kształt

Cardina - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 600 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 24-36 miesięcy. Dla kwoty 600 zł na okres 24 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 600 zł

Ocena użytkowników: 2.8/5 4 opinie

Cardina Informacje o firmie

Cardina jako pierwsza w Polsce wypuściła na rynek finansowy pozabankową kartę kredytową. Wraz z kartą klient otrzymuje odnawialny limit kredytowy, z którego może korzystać bez względu na porę dnia i nocy, w dni powszednie i święta, na terenie całego świata. Połączenie nowoczesnych rozwiązań i stabilnego kredytowania zaowocowało rozwiązaniem, które szybko zdobyło zaufanie konsumentów.
Wydawcą karty jest Cardina Sp. z o.o. Karta została stworzona we współpracy z MasterCard oraz Santander Bank S.A. Cardina posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej, wydawaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Działa zgodnie z wszelkimi normami, gwarantując klientom w pełni bezpieczny produkt.

 • Karta kredytowa Cardina daje swobodę korzystania ze środków w ramach przyznanego limitu kredytowego.
 • Odnawialny limit kredytowy ma wartość od 600 do 5000 zł.
 • Klienci mogą wnioskować o zwiększenie limitu kredytowego.
 • Za kartę kredytową Cardina płaci się tylko w momencie korzystania z niej. Osoba, która nie korzysta z karty, nie ponosi żadnych kosztów.
 • Cardina nie nalicza odsetek w pierwszym roku korzystania z odnawialnego limitu kredytowego.
 • Pozabankowa karta kredytowa Cardina umożliwia wykonywanie operacji bezgotówkowych i wypłatę gotówki w punktach oznaczonych logo MasterCard.
 • Aplikowanie o kartę jest proste i odbywa się w 100% przez internet. Cardina wymaga przelewu weryfikacyjnego w celu potwierdzenia tożsamości osoby wnioskującej.

Dane firmy:

Kapitał początkowy648 000 zł
KRS 0000623659
NIP5213738821
REGON364734527

Cardina Kontakt

e-mail: info@cardina.pl

telefon: +48 22 100 32 23

www: cardina.pl

Dane Cardina:

Cardina Sp. z o.o.

ul. Wołoska 5 02-675 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: 7:00 - 22:00

sb - nd: 10:00 - 18:00

Cardina - opinie

Cardina szybko zyskała uznanie klientów. Innowacyjna oferta, pozwalająca dowolnie korzystać z dodatkowej gotówki przyznanej w ramach limitu kredytowego, daje poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Ta firma to dramat!! Po spłaceniu połowy kwoty którą pożyczyłem saldo nagle wynosiło że mam więcej niż to co pożyczyłem

Szymon2022-12-29 18:35:41

Cardiny nie znam, ale korzystałam z Axi CARD.Skusiła mnie promocja 3000 zł z 0% RRSO

Maria Pomietło2021-11-22 14:50:49

POLECAM! Mam kartę od kilku miesięcy, więc mam pieniądze zawsze pod ręką.

Magic2020-03-06 11:22:03

Wady i zalety

 • dostęp do dodatkowej gotówki bez względu na czas i miejsce,
 • proste wnioskowanie,
 • limit karty kredytowej do 5000 zł,
 • możliwość zwiększenia limitu kredytowego na wniosek klienta,
 • brak kosztów w przypadku niekorzystania z karty,
 • brak odsetek w pierwszym roku trwania umowy,
 • pieniądze na koncie w ciągu jednego dnia roboczego – bez oczekiwania na kartę,
 • elastyczna spłata zadłużenia,
 • możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta siedem dni w tygodniu.
 • wiek minimum 21 lat i maksimum 65 lat,
 • weryfikacja w bazach danych BIG InfoMonitor, KBIG, Credit Check Consumer.

Jak wziąć pożyczkę w Cardina?

 1. Wybierz kwotę limitu.

 2. Wypełnij krótki formularz online.

 3. Zrób przelew weryfikacyjny.

 4. Poczekaj na przelew gotówki i kartę.

 • Wybierz kwotę limitu.

 • Wypełnij krótki formularz online.

 • Zrób przelew weryfikacyjny.

 • Poczekaj na przelew gotówki i kartę.

Cardina pozwala złożyć wniosek o pozabankową kartę kredytową bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności można wykonać przez internet. W naszym krótkim poradniku przeprowadzamy przez cały proces pożyczania w Cardina!

