kształt

WygodnaPożyczka - opinie i recenzja

Kwota pożyczki

Sprawdź

Koszt

Sprawdź

Okres spłaty

Sprawdź

RRSO

Sprawdź

Do spłaty:

Sprawdź

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjny. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 34.97%, maksymalne RRSO: 34.97%. Okres pożyczki to 1-120 miesięcy. Dla kwoty 10000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 1720 zł, RRSO wynosi 34.97 %. Całkowita kwota do spłaty 11720 zł.

Ocena użytkowników: 5/5 1 opinia

Wygodna Pożyczka Informacje o firmie

Wygodnapożyczka.pl to serwis, który oferuje szybkie pożyczki ratalne bez wychodzenia z domu! Pożyczkodawca swoje propozycje pożyczkowe kieruje przede wszystkim do osób, które potrzebują zastrzyku gotówki na pilne potrzeby bez konieczności przedstawienia zbędnych formalności. Do uzyskania dodatkowych pieniędzy w tej firmie wymagany jest tylko dowód osobisty! Na co jeszcze mogą liczyć klienci?

 • dostępne kwoty pożyczek w Wygodnej pożyczce wahają się od 500 do 3000 zł,
 • okres spłaty pożyczki może wynieść maksymalnie 5 tygodni,
 • istnieją dwie możliwości spłaty pożyczki: ratalna, gdzie spłata następuje w cyklach tygodniowych lub jednorazową, gdzie spłata wymagana jest w piątym tygodniu,
 • po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze są na naszym koncie pojawią się następnego dnia roboczego,
 • klient może odstąpić od umowy pożyczki bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy.

Dane firmy:

KRS0000544100
NIP5272729611
REGON0000544100

Wygodna Pożyczka Kontakt

e-mail: kontakt@loanme.pl

telefon: 611 100 420

www: wygodna-pozyczka

Dane Wygodna Pożyczka:

LOANME SP. Z O.O.

Al. Jerozolimskie 142 B 02-305 Warszawa, Polska

Godziny pracy:

Pon-pt: 8:00 - 20:00

Sob: 9:00 - 20:00

Ndz: 10:00 - 20:00

Wygodna Pożyczka - opinie

Wygodna Pożyczka może pochwalić się dużym zainteresowaniem wśród pożyczkobiorców i ma stabilną pozycję na naszym rynku. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ pożyczkodawca każdy wniosek rozpatruje indywidualnie i nie wymaga od klientów spełnienia dużej liczby wymagań. Zapoznaj się z opiniami na temat tej firmy!

Wygodna pożyczka jest na serio wygodna, wygoda nie jest tylko w nazwie. Bardzo mi się podoba to, że proces wnioskowania jest szybki i nie wiąże się z wypełnianiem długiego wniosku z milionem pytań. Tylko podstawowe dane. Dzięki temu wszystko idzie szybko! Decyzja kredytowa tez jest szybko podawana, więc można szybko robić przelew. To też wygoda, że nie trzeba długo czekać na pieniądze. Podsumowująco- polecam tę firmę pożyczkową.

Szymek2020-10-10 13:18:36

Wady i zalety

 • dostępna pożyczka do 3000 zł,
 • okres spłaty pożyczki nawet do 5000 zł,
 • do uzyskania pieniędzy potrzebny jest tylko dowód osobisty,
 • możliwość odstąpienia od umowy pożyczki w terminie do 14 dni,
 • brak dużej liczby wymagań, do zaciągnięcia pożyczki potrzebny jest tylko dowód.
 • w niektórych przypadkach klient może zostać poproszony o przedstawienie zaświadczenia o dochodach.

Jak wziąć pożyczkę w Wygodna Pożyczka?

 1. Kliknij WEŹ POŻYCZKĘ i wnioskuj o 3000 zł na 5 tygodni.

 2. Wypełnij specjalny formularz.

 3. Potwierdź swój wniosek oraz wpisane dane.

 4. Poczekaj na przelew pieniędzy na konto.

 • Kliknij WEŹ POŻYCZKĘ i wnioskuj o 3000 zł na 5 tygodni.

 • Wypełnij specjalny formularz.

