kształt

CreditYES - opinie i recenzja

Kwota pożyczki

Sprawdź

Koszt

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 4.5/5 2 opinie

CreditYes to nowość na polskim rynku szybkich pożyczek online. CreditYES to pośrednik, który znajdzie dla nas najlepsze oferty chwilówek, nawet do kwoty 10 000 złotych. CreditYES indywidualnie podchodzi do każdego klienta, poszukując ofert najlepiej dopasowanych do jego oczekiwań. Firma pozwala na szybkie znalezienie interesującej nas pożyczki, a także na szybkie złożenie wniosku i uzyskanie finansowania. Firma szczyci się bardzo wysokim procentem akceptowanych wniosków. CreditYES działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, więc skorzystać z oferty można w każdej chwili, z dowolnego miejsca.

Dane firmy:

CreditYES Kontakt

e-mail: info@credityes.pl

telefon: +371 20 444 664

Dane CreditYES:

DoAff SIA

Vezu iela 1-25, Ryga, LV-1045 Łotwa

Godziny pracy:

00:00-24:00

00:00-24:00

CreditYES opinie

Duże zaskoczenie na plus, bo oferta przedstawiona przez CreditYes, po złożeniu wniosku zdecydowanie super! warunki korzystne, cały proces wnioskowania i decyzji automatyczny, wypłata środków też od ręki. Jestem bardzo miło zaskoczony.

Alan2023-07-31 08:38:32

Polecam!

Zenek2023-07-31 07:57:36

Wady i zalety

 • Pożyczka do kwoty 10 000 złotych,
 • Możliwość wnioskowania 24/7,
 • Wystarczy dowód osobisty,
 • Wysoki odsetek akceptowanych wniosków.
 • Wypłaty w weekendy nie są możliwe.

Jak wziąć pożyczkę w CreditYES?

 1. Wybierz kwotę pożyczki,

 2. Wypełnij wniosek pożyczkowy,

 3. Wybierz najlepszą ofertę,

 4. Ciesz się z środków.

 • Wybierz kwotę pożyczki,

 • Wypełnij wniosek pożyczkowy,

 • Wybierz najlepszą ofertę,

 • Ciesz się z środków.

Aby skorzystać z oferty pośrednika pożyczkowego CreditYES, wystarczy wejść na ich stronę. Tam za pomocą interfejsu należy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki. Wybierać możemy kwotę od 100 złotych do nawet 10 000 złotych. PO wybraniu interesującej nas wartości zobowiązania, należy kliknąć “Weź (kwota)” i przejść do następnego etapu.

Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku warto przygotować sobie dowód osobisty, ponieważ potrzebny będzie nam m.in. PESEL, seria i numer dowodu osobistego, a także termin ważności dokumentu. Kilka prosty dodatkowych informacji o dochodach i można przesłać wniosek dalej. Po krótkiej, wstępnej weryfikacji oczekiwań klienta, CreditYES proponuje kilka ofert pożyczkowych.

Do nas należy wybór odpowiedniej oferty i dokończenie procesu wnioskowania już na zasadach firmy, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. To od docelowej instytucji, w której będziemy chcieli uzyskać pożyczkę, zależy pozostały proces. Na pewno będziemy musieli dokonać weryfikacji tożsamości, a być może nawet weryfikacji historii kredytowej, czego dokonuje większość instytucji finansowych. Po dokończeniu procesu wnioskowania pozostaje oczekiwać na decyzję kredytową. O tej zostaniemy poinformowani mailowo oraz w wiadomości SMS. Jeśli decyzja jest pozytywna, w niedługim czasie nastąpi wypłata środków. Wyjątkiem są pożyczki uzyskane w weekend, które zostaną wypłacone wraz z pierwszą sesją przelewów po weekendzie.

Kto może wziąć pożyczkę w CreditYES?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 80 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Aby móc wnioskować o pożyczkę w CreditYES konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz adresu zameldowania na terenie Polski. Wnioskować o pożyczkę mogą osoby w wieku od 18 do 75 lat, legitymujące się ważnym dowodem osobistym, oraz mogące wykazać stały dochód.

Kolejne pożyczki w CreditYES

CreditYES nie przewiduje górnego limitu udzielanych pożyczek. O przyznaniu kolejnej pożyczki decydować będzie weryfikacja naszej zdolności kredytowej przez firmy pożyczkowe. CreditYES nie odpowiada za ilość uzyskanych zobowiązań, ponieważ nie odpowiada za finalizację umowy pożyczki.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

CreditYES nie dokonuje weryfikacji klienta w bazach dłużników. Weryfikacja historii kredytowej nie jest czymś, czym zajmuje się pośrednik kredytowy. Możliwość weryfikacji w bazach dłużników zależy zatem od potencjalnego pożyczkodawcy. To od firmy, którą wybierzemy jaką tą, w której chcemy uzyskać pożyczkę, zależy weryfikacja historii kredytowej. Jednak dziś większość firm pożyczkowych taką weryfikację stosuje.

Rodzaje pożyczek w CreditYES

CreditYes oferuje jedynie dostęp do krótkoterminowych pożyczek pozabankowych, czyli chwilówek. Składając wniosek poprzed CreditYES oferty które otrzymamy to jedynie oferty pożyczek chwilówek.

4.5 2 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
1 miesiąc temu
Ocena :
     

Polecam!

Alan
Alan
1 miesiąc temu
Ocena :
     

Duże zaskoczenie na plus, bo oferta przedstawiona przez CreditYes, po złożeniu wniosku zdecydowanie super! warunki korzystne, cały proces wnioskowania i decyzji automatyczny, wypłata środków też od ręki. Jestem bardzo miło zaskoczony.