 1. Przed podpisaniem umowy z firmą Cardina, należy zadecydować o kwocie limitu na karcie kredytowej oraz określić, jaka część tej sumy ma trafić szybkim przelewem na osobiste konto bankowe. Zanim przyjdzie karta, będzie można korzystać z przyznanych środków. Minimalny limit kredytowy wynosi 600 zł, a maksymalny – 5000 zł. Cardina decyduje o wysokości przyznanego limitu na podstawie zdolności kredytowej klienta. Pożyczkobiorca, który w terminie zwraca zadłużenie, może wnioskować o podwyższenie limitu.
 2. Następnym etapem jest uzupełnienie krótkiego formularza internetowego. Wystarczą dane z dowodu osobistego, numer konta bankowego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.
 3. Trzecim krokiem jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego w celu potwierdzenia swojej tożsamości. Można zrobić również błyskawiczny przelew weryfikacyjny Blue Media, nie czekając na zaksięgowanie pieniędzy na koncie pożyczkodawcy.
 4. Ostatnim etapem jest decyzja kredytowa i szybki przelew pieniędzy na konto. Ze środków można korzystać jeszcze przed otrzymaniem karty, dzięki wskazaniu kwoty, jaka ma trafić na rachunek bankowy. Karta wraz z kodem PIN zostanie wysłana na adres wskazany we wniosku.

Kto może wziąć pożyczkę w Cardina?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 21 do 65 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Oferta Cardina jest skierowana do każdego, kto chce czerpać z zalet odnawialnego limitu kredytowego. Nie trzeba od razu korzystać z przyznanych środków. Kiedy zajdzie taka potrzeba, można dowolnie wypłacać pieniądze lub wykonywać operacje bezgotówkowe. Wymagania firmy pożyczkowej Cardina:

 • wiek od 21 do 65 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • dowód osobisty,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • rachunek bankowy w polskim banku,
 • adres e-mail.

Kolejne pożyczki w Cardina

Cardina wydaje każdemu klientowi jedną kartę kredytową. Obecnie nie ma możliwości korzystania z kilku kart jednocześnie. Możliwe jest za to zwiększenie limitu karty kredytowej, pod warunkiem terminowej spłaty zadłużenia. W tym celu należy złożyć wniosek za pośrednictwem panelu klienta, telefonicznego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta lub tradycyjnego listu wysłanego Pocztą Polską. Z maksymalnie 80% przyznanego limitu można korzystać natychmiast po przyznaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Pozostałe środki znajdą się na karcie, którą Cardina wraz z kodem PIN prześle na adres wskazany w formularzu.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Cardina weryfikuje wiarygodność finansową osób wnioskujących o pozabankową kartę kredytową. Przed przyznaniem pozytywnej decyzji kredytowej, sprawdza ich obecność w zewnętrznych bazach danych. Cardina korzysta z następujących baz danych:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Credit Check Consumer (CRIF Services Sp. z o.o.).

Rodzaje pożyczek w Cardina

Cardina ma w swojej ofercie pożyczki ratalne w postaci pozabankowej karty kredytowej. Przyznany na niej odnawialny limit kredytowy może wynosić od 600 do 5000 zł. Zadłużenia nie trzeba spłacać co miesiąc. Wystarczy regulować minimalną kwotę spłaty, która wynosi 15% wykorzystanego limitu. Wszystkie informacje na temat spłaty i wysokości kwoty, jaką należy zwrócić, można znaleźć w Panelu Klienta. Dodatkowo Cardina przesyła tę informację w miesięcznym zestawieniu operacji (na wskazany we wniosku adres e-mail lub adres korespondencyjny). Po spłacie części lub całości zadłużenia, można ponownie korzystać z przyznanego limitu. Nie można nadpłacać długu, czyli wpłacać kwoty większej niż wynosi aktualne zadłużenie. Za brak korzystania z karty nie ponosi się żadnych opłat. W pierwszym roku klient jest również zwolniony z odsetek.

Koszty przedłużenia pożyczki w Cardina

W ofercie firmy Cardina nie ma informacji na temat możliwości przedłużenia pożyczki. Jednak nie jest to potrzebne, ponieważ Cardina nie wymusza konieczności jednorazowej spłaty całej kwoty wykorzystanego limitu. W każdym miesiącu należy zwrócić tylko niewielką część długu. Nie trzeba czekać do końca okresu rozliczeniowego – można w dowolnym momencie, częściowo lub całkowicie regulować wysokość zadłużenia. Co istotne, limit kredytowy jest przyznawany na okres 12 miesięcy. Klient, który dokona terminowej spłaty (nawet minimalnej kwoty do spłaty), ma automatycznie odnowiony limit. Okres udzielenia limitu nie jest równy terminowi ważności karty. Data ważności karty zwykle wynosi 2 lata.

3.7 3 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Autum
Autum
4 lat temu
Ocena :
     

W pierwszym roku trwania umowy nie ma odsetek- może nie jest to wielka oszczędność, ale zawsze jednak…

Magic
Magic
3 lat temu
Ocena :
     

POLECAM! Mam kartę od kilku miesięcy, więc mam pieniądze zawsze pod ręką.

Maria Pomietło
Maria Pomietło
1 rok temu

Cardiny nie znam, ale korzystałam z Axi CARD.Skusiła mnie promocja 3000 zł z 0% RRSO

Szymon
Szymon
8 miesięcy temu
Ocena :
     

Ta firma to dramat!! Po spłaceniu połowy kwoty którą pożyczyłem saldo nagle wynosiło że mam więcej niż to co pożyczyłem