kształt

Santander Bank Polska - opinie

Kalkulator kredytu gotówkowego w Santander Bank Polska S.A.

Koszt wzięcia kredytu

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska stanowi korzystną ofertę dla każdego, kto potrzebuje pieniędzy na dowolny cel. Opłata za udzielenie kredytu wynosi 9.99 proc, nie mniej niż 50 zł. Natomiast RRSO kredytu to wartość około 14.8 proc. Oprocentowanie może być stałe lub zmienne w zależności od okresu kredytowania. Więcej informacji niżej lub na stronie internetowej Santander Bank Polska.

Kredyt Gotówkowy w Santander Bank Polska S.A.

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 5/5 8 opinie

Santander Bank Polska S.A. pod taką nazwą działa na polskim rynku od września 2018 roku, jednak sam bank powstał znacznie wcześniej. Poprzednią marką był Bank Zachodni WBK (od 2001 roku).

Obecnie Santander Bank Polska dysponuje około 1 tys. placówek w całej Polsce. Bankowi zaufało już 4 mln. klientów. Santander Bank Polska jest obecnie jednym z największych banków w Polsce.

 •  Santander Bank Polska udziela kredytów gotówkowych od 1000 do 100 000 zł,
 •  istnieje możliwość ubezpieczenie kredytu,
 •  obniżona prowizja dla osób, które zdecydowały się na ubezpieczenie (7, 99 proc.),
 •  szybka decyzja, pieniądze na koncie nawet po minucie od złożenia wniosku.

Zalety i wady kredytu gotówkowego w Santander Bank Polska S.A.

 • wnioskowanie online
 • bardzo szybka wypłata
 • niskie koszty
 • długi okres spłaty, od 1 miesiąca nawet do 120 miesięcy,
 • niska maksymalna kwota kredytu

Szczegóły oferty kredytu

kwota kredytu 20 000 zł
oprocentowanie 7,16 proc.
prowizja 1302 zł

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska S.A.?

 1. Wybór kwoty i okresu kredytowania

 2. Złożenie wniosku

 3. Podpisanie umowy

 4. Wypłata kredytu gotówkowego

 • Wybór kwoty i okresu kredytowania

 • Złożenie wniosku

 • Podpisanie umowy

 • Wypłata kredytu gotówkowego

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska, należy złożyć wniosek. Można to zrobić drogą elektroniczną, telefonicznie lub osobiście w oddziale banku. Wybierając drogę online należy:

 1. Na stronie internetowej wypełnić formularz, podając swoje imię i nazwisko, przedział kwoty kredytu, numer telefonu oraz porę w której można się z nami skontaktować.
 2. Następnie musimy poczekać na kontakt z przedstawicielem banku Santander. W czasie tej rozmowy ustalimy wysokość kredytu, jak również warunki spłaty.
 3. Na koniec należy zaakceptować warunki umowy i korzystając z aplikacji banku, wysłać przelew weryfikacyjny lub potwierdzić tożsamość poprzez kuriera. Jeśli spełniamy oczekiwania banku co do zdolności kredytowej i historii w BIK, powinniśmy otrzymać pieniądze na konto.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 70 lat

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska, należy spełnić kilka warunków, między innymi:

 • posiadać adres zamieszkania w Polsce,
 • mieć ukończone 18 lat,
 • posiadać pełną zdolności do czynności prawnych,
 • posiadać zaświadczenia o dochodach,
 • wykazać zdolność kredytową.

Oprócz tego warto również posiadać pozytywną historię kredytową w BIK. Ma ona wpływ na wysokość oprocentowania każdego kredytu.

Akceptowane źródła dochodów

Santander Bank Polska udziela kredytów gotówkowych na zasadzie odpowiedzialnego pożyczania, podobnie jak inne polskie banki. W związku z tym każdy klient musi pamiętać o pokazaniu zaświadczenia o dochodach. Bank akceptuje takie źródła dochodów jak:

 • pensja z tytułu umowy o pracę lub umowy o dzieło,
 • przychód z tytułu wykonywanej działalności gospodarczej,
 • przychodu z renty,
 • przychód z emerytury.

