kształt

CreamCredit - opinie

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

CreamCredit - dane firmy

CreamCredit to pożyczka stworzona przez zespół ekspertów z branży, którzy stoją za sukcesem LendOn w 7 krajach na całym świecie. CreamCredit należy do grupy Creamfinance. Creamfinance od 2010 roku obsłużyła już 2 miliony klientów i jest odpowiedzialna za aż 14 produktów pożyczkowych. Właśnie dzięki doświadczeniu pożyczka w CreamCredit to mądry i bezpieczny wybór. Czym dokładnie się charakteryzuje?

 • Pożyczka ratalna.
 • Na 1000 do 40 000 zł.
 • Czas spłaty wynosi od 3 miesięcy do aż 3 lat.
 • Rata już od 61 zł.
 • Międzynarodowa, duża firma pożyczkowa z olbrzymim doświadczeniem.
 • Bez zaświadczeń i formularzy.
 • Bez żyrantów i zastawów.

Dane firmy:

KRS0000778307
NIP5272887669
REGON382890897

CreamCredit Kontakt

e-mail: info@creamcredit.pl

telefon: +48 22 388 66 77

Dane CreamCredit:

DJK Finance Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Godziny pracy:

pn-pt: 08:00-21:00

sb-nd: 09:00-18:00

CreamCredit to pożyczka, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki na rynku finansowym. Spotkała się z gorącym przyjęciem przez pierwszych klientów. Zobacz, co mieli do powiedzenia o tej pożyczce ratalnej:

“Marzyłam o tym, by wreszcie przygotować posiłek w normalnych warunkach. Teraz mogę bez wstydu zapraszać znajomych do mojej wymarzonej, pięknej kuchni!” - Kasia

“Pilnie potrzebowałam pieniędzy na kurs grafika komputerowego. Nikt we mnie nie wierzył, a szansą na darmową edukację już dawno mnie ominęła. Teraz, dzięki CreamCredit, mam dobrą pracę i spłaciłam pożyczkę bez żadnego trudu.” - Beata

“To był szok. Po wizycie u stomatologa okazało się, że moje zęby nie nadają się do niczego! Próchnica zaszła tak daleko, że groziła mi choroba serca. Mało tego, koszt leczenia był wręcz kosmiczny. Nie będzie przesadą powiedzieć, że CreamCredit mnie uratował.” - Henryk

Wady i zalety

 • bardzo wysoka kwota - aż do 40 tys. złotych
 • oferta pożyczki już w 15 minut
 • duża, międzynarodowa firma
 • przetestuj przez 30 dni bez ponoszenia kosztów
 • pożyczka całkowicie online
 • sprawdza wiele baz dłużników
 • konieczność weryfikacji konta bankowego

Jak wziąć pożyczkę online w CreamCredit?

 1. Zastanów się, jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz. Dobierz do niej ratę, którą będziesz co miesiąc spłacał. Wraz z ratą zmienia się okres spłaty.

 2. Podaj swoje dane i zaznacz wymagane zgody. Podaj dane swojego pracodawcy.

 3. Zarejestruj się w serwisie. Wymagana jest weryfikacja tożsamości przez zautomatyzowaną usługę Instantor.

 4. Poczekaj chwilę na przygotowanie przez CreamCredit oferty dopasowanej do twoich potrzeb i możliwości. Zastanów się, czy ją przyjąć, po czym zaakceptuj ofertę.

 • Zastanów się, jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz. Dobierz do niej ratę, którą będziesz co miesiąc spłacał. Wraz z ratą zmienia się okres spłaty.

 • Podaj swoje dane i zaznacz wymagane zgody. Podaj dane swojego pracodawcy.

 • Zarejestruj się w serwisie. Wymagana jest weryfikacja tożsamości przez zautomatyzowaną usługę Instantor.

 • Poczekaj chwilę na przygotowanie przez CreamCredit oferty dopasowanej do twoich potrzeb i możliwości. Zastanów się, czy ją przyjąć, po czym zaakceptuj ofertę.

 1. Na kalkulatorze podaj kwotę i wysokość miesięcznej raty.
 2. Zarejestruj się. Podaj dane swoje i swojego pracodawcy..
 3. Zweryfikuj swoją tożsamość przez usługę Instantor.
 4. Zaakceptuj przygotowaną przez CreamCredit ofertę.

Kto może wziąć pożyczkę w CreamCredit?

Dzięki ogromnemu doświadczeniu CreamCredit jest w stanie rozważyć możliwość przyznania finansowania niemal każdej osobie. Jedyne wymagania, które stawia przed swoimi klientami to:

 • wiek 21 do 72 lat,
 • konto w banku,
 • pozytywna historia kredytowa,
 • posiadanie adresu email,
 • rejestracja na stronie CreamCredit.

Kolejne pożyczki w CreamCredit

Kolejne pożyczki w CreamCredit to żaden problem. Warunkiem jest, by spłacić poprzednie, zaciągnięte w tej firmie zobowiązanie. Wiedząc, że jesteś zaufanym klientem pożyczkodawca tym chętniej przyzna ci dodatkowe środki. Po spłacie pierwszego zobowiązania w firmie (np. po przetestowaniu pożyczki przez 30 dni bez żadnych kosztów) propozycja nowej pożyczki automatycznie pojawi się na twoim profilu klienta.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Jako że CreamCredit udziela pożyczek na bardzo wysokie kwoty (aż do 40 tys. złotych!), to jest zmuszony skrupulatnie sprawdzać bazy dłużników. Są to: BIG InfoMonitor, KRD BIG S.A., BIK, KBIG oraz CRIF Services. Do uzyskania pożyczki nie można posiadać wysokich zadłużeń na żadnej z nich. Jak twierdzi sam CreamCredit kilka dni opóźnienia raz na jakiś czas nie stanowi problemu. Jeśli jednak regularnie opóźniasz się ze spłatą swoich zobowiązań, to nie dostaniesz tu pożyczki!

Rodzaje pożyczek w CreamCredit

Zasadniczo CreamCredit oferuje tylko jeden typ pożyczki pozabankowej, a mianowicie pożyczkę ratalną. Można ją tu dostać na kwotę od 1000 do aż 40 000 złotych. To jedna ze zdecydowanie najwyższych kwot na rynku. Okres spłaty wynosi od 6 do 36 miesięcy. Łatwo go dostosować do swoich możliwości, dzięki temu, że na kalkulatorze pokazuje się miesięczna kwota do spłaty. To jednak nie jedyna możliwość pożyczania w CreamCredit. W ramach oferty promocyjnej można tu pożyczyć dowolną kwotę na 30 dni bez żadnych kosztów! Jeśli potraktować taką pożyczkę jako chwilówkę, to jest to absolutny rekord na rynku - pożyczka na 40 tys. złotych za darmo! Wystarczy pamiętać o tym, by oddać całość kwoty na czas. Inaczej pożyczka ulega przedłużeniu na normalnych, ratalnych zasadach.

CreamCredit - koszty przedłużenia pożyczki

Jako że CreamCredit jest pożyczką ratalną, to nie przewiduje się możliwości przedłużenia pożyczki. Należy regulować poszczególne raty zgodnie z harmonogramem. W razie zaprzestania spłaty umowa zostanie wypowiedziana i podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne. Po spłacie zobowiązania w panelu klienta automatycznie pojawi się oferta nowej pożyczki, zawczasu przygotowana przez zespół CreamCredit. Zawsze przysługuje nam też możliwość spłaty pożyczki przed terminem.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments