kształt

Bank Getin - ofinie

Kalkulator kredytu gotówkowego w Getin

Koszt kredytu gotówkowego

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,5%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 33 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 73 966,12 zł, oprocentowanie zmienne 13,74%, całkowity koszt kredytu 40 766,12 zł (w tym: prowizja 5543,35 zł, odsetki 27733,0 zł, koszt ubezpieczenia 7489,77 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 831,08 zł.

Kredyt gotówkowy w GetIn

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 0/5 0 opinii

GetIn bank posiada w swojej ofercie kredyt gotówkowy ze stałą ratą. Jest to oferta skierowana do stałych klientów banku oraz tych, którzy nie posiadają wcześniejszej relacji z GetIn bankiem. Kredyt uzyskać można do kwoty 100 000 złotych, a spłatę rozłożyć na maksymalnie 60 miesięcy. Bank daje gwarancję stałej raty przez cały okres kredytowania, nawet, w sytuacji znacznego skoku stóp procentowych. Oferta kredytu gotówkowego GetIn banku przygotowana jest dla każdego, kto ceni sobie stabilność i nie lubi nieoczekiwanych niespodzianek.

Szczegóły oferty kredytu GetIn

Kredyt gotówkowy ze stałą ratą w GetIn banku to maksymalnie 100 000 złotych z możliwością rozłożenia go na 60 równych rat. GetIn bank gwarantuje jednakową kwotę raty przez cały okres kredytowania. Nawet przy wahaniach stóp procentowych, rata kredytu w GetInie nie wzrośnie. Warto nadmienić, że kredyt gotówkowy w GetIn banku nie posiada prowizji. Klient nie zapłaci nic za uzyskanie kredytu. Dodatkowo kredyt gotówkowy ze stałą ratą można ubezpieczyć. Ubezpieczenie jest dobrowolne. Kredyt można uzyskać w całości online, bez konieczności wizyty w oddziale banku. RRSO kredytu ze stałą ratą w GetIn banku to 22,2%.

Zalety i wady

 • Kredyt dostępny dla nowych i stałych klientów,
 • Gwarancja równej raty przez cały okres kredytowania,
 • Prosta metoda weryfikacji tożsamości AIS,
 • Możliwość ubezpieczenia kredytu,
 • Brak prowizji.
 • Stosunkowo krótki okres spłaty - 60 miesięcy,
 • Jedyna akceptowana forma zatrudnienia to umowa o pracę.

Szczegóły oferty kredytu

Kredyt gotówkowy 13,74%

Jak wziąć kredyt gotówkowy w banku GetIn?

 1. Wybierz kwotę i okres kredytowania,

 2. Wypełnij wniosek kredytowy,

 3. Poddaj się weryfikacji zdolności i historii kredytowej,

 4. Oczekuj na decyzję i wypłatę środków.

 • Wybierz kwotę i okres kredytowania,

 • Wypełnij wniosek kredytowy,

 • Poddaj się weryfikacji zdolności i historii kredytowej,

 • Oczekuj na decyzję i wypłatę środków.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania kredytu gotówkowego w GetIn banku jest pobranie i korzystanie z aplikacji mobilnej. Tam wybieramy parametry kredytu i przechodzimy dalej, do wniosku.

Do wypełnienia wniosku przyda się dowód osobisty, który niezbędnym do uzyskania kredytu dokumentem. Po uzupełnieniu wniosku we wszystkie niezbędne dane i zaakceptowaniu wszystkich koniecznych zgód, system przerzuci klienta do ekranu wyboru metody weryfikacji. Dostępna jest tam opcja weryfikacji poprzez AIS co znacznie skraca okres oczekiwania na weryfikację.

Decydując się na weryfikację metodą AIS, system bankowy GetIn dostaje dostęp do danych rachunku bankowego, który podaliśmy we wniosku kredytowym. Po uzyskaniu odpowiednich uprawnień, system weryfikuje wpływy oraz wydatki, a także szacuje zdolność kredytową. Oczywiście nie pomija weryfikacji danych osobowych. Symultanicznie dokonywana jest ocena historii kredytowej w bazach dłużników. Dopiero po zakończeniu weryfikacji, bank wydać może decyzję kredytową.

W przypadku pozytywnej decyzji od GetIn, klient musi zatwierdzić jeszcze tylko kilka dokumentów z poziomu aplikacji mobilnej, a środki w niedługim czasie trafią na docelowy rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w GetIn?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 80 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Akceptowane źródła dochodów

GetIn dość rygorystycznie podchodzi do kwestii zatrudnienia. Chociaż nie sprawdzają, nie weryfikują indywidualnie u pracodawcy, informacji podanych we wniosku, to jedynym akceptowalnym źródłem dochodu jest umowa o pracę. GetIn nie akceptuje innych form umów cywilnoprawnych, ani żadnych form dochodu w stylu emerytura lub renta.

Kredyt gotówkowy w banku GetIn - wymagane dokumenty

GetIn bank nie ma wysokich wymagań względem klientów w kwestii dostarczanych dokumentów. Jedynym dokumentem całkowicie niezbędnym do uzyskania kredytu jest dowód osobisty. Aby móc skorzystać z oferty kredytowej GetIn banku, konieczne jest bycie posiadaczem ważnego dowodu osobistego.

Rondo I. Daszyńskiego 2C The Warsaw Hub 00-843 Warszawa

Am Stadtpark 9, 1030 Wiedeń, Austria

ul. Wołoska 24 02-675 Warszawa

Plac Orląt Lwowskich 1 53-605 Wrocław

ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa

ul. Strzegomska 42c 53-611 Wrocław

ul.Senatorska 16 00-923 Warszawa

ul. Żelazna 32 00-832 Warszawa

al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © 2023 Ofin.pl - pożyczki online