 • Potwierdź swój wniosek oraz wpisane dane.

 • Poczekaj na przelew pieniędzy na konto.

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który wyjaśni w jaki sposób najłatwiej uzyskać szybką pożyczkę online w Teleratka. Zapoznaj się!

 • Po wybraniu interesującej nas kwoty i terminu spłaty oraz zapoznaniu się z kosztami pożyczki należy kliknąć w ikonkę WEŹ POŻYCZKĘ.
 • Następnie konieczne będzie wypełnienie specjalnego formularza, w którym musimy wskazać podstawowe dane osobowe oraz informacje narzucone przez firmę pożyczkową.
 • Po wypełnieniu wniosku należy go potwierdzić, aby pożyczkodawca miał pewność, że wpisane w nim dane są przez nas zaakceptowane.
 • Jeżeli otrzymamy od firmy pożyczkowej pozytywną decyzję o uzyskaniu pożyczki, wtedy niezwłocznie na naszym koncie powinny pojawić się pieniądze. To wszystko!

Kto może wziąć pożyczkę w firmie Wygoda Pożyczka?

 • Obywatelstwo polskie
 • Wiek od 18 do 80 lat
 • Dowód osobisty
 • Telefon komórkowy

Każdy wniosek o pożyczkę jest w tej firmie pożyczkowej rozpatrywany w sposób indywidualny. Najważniejszym warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. W procesie wnioskowania o pożyczkę ratalną mogą wziąć udział wszystkie osoby powyżej 18 roku życia, które posiadają obywatelstwo polskie oraz legitymują się ważnym dowodem osobistym. Niezbędne będzie także stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Wymagania pożyczki w firmie Wygodna Pożyczka:

 • wiek od 18 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • dowód osobisty,
 • konto w banku,
 • telefon komórkowy.

Kolejne pożyczki w Wygoda Pożyczka

Kwota pożyczki ratalnej w Wygodnej Pożyczce nie zmienia się niezależnie od tego, czy wnioskodawca ubiega się o pierwszą pożyczkę czy jest już stałym klientem serwisu. Za każdym razem można pożyczyć od 500 do  3000 zł na okres spłaty do 5 tygodni. Proces wnioskowania o pożyczkę zawsze przebiega na tych samych zasadach!

Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD

Wygodna Pożyczka przed udzieleniem pożyczki ratalnej może zweryfikować bazy dłużników w celu sprawdzenia, czy wnioskujący nie zalega z uregulowaniem zobowiązań finansowych w innych firmach pożyczkowych lub bankach. Dzięki temu pożyczkodawca będzie miał pewność, że klient zwróci pożyczoną kwotę w ustalonym wcześniej terminie.

Rodzaje pożyczek w firmie Wygodna Pożyczka

W ofercie firmy Wygodna Pożyczka znajdziemy jedną ofertę pożyczki ratalnej, która jest dostosowana do potrzeb i możliwości nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od wybranego terminu spłaty kwota pożyczki wynosi od 500 do 3000 zł. Maksymalna wysokość finansowania jest dostępna także dla nowych klientów. 

Wygodna Pożyczka - koszty przedłużenia pożyczki

Niestety, Wygoda Pożyczka nie przewiduje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki ratalnej. W przypadku, gdy będziemy mieli problemy z uregulowaniem zobowiązania powinniśmy jak najszybciej skontaktować się telefonicznie z obsługą klienta. Konsultanci poinformują o możliwych rozwiązaniach, które będą korzystne dla obu stron umowy.

0 0 votes
Ocena
Powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymek
Szymek
2 lat temu
Ocena :
     

Wygodna pożyczka jest na serio wygodna, wygoda nie jest tylko w nazwie.
Bardzo mi się podoba to, że proces wnioskowania jest szybki i nie wiąże się z wypełnianiem długiego wniosku z milionem pytań. Tylko podstawowe dane. Dzięki temu wszystko idzie szybko! Decyzja kredytowa tez jest szybko podawana, więc można szybko robić przelew. To też wygoda, że nie trzeba długo czekać na pieniądze. Podsumowująco- polecam tę firmę pożyczkową.