kształt

Askredyt - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 800 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 78.64%, maksymalne RRSO: 511.5%. Okres pożyczki to 3-36 miesięcy. Dla kwoty 800 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 273.657 zł, RRSO wynosi 511.5 %. Całkowita kwota do spłaty 1073.657 zł

Ocena użytkowników: 4/5 1 opinia

Askredyt Informacje o firmie

Askredyt to marka stworzona przez Money Beat Sp. z.o.o. Serwis świadczy usługi pośrednictwa pożyczkowego. Dzięki współpracy ze spółką IPF Polska Sp.z.o.o., portal umożliwia znalezienie najlepszych ofert pożyczek na rynku. Askredyt zapewnia przejrzyste warunki pożyczania, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie klienta. Serwis specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych na dowolny cel. Portal oferuje:

 • pożyczki długoterminowe dostępne już od 18 roku życia,
 • ograniczenie formalności do minimum i pożyczki bez zaświadczeń o dochodach,
 • wnioskowanie w pełni online, bez konieczności załączania dodatkowych dokumentów,
 • możliwość ubiegania się o pożyczkę od 800 do 15000 zł z okresem spłaty od 3 do 46 miesięcy,
 • weryfikację tożsamości przez wygodną aplikację mobilną Kontomatik, która znacznie przyspiesza proces pożyczkowy,
 • przygotowaniu indywidualnej oferty pożyczkowej w oparciu o wynik oceny zdolności kredytowej klienta,
 • szansę na przedłużenie terminu spłaty zobowiązania o ile pożyczka została zaciągnięta na co najmniej 6 miesięcy.

Dane firmy:

Kapitał początkowy6000 zł
KRS0000577778
NIP5223040140
REGON362678227

As Kredyt Kontakt

e-mail: info@askredyt.pl

telefon: 611 100 415

www: askredyt.pl

Dane As Kredyt:

MoneyBeat Sp. z o.o.

ul. Prosta 68 00-838 Warszawa

Godziny pracy:

pn - pt: 8:00 - 20:00

sb: 12:00 - 16:00

Askredyt - opinie

Askredyt to platforma umożliwiająca znalezienie pożyczki idealnie dopasowanej do naszych potrzeb finansowych i możliwości spłaty. Ze względu na wygodę klientów, proces pożyczkowy ograniczono do kilku kroków. Wnioski składać można codziennie o dowolnej porze, a decyzję otrzymamy po zaledwie kilku minutach. Askredyt jest obecnie jedną z bardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek na rynku finansowym online.

Srednia oferta, ale jak potrzeba pożyczki to mogą portatować.

robcio2020-10-16 11:20:33

Wady i zalety

 • maksymalna kwota zobowiązania dostępna już od pierwszej pożyczki,
 • długi okres kredytowania i możliwość przedłużenia terminu spłaty,
 • do wzięcia pożyczki wystarczy dowód osobisty,
 • szybka weryfikacja tożsamości przez aplikację,
 • <li>akceptowanie różnych źródeł dochodu.
 • weryfikacja w bazach,
 • wymagane stałe źródło dochodów.

Jak wziąć pożyczkę w Askredyt?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym.

 2. Zarejestruj się na stronie internetowej Askredyt.

 3. Zweryfikuj dane przez bezpłatną usługę Kontomatik.

 4. Poczekaj na decyzję pożyczkową i przelew pieniędzy.

 • Wybierz kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków w kalkulatorze pożyczkowym.

 • Zarejestruj się na stronie internetowej Askredyt.

 • Zweryfikuj dane przez bezpłatną usługę Kontomatik.

 • Poczekaj na decyzję pożyczkową i przelew pieniędzy.

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę online w Askredyt. Zapoznaj się!

 • Wnioskowanie o pożyczki w Askredyt jest szybkie i intuicyjne. Klienci serwisu ubiegać się mogą o kwotę od 800 do 15000 zł. Zobowiązanie możemy spłacić w terminie od 3 do 36 miesięcy. Za pomocą suwaków na stronie głównej serwisu wybieramy odpowiednie parametry pożyczki i wysokość miesięcznej raty zobowiązania.
 • Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, co zajmuje zaledwie chwilę. Konieczne będzie podanie podstawowych danych osobowych i tych dotyczących uzyskiwanych dochodów. Nie jest wymagane zaświadczenie od pracodawcy co znacznie skraca cały proces pożyczkowy.
 • Jeszcze przed wysłaniem wniosku konieczne będzie potwierdzenie swojej tożsamości przez usługę Kontomatik. Jest to rozwiązanie o wiele szybsze niż tradycyjnie używany przelew weryfikacyjny. Wystarczy za pomocą aplikacji zalogować się do swojej bankowości internetowej, dzięki czemu pożyczkodawca upewni się, że nie padliśmy ofiarą oszusta próbującego wyłudzić pieniądze na nasze dane.
 • Po wysłaniu wniosku decyzja pożyczkowa trafi do nas w 15 minut. Jeśli zaakceptujemy przedstawioną ofertę musimy jedynie potwierdzić chęć wzięcia pożyczki i zaczekać na przelew pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Może on do nas trafić nawet tego samego dnia.

