kształt

Santander Consumer Bank

Ocena użytkowników: 0.3/5 4 opinie

Kwota kredytu

50000 zł

oprocentowanie

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Prowizja

Sprawdź

123 tyle osób wybrało tę ofertę

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank opinie

Santander Consumer Bank Opinie

Klienci Santander Consumer Banku mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Santander to instytucja, która bardzo szybko (w porównaniu do innych banków w Polsce) wydaje decyzje kredytowe. Instytucja ta jest laureatem licznych nagród, tylko na początku 2019 r. otrzymała kilka wyróżnień w prestiżowych konkursach i zestawieniach.

Infolinia bez nadzieja , mówią że 24h a po godzinie 17 nie można się policzyć .

Patryk2022-08-08 19:20:51

Najgorszy złodziejski bank. Skredytowali zakup który ze względu na jakość musiałem oddać. Teraz zostałem bez telewizors, a kredyt muszę spłacać. Gdzie w takim razie są pieniądze.

Leszek2022-04-20 23:42:46

Kiepski Bank, fatalnie zorganizowany, pobierają kasę 25 pln. tylko w gotówce, za byle papierek - zaświadczenie. Bank w którym nie można płacić kartą płatniczą (sic!!!), Przy wydawaniu zaświadczenia o spłacie kredytu żądają tylko dowodu osobistego, prawo jazdy im nie wystarcza (sprawy nie można załatwić inaczej tylko w oddziale), a kredytu udzielają przez telefon. W dobie pandemii dramat, koszmar, dziadostwo !!! Nigdy nie wezmę już kredytu - nawet gdyby dopłacali. Bank nieprzyjazny klientowi !!!! Z daleka od niego.

Wredny2021-05-12 19:45:30

Wady i zalety

  • szeroka oferta produktów finansowych dla klientów indywidualnych,
  • duża dostępność produktów finansowych banku - placówki i punkty Santander znajdują się w wielu miejscach w Polsce,
  • nagrody za korzystanie z kart kredytowych Santandera,
  • szybkie decyzje - sprawne przyznawanie kredytów,
  • niskie i stałe oprocentowanie,
  • raty dopasowywane do możliwości finansowych klienta.
  • brak kalkulatora, który pozwoli samodzielnie ustalić wysokość rat,
  • firma szybko upomina się o zaległe raty - dla klientów szybko przychodzące powiadomienia o opóźnieniu w spłacie bywają stresujące.

Santander Consumer Bank Informacje o banku

Santander Consumer Bank to instytucja, która należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 r., a sama marka Santander Consumer Bank pojawiła się na nim w 2006 r. Obecnie Santander Consumer Bank posiada 321 placówek na terenie całego kraju. Instytucja ta jako bank uniwersalny oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, firmowym i międzynarodowym korporacjom. Klienci indywidualni mogą skorzystać z kredytów konsumenckich, kredytów gotówkowych, ratalnych, kart kredytowych, lokat i ubezpieczeń.

Kredyt ratalny Santander Consumer Banku dostępny jest bezpośrednio w ponad 33 tysiącach sklepów i marketów, a kredyt samochodowy tej instytucji dostępny jest w ponad 1000 salonach i komisach samochodowych (na terenie całej Polski). Santander Consumer Bank jest laureatem licznych nagród. Tylko w 2019 r. otrzymał m.in. pierwsze miejsce dla Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w rankingu kredytów gotówkowych Bankier.pl (styczeń), pierwsze miejsce dla kredytu samochodowego Santander Consumer Banku w rankingu TotalMoney.pl (styczeń) czy nagrodę Top Employer 2019 (przyznaną na podstawie audytu i niezależnego badania przez Top Employers Institute).

Santander Consumer Bank Dane

Kapitał początkowy520.000.000,00 zł
KRS0000040562
NIP5272046102
REGON012736938

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank kontakt

e-mail:

telefon: 195 00**

www: santander.pl

Adres Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank:

Santander Consumer Bank SA

ul. Strzegomska 42c 53-611 Wrocław

ul. Strzegomska 42c Wrocław 53-611 Poland

Godziny pracy:

Infolinia czynna jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Sesje elixir Santander Consumer Bank

Kiedy dojdzie przelew z lud do Santandera? Wszystko zależy od godzin sesji Elixir. Podajemy godziny sesji wychodzących i przychodzących w tym banku, dzięki czemu wiadomo, o której godzinie można spodziewać się przelewu na koncie.

Sesje wychodzące Sesje przychodzące
9.00 11.00
13.30 15.00
16.00 17.00
0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JOANNA
JOANNA
3 lat temu
Ocena :
     

Z daleka od tego banku. Najlepiej to oszukiwać klientów.

Wredny
Wredny
1 rok temu

Kiepski Bank, fatalnie zorganizowany, pobierają kasę 25 pln. tylko w gotówce, za byle papierek – zaświadczenie. Bank w którym nie można płacić kartą płatniczą (sic!!!), Przy wydawaniu zaświadczenia o spłacie kredytu żądają tylko dowodu osobistego, prawo jazdy im nie wystarcza (sprawy nie można załatwić inaczej tylko w oddziale), a kredytu udzielają przez telefon. W dobie pandemii dramat, koszmar, dziadostwo !!! Nigdy nie wezmę już kredytu – nawet gdyby dopłacali. Bank nieprzyjazny klientowi !!!! Z daleka od niego.

Leszek
Leszek
11 miesięcy temu

Najgorszy złodziejski bank. Skredytowali zakup który ze względu na jakość musiałem oddać. Teraz zostałem bez telewizors, a kredyt muszę spłacać. Gdzie w takim razie są pieniądze.

Patryk
Patryk
7 miesięcy temu

Infolinia bez nadzieja , mówią że 24h a po godzinie 17 nie można się policzyć .