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska S.A. - wymagane dokumenty

Aby otrzymać kredyt w banku Santander Bank Polska należy do wniosku załączyć kilka niezbędnych dokumentów. Służą one m.in. ustaleniu zdolności kredytowej. Bank wymaga od klienta posiadania:

 • dowodu osobistego,
 • zaświadczenia o dochodach.

Oprócz tego bank wymaga również ujawnienia takich danych jak data zawarcia umowy z obecnym pracodawcą. Dodatkowo bank musi poznać informację o już zaciągniętych zobowiązaniach.

al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zacharek
Zacharek
2 lat temu
Ocena :
     

Santander Bank to świetny bank z super ofertą. Konto za 0zł, karta kredytowa w kilku super wariantach do wyboru, konta oszczędnościowe ale i kredyty gotówkowe i hipoteczne! Wszystko online, szybko i profesjonalnie. Moim zdaniem to najlepszy bank więc oczywiście, że i kredyt musiał być jednym z najlepszych na rynku.
Kredyt z minimum formalności faktycznie cechuje sie brakiem papierologii, koniecznościa dostarczania miliona dokumentów i wieloma wizytami w placówkach- wszytsko możemy załatwić online. Dodatkowo koszta: prowizje, rrso, oprocenowanie- wszytsko bardzo konkurencyjne. Moim zdaniem to najlepszy kredyt gotowkowy w polsce- i to online.

Kryśka
Kryśka
2 lat temu
Ocena :
     

Świetna oferta kredytu gotówkowego w Santander Bank. Taki kredyt to ja polecam każdemu! Super obsługa, niskie koszta i zero walk z bankiem- co jest typowe przy opowieściach z kredytem w tle. Bank podchodzi do klienta z ogromnym szacunkiem oraz wyrozumiałością i życzliwością! Bardzo polecam!

Santi
Santi
2 lat temu
Ocena :
     

Super. Kredyt gdzie RRSO wynosi 11% to na serio dobra oferta. Ponadto Santander jest bardzo dużym, europejskim bankiem gigantem, który na serio wie o co chodzi w bankowości, a wszystkie ich oferty są bardzo korzystne i przemyślane- tak żeby zadowolić klienta. Ja bardzo sobie kontakt z nimi!

Zośka
Zośka
2 lat temu
Ocena :
     

Santander jest rewelacyjnym bankiem z świetna ofertą kredytową!!!
Co istotne oprocentowanie kredytu jest baaaaardzo korzystne i zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty jeśli potrzebny nam duży zastrzyk gotówki. Santander jest uczciwym i solidnym bankiem. Polecam.

Radek
Radek
2 lat temu
Ocena :
     

Santander- robicie to dobrze! Koszta kredytu są jednymi z najniższych na rynku!!!

Szymek
Szymek
2 lat temu
Ocena :
     

Santander to bank, który wygrywa z pozostałymi bankami juz w przedbiegach. Ma rewelacyjne konto osobiste, ma swietna karte i super oferte kredytowa!!! Od kredytow gotowkowych przez hipoteczne na konsolidacyjnych koncząc. W Santander Bank zgadza sie WSZYSTKO! Polecam tak bardzo, bardzo, bardzo!!! Bank ma najnizsze ceny kredytowe i traktuje klienta po partnersku!

Izzy
Izzy
2 lat temu
Ocena :
     

Santander Bank to najlepszy bank jaki znajdziecie w Polsce! A ich kredyt gotówkowy jest najniżej oprocentowanym kredytem na rynku!

Paraci
Paraci
2 lat temu
Ocena :
     

Santander jest najlepszym bankiem, z jakim miałem do czynienia. Kredytem gotówkowym w Santander jest nisko oprocentowany, obsługa jest przemiła, a do tego terminy!!! Bo jak staramy sie o kredyt dostajemy harmonogram, w ktorym niczego nie przeciaga sie w czasie!

Copyright © 2023 Ofin.pl - pożyczki online