Kto może wziąć pożyczkę w Askredyt?

 • Wiek od 18 do 80 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Do wzięcia pożyczki w Askredyt wystarczy dowód osobisty i dostęp do internetu. Pożyczkodawca udziela pożyczek osobom pełnoletnim, które są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i posiadają udokumentowany dochód. Otrzymanie pieniędzy nie wymaga ustanawiania zastawu i poręczycieli. Nie musimy także gromadzić stosu dokumentów, których sprawdzenie niepotrzebnie wydłużyłoby czas oczekiwania na przelew. Warunkiem przyznania pożyczki w Askredyt jest nasza historia zobowiązań i posiadana zdolność kredytowa. Weryfikacja tych aspektów umożliwia przygotowanie oferty pożyczki, której terminowa spłata nie będzie dla klienta problemem. Wymagania pożyczki w Askredyt:

 • obywatelstwo polskie
 • wiek od 18 lat
 • dowód osobisty,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy.

Kolejne pożyczki w Askredyt

Serwis Askredyt oferuje pożyczki zarówno dla osób nie posiadających jeszcze historii kredytowej, jak i dla klientów posiadających już zobowiązania w innych instytucjach finansowych. Pożyczkodawca udzieli nam pożyczki, o ile pozwala na to nasz dochód. Niestety nie jest możliwe posiadanie więcej niż jednej aktywnej pożyczki w Askredyt w tym samym czasie. Dopiero po spłaceniu i zaksięgowaniu ostatniej raty pożyczki możemy wnioskować o kolejną. Jeśli nasz wniosek pożyczkowy został odrzucony, możemy złożyć go ponownie po 30 dniach.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Pożyczkodawca ma prawo sprawdzić informacje dotyczące klienta w BIK i BIG. Weryfikacja w bazach pozwala zweryfikować zdolność pożyczkobiorcy do terminowej spłaty nowego zobowiązania. Pozwoli to uchronić klienta przed skutkami nierozsądnego zaciągania zobowiązań finansowych i wpadnięciem w spiralę zadłużenia. Pomimo sprawdzania baz dłużników, każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Dzięki temu na dodatkową gotówkę mają szansę nawet osoby nie posiadające idealnej historii kredytowej

Rodzaje pożyczek w Askredyt

W ofercie Askredyt znajdziemy pożyczki ratalne przez internet z okresem spłaty sięgającym 36 miesięcy. Kwota zobowiązania wynieść może od 800 do 15000 zł. Pożyczkodawca nie przewiduje możliwości przyznania pierwszej pożyczki za darmo czy pożyczki dla bezrobotnych i zadłużonych. Pomimo udzielania pożyczki bez zaświadczeń, Askredyt nadal wymaga osiągania stałego dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło bądź umowy zlecenia, emerytury czy renty inwalidzkiej, a także wynagrodzenia uzyskiwanego z działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego.

Koszty przedłużenia pożyczki w Askredyt

Pożyczkobiorca, któremu została udzielona pożyczka na okres co najmniej 6 miesięcy, po spełnieniu warunków określonych w umowie pożyczki ma prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Przedłużenie spłaty pożyczki jest zależne od woli klienta i odbywa się ono po dokonaniu opłaty za przedłużenie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia. W przypadku niespłacenia raty w terminie lub spłacenia wyłącznie jej części, pożyczkodawca będzie naliczać dziennie odsetki od przeterminowanego zadłużenia obliczone według stopy procentowej odsetek maksymalnych za opóźnienie.

Konta bankowe

aliorbank bankbph bankzachodniwbk bgz creditagricole ideabank ing intelligo meritumbank pekao pkobp plusbank reiffeisenbank toyota
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
robcio
robcio
2 lat temu
Ocena :
     

Srednia oferta, ale jak potrzeba pożyczki to mogą portatować.