kształt

Skok Stefczyka - opinie

Kalkulator kredytu gotówkowego w Skok Stefczyka

Koszt wzięcia kredytu

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Skok Stefczyka oferuje klientom produkt finansowy pod postacią pożyczki gotówkowej w maksymalnej wysokości 200 000 zł. Wnioskodawca ma szansę na otrzymanie tego produktu bez zbędnych zastawów czy poręczycieli. Skok Stefczyka nie wymaga określenia celu kredytowania. Kredytobiorca może rozłożyć spłatę rat nawet na 10 lat.

Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Kredyt Gotówkowy w Skok Stefczyka

Informacje o ofercie

Ocena użytkowników: 4.6/5 13 opinie

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku. Początkowo kierowała ona usługi do pracowników przedsiębiorstw morskich wybrzeża gdańskiego. W połowie lat 90. Kasa Stefczyka połączyła się z innymi bankami, rozszerzając swoją ofertę i kierując ją do szerszego grona. Dziś jest to największa kasa oszczędnościowo-rozliczeniowa w Polsce, która oferuje nie tylko konta, lokaty czy ubezpieczenia, ale także pożyczki na atrakcyjnych warunkach.

Kredyt gotówkowy w Skok Stefczyka to:

 • od 1 000 do 200 000 zł na dowolny cel;
 • wnioskowanie całkowicie przez internet;
 • długi okres kredytowa – aż 10 lat;
 • możliwość skorzystania z wakacji kredytowych;
 • wstępna informacja kredytowa nawet w 15 minut.

Zalety i wady kredytu gotówkowego w Skok Stefczyka

 • wysoka kwota kredytu gotówkowego;
 • możliwość skorzystania z wakacji kredytowych;
 • środki finansowe na koncie kredytobiorcy już następnego dnia po podpisaniu umowy;
 • Kasa Stefczyka nie wymaga podania celu kredytowania;
 • możliwość otrzymania kredytu gotówkowego bez poręczycieli;
 • możliwość wnioskowania online o kredyt;
 • szybka decyzja kredytowa;
 • możliwość zrezygnowania z kredytu gotówkowego w terminie 14 dni od podpisania umowy;
 • klient mający kredyt gotówkowy może skorzystać z dodatkowych produktów oferowanych przez Kasę Stefczyka;
 • nie ma konieczności ubezpieczenia kredytu gotówkowego;
 • wstępna decyzja kredytowa nawet w 15 minut;
 • możliwość samodzielnego wskazania dnia spłaty kredytu.
 • kredytodawca analizuje zdolność kredytową klientów;
 • formalności należy dopełnić w placówce firmy.

Szczegóły oferty kredytu

Prowizja za udzielenie pożyczki gotówkowej 0 proc.
Prowizja za wcześniejszą spłatę pożyczki gotówkowej 0 proc.
RRSO pożyczki gotówkowej 20,29 proc.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Skok Stefczyka

 1. Na stronie internetowej banku należy wybrać zakładkę “Pożyczki”, następnie “Pożyczka gotówkowa”. Za pomocą specjalnego suwaka powinniśmy wskazać wysokość zobowiązania oraz okres kredytowania.

 2. Po wyborze parametrów kredytu gotówkowego, należy uzupełnić formularz kontaktowy. Pozwala on kredytobiorcy na ustalenie dogodnej formy kontaktu. W formularzu należy umieścić: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Ważny jest również wybór godziny, w której pracownik banku może skontaktować się z wnioskodawcą.

 3. Pracownik Skok Stefczyka skontaktuje się z klientem w celu umówienia wizyty w placówce banku. Podczas niej zostaną dopełnione ostatnie formalności i podjęta decyzja kredytowa.

 • Na stronie internetowej banku należy wybrać zakładkę “Pożyczki”, następnie “Pożyczka gotówkowa”. Za pomocą specjalnego suwaka powinniśmy wskazać wysokość zobowiązania oraz okres kredytowania.

 • Po wyborze parametrów kredytu gotówkowego, należy uzupełnić formularz kontaktowy. Pozwala on kredytobiorcy na ustalenie dogodnej formy kontaktu. W formularzu należy umieścić: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Ważny jest również wybór godziny, w której pracownik banku może skontaktować się z wnioskodawcą.

 • Pracownik Skok Stefczyka skontaktuje się z klientem w celu umówienia wizyty w placówce banku. Podczas niej zostaną dopełnione ostatnie formalności i podjęta decyzja kredytowa.

Kredyt gotówkowy w Kasie Stefczyka to produkt finansowy, o który klient może wnioskować online lub w placówce banku. Jeżeli wybierze pierwszą z możliwych opcji, powinien wejść na stronę internetową Skok Stefczyka. Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Kto może wziąć kredyt gotówkowy w Skok Stefczyka?

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Skok Stefczyka wiąże się ze spełnieniem kilku podstawowych wymogów. Zaliczyć do nich można:

 • posiadanie dowodu tożsamości;
 • przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu;
 • posiadanie dokumentu potwierdzającego wysokość zarobków;
 • polskie obywatelstwo;
 • adres zamieszkania na terytorium Polski;
 • zdolność kredytową;
 • pozytywną historię kredytową.

