kształt

Konto Citi Priority Citi Handlowy opinie

Konto Citi Priority

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 4/5 3 opinie

Citi Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Bank w swojej ofercie posiada innowacyjne produkty dopasowane do indywidualnych możliwości klienta. Dostęp do globalnej sieci Citi zapewnia wiele udogodnień. Oferta Citi Handlowy jest bardzo bogata.

Na uwagę szczególnie zasługuje darmowe konto osobiste noszące nazwę Citi Priority. Skierowane jest ono do wszystkich osób pełnoletnich, które posiadają aktualny dowód osobisty.

Wnioskowanie o konto w Citi Handlowy odbywa się online. Po przesłaniu swojego zgłoszenia będziemy musieli poczekać na telefon od konsultanta. Pomoże on nam dobrać idealny produkt do naszych możliwości finansowych i potrzeb.

Aktywne prowadzenie Konta Citi Priority gwarantuje nagrody pieniężne oraz premię walutową. Promocja jest jednak ograniczona czasowo.

Zalety i wady

Bank zapewnia dopasowanie swojej oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

 • możliwość zdobycia nagród pieniężnych i premii walutowej
 • darmowa wymiana walut;
 • darmowa obsługa karty debetowej;
 • darmowa wypłata z bankomatów w Polsce i za granicą;
 • możliwość uzyskania do 4 proc. prowizji za przewalutowanie przelewu;
 • tylko trzy darmowe przelewy Express Elixir

Konto Citi Priority w Citi Handlowy - podstawowe opłaty

Obecnie przelewy w oddziale banku traktowane są raczej jako wyjście awaryjne. Osoby zakładające darmowe konto online preferują zazwyczaj korzystanie z możliwości, jakie daje bankowość internetowa. W BGŻ BNP Paribas standardowe przelewy online są całkowicie darmowe, a za zlecenie przelewu w stacjonarnej placówce banku zapłacimy zaledwie 6 zł. 

Dodatkowo możemy liczyć na wygodny dostęp do bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej GOmobile, dzięki której można korzystać ze swojego konta i połączonych z nim usług w dowolnym miejscu. Aplikacja została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10, a dostępna jest w sklepach App Store i Google Play.

Otwarcie rachunku 0 zł
Prowadzenie rachunku 0 zł
Prowadzenie Subkonta walutowego 0 zł

Opłaty za kartę płatniczą, bankomaty i BLIK w Citi Handlowy

Zakładasz konto za 0 zł? Możesz wybrać jeden z 3 wariantów debetowej karty płatniczej. Dodatkowo płatności bezgotówkowe są zupełnie darmowe.

Obsługa karty debetowej 0 zł
Obsługa Nośnika Zbliżeniowego 5 zł
Wypłaty w oddziale i z bankomatów należących do banku 0 zł
Wypłaty z bankomatach innych niż Banku w kraju, za pośrednictwem Akceptantów (z wyjątkiem usługi Płać kartą i wypłacaj) 0 zł
Wypłata w bankomatach Citi za granicą 0 zł
Wypłata w bankomatach innych niż Citi za granicą 0 zł

Opłaty za przelewy w Citi Handlowy

Bankowość Citi Handlowy działa przez całą dobę, by zapewnić klientom najszybsze przelewy gotówki. Klienci banku mogą liczyć na wygodne zarządzanie środkami na koncie i brak opłat na za najczęściej wykonywane operacje. Z oferty będą szczególnie zadowolone osoby preferujące korzystanie z bankowości online.

Konto City Priority zapewnia bezpłatne przelewy internetowe ELIXIR oraz 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu, które księgowane są w kilka sekund nawet w weekendy i święta. Nie masz akurat dostępu do internetu? Placówki Citi Handlowy znajdziesz w ponad 160 krajach. W każdej placówce możesz nie tylko zlecać przelewy ale też konsultować warunki umowy i aktywować szereg produktów dodatkowych.

Przelew internetowy 0 zł
Przelew na rachunek odbiorcy prowadzony w banku 0 zł
Przelew u doradcy w CitiPhone oraz w Oddziale Banku 12 zł
Przelew SORBNET 20 zł
Przelew Express Elixir 10 zł (3 pierwsze przelewy w miesiącu darmowe)
Przelew SEPA 0 zł

Jak otworzyć konto przez internet w City Handlowy?

 1. Wypełnij wniosek

 2. Podpisz umowę z kodem SMS

 3. Poczekaj na weryfikację przez kuriera

 4. Odbierz i aktywuj kartę do konta

 • Wypełnij wniosek

 • Podpisz umowę z kodem SMS

 • Poczekaj na weryfikację przez kuriera

 • Odbierz i aktywuj kartę do konta

Konto możemy otworzyć w oddziale banku lub przez internet. Do wypełnienia wniosku online potrzebny jest dowód osobisty i uzupełnienie niezbędnych danych. Umowa podpisywana jest za pomocą unikalnego kodu SMS. Login do bankowości internetowej znajdziemy na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku.

Następnie pozostaje jedynie zaczekać na wizytę kuriera, który potwierdzi naszą tożsamość i wyda kartę do konta. Jeśli chcemy przenieść konto z innego banku, konsultanci BGŻ BNP załatwią wszystkie formalności za nas - bez problemu przeniesiemy zatem saldo, zlecenia stałe czy polecenia zapłaty. 

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mycha
Mycha
2 lat temu
Ocena :
     

Konto osobiste City priority to jedno z ciekawszych kont, ktore ma sporo zalet takich jak np. darmowa wymiana walut- co jednak w innych bankach jest usługa płatną.

Mario
Mario
2 lat temu
Ocena :
     

Moje Konto osobiste Citi Priority to jedno z najlepszych kont osobistych. Decyzję podjąłem swiadomie i jestem z konta bardzo zadowolony.

Zenon
Zenon
2 lat temu
Ocena :
     

A ja nie jestem zachwycony oferta Citi i ich kontem. Moze dlatego, że dla mnie konto to nie tylko miejsce gdzie trzymam pieniadze, ale ja aktywnie z niego korzystam i dość często dokonuje przelewów bankowych i przy cenniku citi poplynalbym z kosztami.