kształt

Diviti - opinie

Kalkulator pożyczki

Koszty pożyczki

Kwota kredytu

Sprawdź

Rata

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Ocena użytkowników: 5/5 1 opinia

Diviti - Informacje o firmie

Diviti to nowość wśród pozabankowych kart kredytowych. Korzystając z usług Diviti, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową obsługiwaną przez Mastercard z limitem nawet do 10 000 złotych. Pozabankowa karta kredytowa Diviti to brak kosztów za posiadanie i obsługę karty, ale także brak kosztów za wykorzystanie i obsługę limitu kredytowego. Dodatkowo, posiadacze pozabankowej karty kredytowej Diviti nie muszą martwić się terminami spłaty, ponieważ każdorazowa wpłata na konto uzupełnia wykorzystany limit kredytowy. Do dyspozycji, klienci Diviti mają dwie wersje karty – cyfrową w telefonie oraz fizyczną.

 • Kartę uzyskać można od 18 roku życia,
 • Limit na karcie to maksymalnie 10 000 złotych,<.li>
 • Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy,
 • Nie ma odsetek – ile wykorzystasz, tyle oddajesz,
 • Łatwy dostęp do limitu dzięki karcie fizycznej i wirtualnej,
 • Brak miesięcznych opłat za kartę i obsługę,
 • Firma nadzorowana przez KNF.

Dane firmy:

Diviti Kontakt

Dane Diviti:

Diwiti Group Sp. z o.o.

Wołoska 18/315 00-008 Warszawa

Diviti - opinie

Diviti to platforma online, która daje dostęp m.in. do konta online. Jednak posiadają w swojej ofercie również szereg różnych kart płatniczych w tym kartę kredytową, pozabankową kartę kredytową Diviti, obsługiwana przez Mastercard. Łatwy i stały dostęp do limitu kredytowego zapewniony przez kartę w formie fizycznej lub cyfrowej, sprawia, że oferta Diviti cieszy się coraz większym uznaniem i zyskuje nowych klientów. Pozabankowa karta kredytowa Diviti to ciekawe rozwiązanie bez dodatkowych kosztów. 

Super oferta firmy Diviti. Rozwiązanie z kartą zdecydowanie nalezy do jednego z najlepszych. Cennik spoko, ale przede wszystkim wygoda. Polecam.

Kiszia2023-03-20 20:11:47

Wady i zalety

 • Limit nawet do 10 000 złotych,
 • Brak opłat za prowadzenie karty,
 • Brak opłat za obsługę limitu,
 • Prosty wniosek online,
 • Karta fizyczna i wirtualna,
 • Brak oprocentowania od wykorzystanej kwoty,
 • Nie wygórowane oczekiwania wobec klientów.
 • Szansa na obniżenie limitu przez kredytodawcę,
 • Możliwość weryfikacji w bazach dłużników.

Jak wziąć pożyczkę w Diviti?

 1. Wybierz wysokość limitu kredytowego,

 2. Złóż krótki wniosek online,

 3. Potwierdź swoją tożsamość,

 4. Ciesz się kartą z dostępem do środków.

 • Wybierz wysokość limitu kredytowego,

 • Złóż krótki wniosek online,

 • Potwierdź swoją tożsamość,

 • Ciesz się kartą z dostępem do środków.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania pozabankowej karty kredytowej Diviti z limitem kredytowym jest wybór wysokości tego limitu na stronie Diviti. Tam za pomocą interaktywnego suwaka wybieramy interesującą nas wysokość limitu kredytowego, który chcielibyśmy mieć dostępny na karcie. Po wybraniu odpowiedniej wartości wystarczy kliknąć “Złóż wniosek” aby przejść do kolejnego kroku.

Na tym etapie wystarczy wypełnić wniosek online. Podajemy we wniosku swoje dane osobowe oraz informacje z dowodu osobistego. Niezbędny jest również numer telefonu oraz adres email, dzięki którym otrzymamy wiadomość z kodem niezbędnym do zaakceptowania wniosku. Po wprowadzeniu niezbędnych danych oraz kodu potwierdzającego będziemy mogli przejść do kolejnego kroku, którym jest weryfikacja tożsamości.

Weryfikacja w Diviti jest bardzo prosta i wyjątkowo krótka. Wszystko co musi zrobić ubiegający się o kartę kredytową Diviti to zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie swojej twarzy. Na podstawie tych obrazów, pracownicy Diviti zweryfikują naszą tożsamość. Jeśli uznają, że wnioskujący i weryfikowany to ta sama osoba, pozostaje oczekiwać na weryfikację zdolności kredytowej oraz wydanie decyzji.

Jeśli nasza zdolność kredytowa będzie wystarczająca, bez przeszkód otrzymamy kartę z limitem. W pierwszej kolejności uzyskamy dostęp do karty wirtualnej, podpiętej do telefonu. Na kartę fizyczną trzeba chwilę poczekać, ponieważ wysyłana jest ona pocztą.

Kto może wziąć pożyczkę w Diviti?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 90 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Aby uzyskać pozabankową kartę kredytową Diviti, nie potrzeba wcale spełniać całego szeregu różnych wymagań. Karta dostępna jest dla obywateli polski, którzy ukończyli 18 lat oraz posiadają udokumentowane źródło dochodu. Niezbędny jest również adres email oraz aktualny numer telefonu.

Kolejne pożyczki w Diviti

Diviti przyznaje limit kredytowy do karty kredytowej Diviti na podstawie zdolności kredytowej klienta. Jeśli ten wnioskuje o 10 000 złotych, ale jego zdolność kredytowa nie jest wystarczająca, Diviti obniży maksymalny dopuszczalny limit, ale nie odrzuci wniosku. Jeśli w toku trwania umowy nasze zarobki wzrosną, można złożyć wniosek o wyższy limit, który firma rozpatrzy. Umowa karty podpisywana jest na rok, ale Diviti może zaoferować przedłużenie umowy rzetelnym klientom.

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Diviti nigdzie na swojej stronie, ani na żadnym etapie wnioskowania o pozabankową kartę kredytową Diviti nie wzmiankuje o możliwości weryfikacji klienta w bazach dłużników. Oczywiście trudno jest zakładać, że firma nie dokonuje absolutnie żadnej weryfikacji historii kredytowej. Jednak przy braku stosownych informacji nie można potwierdzić, że klient jest weryfikowany przez Diviti.

Rodzaje pożyczek w Diviti

Diviti oferuje pożyczkę w formie limitu kredytowego na pozabankowej karcie kredytowej. Limit maksymalny, dostępny w Diviti to 10 000 złotych. Jednak wysokość limitu dostosowana będzie do zdolności kredytowej wnioskującego. Diviti nie oferuje innych form pożyczek oprócz limitu na karcie. 

Koszty przedłużenia pożyczki w Diviti

Diviti nie oferuje możliwości przedłużenia pożyczki. Jednak karta kredytowa Diviti nie jest objęta żadnymi dodatkowymi kosztami, ani za prowadzenie, ani za obsługę limitu, nie ma nawet oprocentowania wykorzystanej kwoty. Każda wpłata na konto automatycznie uzupełnia wykorzystany limit kredytowy.

5 1 vote
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kiszia
Kiszia
6 miesięcy temu
Ocena :
     

Super oferta firmy Diviti. Rozwiązanie z kartą zdecydowanie nalezy do jednego z najlepszych. Cennik spoko, ale przede wszystkim wygoda. Polecam.