warto się z nimi zapoznać. Aplikujemy o pożyczkę poprzez wniosek. Oprócz podanych wcześniej danych wypełniamy pola miejsce zatrudnienia, miesięczna kwota dochodu, sposób wypłacenia pożyczki i dodatkowa osoba do kontaktu. Wniosek możemy złożyć online, telefonicznie bądź przez partnera. Zaznaczamy wszystkie zgody: na przetwarzanie danych osobowych i zawarcie umowy przez pełnomocnika. Teraz weryfikujemy się przelewem bankowym poprzez system Kontomatik. Credissimo poinformuje nas o wyniku weryfikacji, prześle nam też kolejne dokumenty, czyli umowę oraz wzór odstąpienia od umowy. Składamy wniosek wraz z niezbędnymi zgodami, zaświadczeniem o zarobkach, i wyciągiem z konta bankowego za ostatnie 6 miesięcy. Czekamy do 24 godzin na zaakceptowanie wniosku. Po pozytywnym zatwierdzeniu wniosku otrzymamy kod sms, który wpisujemy na stronie internetowej Credissimo. Jeszcze raz potwierdzamy, że wszystkie warunki są dla nas jasne i klikamy “Otrzymaj pożyczkę w ciągu kilku minut”. Gratulacje! Powinieneś niezwłocznie otrzymać pożądaną kwotę na rachunek bankowy.

Kto może wziąć pożyczkę w Credissimo Plus?

 • Wiek od 21 do 70 lat
 • Telefon komórkowy

Pożyczkę w MiniPożyczka może uzyskać każdy:

 • kto posiada polskie obywatelstwo i mieszka w Polsce,
 • ma ukończone 21 lat
 • pozytywnie przejdzie proces weryfikacji w oparciu o wyciąg z konta bankowego, dane z Biura Informacji Gospodarczej i Biuro Informacji Kredytowej,
 • wypełni wniosek o pożyczkę oraz ich tożsamość zostanie potwierdzona,
 • ma rachunek bankowy,
 • ma numer telefonu komórkowego i adres e-mail.
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tweet
Tweet
4 lat temu
Ocena :
     

Stali klienci mają bonusy, zniżki- dla mnie bomba!