Rondo I. Daszyńskiego 2C The Warsaw Hub 00-843 Warszawa

Am Stadtpark 9, 1030 Wiedeń, Austria

ul. Wołoska 24 02-675 Warszawa

Plac Orląt Lwowskich 1 53-605 Wrocław

ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa

ul. Strzegomska 42c 53-611 Wrocław

ul.Senatorska 16 00-923 Warszawa

ul. Żelazna 32 00-832 Warszawa

al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Urszi
Urszi
2 lat temu
Ocena :
     

Skok Stewczyka to nie jest dobra firma! Skok Stewczyka nie jest też bankiem! Skok Stewczyka to jakaś pomyłka! To oszustwo! Znacząca większość opinii w internecie jaką da sie znaleść w internecie na ich temat to opinie negatywne- a to sie skądś bierze! Oni sobie na te złe opinie od dawna pracują! Jak dla mnie trzeba sie od nich trzymać z daleka- i taka jest moja rada dla wszystkich! Im dalej od nich tym lepiej!

Kari
Kari
2 lat temu
Ocena :
     

Ja należe do bardzo zadowolonych klientów firmy SKOK KASA STEFCZYKA.
Jakiś czas temu zdecydiwaliśmy sie na pozyczke (dla większości pewnie) w bardzo małej kwocie, którą rozbiliśmy na 24 rat! Miesięczne koszta były śmieszne, a jednak ta pożyczka pozwoliła nam wyjść z poważnych problemów finansowych, a wszystko dzięki temu, że koszta takiej pożyczki, prowizje firmy, oprocentowania- wszytskie są turbo niskie- przez co taka pozyczka najzwyczajniej bardzo sie opłaca.

Marynia
Marynia
2 lat temu
Ocena :
     

Co tu dużo mówić- oferta rewelacja! Super korzystne warunki cenowe, bogata oferta pożyczkowo-krdytowa, świetna obsługa i natychmiastowe wypłaty pieniędzy- lepiej się już chyba nie ma!

Karol
Karol
2 lat temu
Ocena :
     

Świetny kredyt w Skok Stefczyka jest gwarancją najniższych rat- nawet przy wysokich kwotach!

Kosma
Kosma
2 lat temu
Ocena :
     

Rewelacyjna Oferta Kasy Stefczyka- super cennik, świetne podejście do klienta, mega obsługa! Dla mnie rewelacja. Zero problemów!!!

Żelek
Żelek
2 lat temu
Ocena :
     

Dołaczam do grona zadowolonych klientówStefczyka. Rewelacyjna oferta kredytowa i najniższy cennik na rynku. Jak pożyczka to tylko od Stefczyka.

Zenon
Zenon
2 lat temu
Ocena :
     

Skok Stefczyka jest najlepsza firma pożyczkowa, która udziela pożyczek w wielu wariantach niemal każdemu!
Nie dość, że oferta jest bardzo bogata i rodzajów pożyczek jest dużo, to jeszcze obsługa jest miła, przyznawalnosc jest duża, a raty niskie! No już chyba lepiej się nie da!!!

Alka
Alka
2 lat temu
Ocena :
     

Oferta Stefczyka ofertą numer jeden w kategorii kredyty gotówkowe i pożyczki online. Drugiej tak dobrej firmy pożyczkowej nie znajdziecie! Duzy wybór pożyczek na bardzo korzystnych warunkach. Obsługa wymiata- jest super. Warto!

Oliwka
Oliwka
2 lat temu
Ocena :
     

Najlepszy kredyt gotowkowy na rynku. Super cennik!! Do tego oferta bardzo zróżnicowana- od mikropożyczek bo kredyty w bardzo wysokich kwotach! Dla mnie rewelacja.

Dana Dana
Dana Dana
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo duże i bardzo pozytywne zaskoczenie!
Ta firma działa bardzo szybko i bardzo profesjonalnie, oferty Skoku Stefczyka dobierane sa pod potrzeby klienta dla mnie to jest super ważne, że oferta jest bardzo bogata i elastyczna, a obsługa genialnie doradza i pomaga w wybraniu takiej pożyczki jakiej potrzebujemy! No i wielki plus za kontakt z człowiekiem. Cennik też jest do zaakceptowania! Polecam skok stefczyka!

Asia
Asia
2 lat temu
Ocena :
     

Faktycznie cenowo oferta Skoku Stefczyka wypada bardzo korzystkie, ale dla mnie to było straszne utrudnienie, bo nie miałem w okolicy żadnego stacjonarnego punktu Skoku, do którego musiałem się udać- więc ta obowiązkowa wizyta w placówce dla mnie byla mega utrudnieniem.

Pacu
Pacu
2 lat temu
Ocena :
     

Bardzo dużo pozytywnych opinii- to był jeden z powodów dla których zdecydowałem się na kredyt w Skoku Stefczyka! Oczywiście dodatkowym plusem jest oczywiście cennik- bo na kredyt człowieka musi być stać, by mozna go było spłacić!

Marta
Marta
2 lat temu
Ocena :
     

Skok Stefczyka ma lepszą ofertę kredytową od niejednego banku. Do tego nie wymaga milion wizyt w placówce, składania chorych ilości dokumentów, zaświadczeń, donoszenia kolejnych świstków. Wystarczy, że pojawimy sie w placówce raz, podpiszemy umowe, bez wiekszych formalności i kasa idzie na nasze konto. Bardzo szybka opcja i co ważne- bardzo tania opcja! Koszta kredytów u Stefczyka sa niskie. Osobiście polecam!

Copyright © 2023 Ofin.pl - pożyczki online