kształt

Kredyt gotówkowy Akredo

Kalkulator kredytu gotówkowego w Akredo

Koszt wzięcia kredytu

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Kredyt Gotówkowy w Akredo

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 5/5 1 opinia

Akredo działa na terenie Polski od 2014 roku i jest to broker finansowy, który na celu ma jak najlepsze dopasowanie ofert kredytów do potrzeb klientów. Akredo to internetowa platforma porównująca kredyty i pośrednicząca w ich udzielaniu. Składając jeden, prosty wniosek, dostajesz wgląd w całą masę ofert, które wybrane pośród wszystkich produktów kredytowych podmiotów współpracujących z Akredo. Nie są to jednak tylko kredyty gotówkowe, ale również konsolidacyjne, hipoteczne, samochodowe oraz pożyczki pozabankowe. Klienci mogą wnioskować o kredyt od kwoty zaledwie 1000 złotych do nawet 200 000 złotych. Okres kredytowania, który możemy wybrać to od 6 do aż 120 miesięcy. Celem Akredo jest możliwie najlepsze wpisanie się w oczekiwania klientów, słuchanie ich potrzeb i próba sprostania ich oczekiwaniom. Akredo serwuje najwyższą jakość usług pośrednictwa kredytowego, nie pobierając od klientów nawet złotówki prowizji. Produkty przedstawiane przez Akredo wyselekcjonowane są jako najlepsze dostępne na rynku oferty, które jak najtrafniej mają wpasować się w oczekiwania klientów.

Zalety i Wady

 • Duża ilość podmiotów współpracujących,
 • Bardzo dobre dopasowanie ofert do oczekiwań klientów,
 • Jeden wniosek - wiele opcji kredytu,
 • Prosty i w pełni zdalny proces wnioskowania,
 • Brak prowizji za świadczone usługi,
 • Wsparcie na każdym etapie wnioskowania.
 • Możliwe dodatkowe wymagania związane z konkretną ofertą.

Szczegóły oferty kredytu

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Akredo?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty,

 2. Wypełnij prosty wniosek kredytowy,

 3. Wybierz ofertę i dopełnij formalności,

 4. Oczekuj na decyzję i wypłatę środków.

 • Wybierz kwotę i okres spłaty,

 • Wypełnij prosty wniosek kredytowy,

 • Wybierz ofertę i dopełnij formalności,

 • Oczekuj na decyzję i wypłatę środków.

Na stronie Akredy, za pomocą interaktywnych suwaków wybierz interesującą Cię kwotę kredytu, oraz okres spłaty zobowiązania. Parametry dostępne do wyboru to od 1000 do 200 000 złotych kredytu oraz od 6 do 120 rat okresu kredytowania. Kliknij “Złóż wniosek” i przejdź do jego wypełniania.

Wniosek jest prosty i wymaga podania tylko najbardziej podstawowych danych. Niezbędny będzie oczywiście dowód osobisty, jednak jest to jedyny potrzebny dokument. Wypełnienie wniosku zajmie kilka chwil, a po jego zaakceptowaniu zostanie wysłany do wszystkich podmiotów współpracujących z Akredo, które oferują kredyt o wybranych parametrach. Do klienta trafią te oferty, które najlepiej wpisywać się będą w jego oczekiwania. Naszym zadaniem jest wybranie tej oferty, która nam najbardziej odpowiada i przejście do kolejnego etapu.

Dopełnienie formalności polega zwykle na podaniu kilku informacji potencjalnemu kredytodawcy, oraz przeprowadzenie weryfikacji danych osobowych oraz zdolności kredytowej. To jak wygląda proces weryfikacji zależy od instytucji, której ofertę wybrał klient. Po dopełnieniu formalności i przejściu przez proces weryfikacji, pozostaje oczekiwać decyzji ze strony banku.

Decyzję otrzymamy w ciągu kilku minut od dopełnienia niezbędnych formalności. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji ze strony banku, pozostaje już tylko zaakceptować warunki umowy i oczekiwać wypłaty środków.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Akredo?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 75 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Z oferty Akredo skorzystać mogą wszyscy pełnoletni obywatele Polski, którzy posiadają adres zameldowania na terenie kraju. Do wypełnienia wniosku w Akredo niezbędny jest ważny dowód osobisty, aktualny adres email oraz aktywny numer telefonu.

Akceptowane źródła dochodów

Akredo to broker finansowy, który nie dyskredytuje swoich klientów ze względu na źródło otrzymywanego dochodu. W związku z tym, dają szansę na wnioskowanie praktycznie każdej osobie, która wykazuje dochód. Akredo akceptuje jako źródło utrzymania:

 • Umowa o pracę,
 • Umowa zlecenie, umowa o dzieło,
 • Kontrakt,
 • Samozatrudnienie,
 • Emerytura, renta.

Kredyt gotówkowy w Akredo - wymagane dokumenty

Akredo stara się możliwie najbardziej ułatwić, uprościć i przyspieszyć proces wnioskowania. W związku z tym listę niezbędnych do złożenia wniosku dokumentów zredukowano do minimum. Jedynym niezbędnym dokumentem, którego potrzebujemy aby złożyć wniosek w Akredo jest dowód osobisty.

Rondo I. Daszyńskiego 2C The Warsaw Hub 00-843 Warszawa

Am Stadtpark 9, 1030 Wiedeń, Austria

ul. Wołoska 24 02-675 Warszawa

Plac Orląt Lwowskich 1 53-605 Wrocław

ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa

ul. Strzegomska 42c 53-611 Wrocław

ul.Senatorska 16 00-923 Warszawa

ul. Żelazna 32 00-832 Warszawa

al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

5 1 vote
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
6 miesięcy temu
Ocena :
     

Akredo jest super. Kredyt dostałem od ręki i to dokładnie w takiej kwocie na jakiej mi zalezało i co najwazniejsze- bez wychodzenia z domu. Wsyztsko odbyło sie online. Moim zdaniem Akredo to jedna z lepszych ofert w internecie.

Copyright © 2023 Ofin.pl - pożyczki online